Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Status i rangi  

Strona 1 / 4 Następny
patusiek16
stały bywalec

Dlaczego pod gwiazdkami nie ma napisu forumowy ekspert zniknął tylko u mnie ?
proszę o wyjaśnienie i pomoc.

[edytowane 11/11/2011 od xxl]

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2008 7:33 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Może Twój awatar był głodny? 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2008 1:39 am
patusiek16
stały bywalec

he ciekawa koncepcja:D

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 1:26 am
Admin
stały bywalec

Do czasu zmiany nazw rang musi tak pozostać. Obecnie przez istnienie tematów w stylu [i] co na sniadanie[/i], [i] co na obiad[/i], [i] co na podwieczorek [/i]i kolacje i innych tematów generującyh nabijanie postów, 500 postów można napisać w 2 dni. Tym samym ranga o nazwie "forumowy ekspert", która kiedyś rzeczywiście COŚ znaczyła, nie znaczy nic.
Kiedyś użytkownicy pisali tyle postów przez rok, czy więcej, i rzeczywiście ten czas obecności ich na forum pozwalał na przebrnięcie forum wdłuż i wszerz i dogłębne zapoznanie się z wiedzą tu istniejącą.

Jesli ktoś ma nowe propozycje nazw rang to słucham 😉 Obecne są tu: http://www.wegetarianie.pl/XForum-misc-action-faq.html

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 3:39 am
Stanisław
weteran forum

Mam propozycję żeby Admin sam nadawał odpowiednią rangę użytkownikowi w zależności od tego jakie i ile postów napisze dany użytkownik forum 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 3:49 am
StellaArtois
weteran forum

mi to jest obojętne, jaki mam status, nie uważam się za eksperta

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 3:57 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Przy ustalaniu rangi warto tez wziąć pod uwagę czas jaki upłynął od dnia rejestracji.
Niektórzy sa tu 2-3 lata i takie osoby zasługują na eksperta forum czy weterana a nie te które zrejestrowały sie przed miesiacem i nabiły szybko 500 postów

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 3:59 am
Deleted
forumowy expert

To ja ośmiele się przedstawić swoją propozycje 😉 :
- Nowy (1 post)
- Początkujący (5 postów)
- Forumowicz (20 postów)
- Rozmówca (50 postów)
- Bywalec (100 postów)
- Stały bywalec (200 postów)
- Gaduła (350 postów)
- Wyjadacz (500 postów)
- Forumowy ekspert (800 postów)
- Weteran forum (1500 postów)
- Chodząca encyklopedia (2500 postów)

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 3:59 am
StellaArtois
weteran forum

1 post- świeżaczek!
taka urocza nazwa 🙂
i może jeszcze jakiś wyróżnik dla nie-vegów?
a dla mnie-ruda wredziocha 😉

[edytowane 27/8/2008 od fasolencja]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 4:02 am
Nantosvelta
forumowy expert

Ensifer, całkiem fajnie, ale z ta encyklopedią się nie zgadzam. Nie trzeba wiedziec aż tak duzo, żeby nabić tyle p byle co. 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 4:04 am
Deleted
forumowy expert

Ta ostatnia ranga nie jest tak do końca na serio 😀 W końcu jeszcze nikt tyle nie nabił. Zamiast tego może być Mistrzunio 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 4:05 am
StellaArtois
weteran forum

raczej: super master nabijacz 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 4:05 am
Nantosvelta
forumowy expert

ja bym dała plotkara (chociaz mężczyźni mogliby być urażeni ) 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 4:08 am
Stanisław
weteran forum

No pewnie, że czułbym się obrażony. Wolałbym być plotkarzem ,jeśli już 😀
Już po północy. Czas na spanko. Życzę wszystkim kolorowych snów. Dobranoc . :angel:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 4:18 am
jazz
 jazz
stały bywalec

Chodząca encyklopedia (2500 postów)
albo rada starszych 🙂

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 5:04 pm
Strona 1 / 4 Następny
  
Praca