Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

pomysł na nowy dział forum  

leslie
bywalec

hej. pomyslałam ze moglby powstac nowy dzial forum w ktorym bysmy robili tematy o roznych gatunkachz wierzat z calego świata i rozmawiali o nich,,zawsze mozna sie czegos ciekawego i nowego dowiedzieć pzoatym moga powstac ciekawe rozmowy. oczywiscie nie chodzi mi o takie jakies znane gatunki nie ebdzimey rpzeciez tu agdac op np.golebiach no chyba ze o czyms szczeoglnym w zwiazkuz nimi:D moga byc totez rozmowy o wymarlych gatunkachitdpozdro

[edytowane 20/8/2008 przez leslie]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2008 7:16 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Myślę, że dobrym pomysłem jest rozmawiać o zwierzętach w dziale "Zwierzęta".

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2008 7:43 pm
Sagamore
stały bywalec

co do działu to brakuje mi czegoś w rodzaju "sport" jest film, książka etc. a sportu ni ma (możliwe, że przeoczyłem) choć nie wiem czy ktoś by tu ze mną na ten temat dyskutował 🙁

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 8:57 pm
Psubrat
bywalec

Jestem jak najbardziej za sportem :hiya:. Ja zawsze chętnie podyskutuję.
Co do zwierząt, które kocham i mogę o nich też zawsze rozmawiać, to przecież jest już oddzielny dział. Możesz przecież założyć nowy temat o dziwnych/rzadkich/ciekawych zwierzakach, czy jak tam byś chciała

www.evergreen.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 10:52 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Leslie... brak mi słów dla Twojej pisaniny, spróbuj przeczytać kiedyś to, co piszesz - po prostu sieczka!

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 10:57 pm
Sagamore
stały bywalec

co do działu to brakuje mi czegoś w rodzaju "sport" jest film, książka etc. a sportu ni ma

i jak adminie da się coś z tym zrobić? muszę zebrać 10 chętnych czy coś w tym rodzaju czy wystarczy tylko Twoja akceptacja?

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 3:25 pm
eRZet
weteran forum

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad nowym wątkiem - adwokat diabła 😛
Nie mamy tu zbyt wielu mięsożerców (teraz to już chyba żadnego) a coś takiego pobudziłoby dyskusję. Mam jednak awersję do zakładania nowych wątków (pozdrawiam admina i modów 😉 ). Sam nie wiem, czy coś takiego ma sens. Sam mam jednak wiele "argumentów" pro-mięsnych (choć sam jestem weganem) i chciałbym poświęcić się dla dobra naszych pogadanek. Pytanie, czy ma to sens, i czy ktoś zechce zostać pomocnikiem Lucyfera...

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2011 2:09 am
cienkun
rada starszych

Dobry pomysł RZ ! Dawać tu diabelskie mięcho na stół! 😀

edit.
Lubię być zawsze w opozycji, więc mogę się trochę w takim temacie po stawiać...

[edytowane 20/5/2011 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2011 6:10 pm
  
Praca