Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zapraszamy na Tydzień z dietetykiem  

  RSS

Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
16/09/2012 9:53 am  

Przez najbliższy tydzień zapraszamy do korzystania z darmowych porad dietetyka z serwisu VivalaVita.pl na naszym forum, w [url=XForum-forumdisplay-fid-36.html]specjalnie stworzonym dziale[/url].

Zachęcamy do zadawania pytań - możecie swobodnie zakładać w tym dziale nowe tematy przedstawiając swoje pytania lub wątpliwości.

UWAGA: najaktywniejsi użytkownicy akcji otrzymają półroczne abonamenty na [url= http://www.wegestudio.pl/pl/c/DIETA-WEGETARIANSKA-I-WEGANSKA/45]Dietę VEGE[/url]
[img]modules/Xforum/images/v.jpg[/img]Usługa Dieta VEGE otrzymała znak jakości VEGE przyznawany przez Fundację Viva! oraz prawo do wykorzystania Symbolu V DLA WEGETARIAN I WEGAN dla produktów, które nie zawierają żadnych składników pochodzących z uboju zwierząt w przypadku diety wegetariańskiej oraz żadnych składników pochodzenia zwierzęcego (w tym z uboju, czyli w 100% roślinnych) w przypadku diety wegańskiej.

[edytowane 11/8/2013 przez Admin]

Wege Studio


OdpowiedzCytat
SilentEnigma
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 152
16/09/2012 11:07 pm  

To znakomicie, że będzie taka sposobność, na pewno będę mieć kilka pytań 🙂


OdpowiedzCytat
Dietetyk_VivaLaVita.pl
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 25
17/09/2012 9:56 pm  

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, a przede wszystkim wegetarian i wegan!
Zapraszam do zadawania pytań dotyczących diety i nie tylko. Postaram się odpowiedzieć na każde z nich.

Poniżej krótki opis mojej osoby dla tych, którzy jeszcze mnie nie znają 🙂

mgr Katarzyna Fizia - ekspert dietetyk, koordynator merytoryczny projektu VivaLaVita Żyj Zdrowo! Twój Osobisty Dietetyk. Weganka z 7letnim stażem. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, kierunek Dietetyka ukończyła broniąc pracę magisterską pt. "Ocena jakościowa i ilościowa sposobu żywienia osób dorosłych stosujących dietę wegetariańską." otrzymując ocenę bardzo dobrą z wyróżnieniem. Prowadzi szkolenia oraz wykłady o tematyce żywieniowej dla firm, specjalistów, pacjentów, dzieci oraz rodziców. Aby kontynuować rozwój naukowy rozpoczęła w 2011 roku studia doktoranckie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Pasjonatka kulinarna, dietetyką zajmuje się zawodowo już od ponad 6 lat. Uczestniczka licznych międzynarodowych oraz krajowych konferencji, autorka publikacji związanych z tematyką żywienia. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego i Dojelitowego (POLSPEN) oraz Polskiego Towarzystwa Promocji Zdrowego Życia i Żywności. Specjalistka z zakresu psychodietetyki, diety odchudzającej, a także diety wegetariańskiej i jej odmian. Z pasji propagatorka dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, aktywnego ekożycia oraz raw i slow foods.

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Fizia

Dietetyk_VivaLaVita.pl


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
24/09/2012 11:38 pm  

Przepraszam, może jestem niecierpliwa ale nie dostałam odpowiedzi na PV.


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
25/09/2012 4:08 pm  

Bellis, Pani Kasia z pewnością odpowie. Dopilnuję 🙂

Tak jak pisałem w zapowiedzi "Tygodnia z Dietetykiem" mamy do rozdania półroczne abonamenty na dowolnie wybraną dietę.

Po zalogowaniu się uzyskujecie dostęp do aplikacji, która wygeneruje dla Was urozmaiconą, pełnowartościową dietę, zgodnie z Waszymi preferencjami żywieniowymi i wybraną opcją diety wegetariańskiej/wegańskiej.
Do Waszej dyspozycji będzie interaktywny dietetyczny kalendarz, urozmaicone propozycje menu na każdy dzień, a także możliwość korzystania z bezpłatnej porady dietetyka 🙂

Program jest adresowany zarówno do początkujących wegetarian jak i osób praktykujących dłużej.
Więcej: http://www.wegestudio.pl/pl/c/DIETA-WEGETARIANSKA-I-WEGANSKA/45

W pierwszej kolejności chcielibyśmy udostępnić abonamenty osobom, które były najaktywniejsze w tematach z działu Tydzień z dietetykiem. Zainteresowanych proszę o kontakt do mnie na PW lub mail (portal@wegetarianie.pl) - podam dalsze instrukcje.

Ponadto czekamy na inne osoby zainteresowane wygenerowaniem dla siebie diety. Mam nadzieję, że program będzie pomocny. Zgłaszajcie się 🙂

[edytowane 11/8/2013 przez Admin]

Wege Studio


OdpowiedzCytat
  
Praca