Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

zapachy  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
11/06/2009 2:26 am  

Rubia, proszę bardzo, jedna z wód toaletowych, o których wspominałam: [url] http://www.lavera.com.pl/p246-lawendowe.uspokojenie.htm[/url]

Przy ostatnich zakupach dostałam paczkę soli do kąpieli o tym zapachu. Jest bardzo ładny, choć nie określiłabym go jako uspokajający, a raczej odświeżający 🙂 Lawenda z jakby lekko miętową nutką.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
11/06/2009 2:33 am  

Bułek wybacz

Wybaczam. Każdy może się pomylić ;).
Ten tekst ze starością był takim żarcikiem. Wiem, że 23 lata to jeszcze nie jest starość:P.

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
11/06/2009 2:41 am  

Rubia, proszę bardzo, jedna z wód toaletowych, o których wspominałam: [url] http://www.lavera.com.pl/p246-lawendowe.uspokojenie.htm[/url]

Przy ostatnich zakupach dostałam paczkę soli do kąpieli o tym zapachu. Jest bardzo ładny, choć nie określiłabym go jako uspokajający, a raczej odświeżający 🙂 Lawenda z jakby lekko miętową nutką.

Dziękuję bardzo XXL, spróbuję zdobyć ten zapach, zwłaszcza, że naprawdę mam lekkiego fiołka na punkcie lawendy :). miętę też baardzo lubię


OdpowiedzCytat
adamrozew
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 524
11/06/2009 2:41 am  

Lawendową nutę ma YSL Opium pour homme, Hugo Boss Soul oraz Diesel Fuel for Life Homme, Dolce and Gabbana Men. Natomiast na ile jest wege badz nie jest wege nie wiem


OdpowiedzCytat
Loviisa-chan
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 637
11/06/2009 3:28 am  

Co do dezodorantu to ja używam antyperspirantów, a to i tak za mało, nie umiem się pozbyć mokrych plam pod pachami 😐

Lily, witaj w klubie 😐 Mój chłopak się poci mniej ode mnie, co za hańba....


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
11/06/2009 8:14 am  

uwielbiam zapachy 😀 te, których używam, albo używałam to Elvie i Elvie Summer z Oriflame i jeszcze takiej mgiełki z Avonu, takiej różowej z oliwką, tak poza tym uwielbiam słodkie zapachy, np. kokosa, czekolady, wanilii, owoców 😀


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
11/06/2009 12:53 pm  

tak poza tym uwielbiam słodkie zapachy, np. kokosa, czekolady, wanilii, owoców 😀

Słodka dziewczyna z ciętym jezyczkiem 😉 😛

[edytowane 11/6/2009 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
adamrozew
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 524
11/06/2009 1:47 pm  

Coz, sądząc po ilosci gwiazdek oraz charakteru (moze:)) fasolencja jest jak siedmiogwiazdkowa metaxa 😛

Fasolencja to twoim ulubionym zapachem powinno być:
Christian Dior Hypnotic Poison masz tam nute waniliową, kokos,, rozę, jasmin i tuberoza.
A skoro ta ostatnia nuta to w temacie zapachów:
Pomarancze i mandarynki:)
http://www.youtube.com/watch?v=PbuByYZtFy0
Pozdrawiam

[edytowane 11/6/2009 przez adamrozew]


OdpowiedzCytat
pmk
 pmk
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 219
11/06/2009 2:00 pm  

Zazwyczaj osoba śmierdząca nie czuje swojego smrodu i raczej jej nikt tego nie powie

Ja staram się dużo przebywać z ludźmi i musisz wiedzieć, że oni są czasem przerażający i okrutni brrr 🙁 ...

mn


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
11/06/2009 2:46 pm  

Zazwyczaj osoba śmierdząca nie czuje swojego smrodu i raczej jej nikt tego nie powie

Ja staram się dużo przebywać z ludźmi i musisz wiedzieć, że oni są czasem przerażający i okrutni brrr 🙁 ...

Ktoś Ci już pmk mówił, że śmierdzisz? Może spróbuj to zmienić.

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
pmk
 pmk
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 219
11/06/2009 2:50 pm  

Na razie tylko mama 🙁 , inni nie są tak odważni 😡

mn


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
11/06/2009 3:36 pm  

Jak mama mówi, to raczej inni myślą podobnie, ale z sympatii do Ciebie nie powiedzą.
Lepiej zacznij coś z tym robić, bo znajomi mogą Ci przy okazji zrobić niezły kwas. Chyba, że lubisz jak ktoś się z Ciebie śmieje.

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
pmk
 pmk
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 219
11/06/2009 3:41 pm  

Na razie tylko dzieci przestają płakać i zaczynają się śmiać 😀 😛

mn


OdpowiedzCytat
Loviisa-chan
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 637
11/06/2009 3:54 pm  

Mm, co do zapachów, uwielbiam Amor Amor w każdej wersji od Cacharel, Love Love Moschino, Glamour Moschino, Remix Armaniego (kiedyś miałam ulubiony zapach od Armaniego ale go skasowali zanim zdążyłam kupić ; ( a ten Remix kupiłam za połowę ceny w Londynie, tam to są okazje do upolowania, szkoda, że u nas takich upustów nie ma 😐 ), ciepły i zmysłowy CKIn2U Calvina Kleina, i o dziwo, chociaż zazwyczaj nie trawię słodkich zapachów, to podoba mi się Miss Dior Cherie o.O A wczoraj w Sephorze wyczaiłam zestaw 5ciu zapachów z japońskiej kolekcji Harajuku Girls, 2 są fajne, owocowy i waniliowy 😀

[edytowane 11/6/2009 od Loviisa-chan]


OdpowiedzCytat
Dorochet
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 26
17/07/2009 5:41 pm  

Używam 3 wód:
- wody z kranu i prysznica do mycia 😀
- w ciągu dnia - Lacoste Essential
- wieczorami, jakieś wyjścia - Hugo Boss Energise (ta woda zawsze bardzo poprawia mi samopoczucie i nie spotkałem też kobiety której ten zapach by się nie podobał)


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca