Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Stopy  

Strona 1 / 2 Następny
  RSS

EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
22/08/2006 11:06 pm  

Mam pytanko- jak radzicie sobie z suchymi piętami?? czy popękana, sucha skora na nich moze swiadczyc o niedoborze witamin albo chorobie?? są na to jakies domowe sposoby?? kurcze, juz nie daje sobie rady!!

hide and seek


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
22/08/2006 11:18 pm  

Dobre pytanie,bo mam podobny problem do Ciebie EvilOne. Codziennie pumeks,poza tym jakieś maseczki itp itd ...a one wciąż są suche i brzydkie. Bardzo podobnie mam ze skórą na łokciach.


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
23/08/2006 1:41 am  

Problem polega na tym, ze firmy, kore maja duzy wybor takich kosmetykow albo testują, a jak nie to sa mało skuteczne. Tylko zastanawia mnie- dlaczego jedni maja gładziutkie stopki bez niczego a inni cierpią katorgi?? ach... chciałabym poznac najlepiej jakies wege sposoby na to... jak ktos cos wie- prosze pisać:)

hide and seek


OdpowiedzCytat
moniulekm
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 188
23/08/2006 11:27 am  

pumeks, bardzo gruba warstwa baaardzo tłustego kremu+bawełniane skarpetki i do łóżka marsz!!!
po tygodniowej kuracji stópki jak u niemowlaka. 😛


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
23/08/2006 6:09 pm  

dzieki!!! zaczynam od dziś 🙂

hide and seek


OdpowiedzCytat
Paulina_p
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 239
23/08/2006 6:24 pm  

skarpetki pomagają. Ja nie tak dawno kupiłam mojej mamie krem do pięt z Avona nazywał się FOOT WORKS Heel Softening Cream. i jest z niego bardzo zadowolona.


OdpowiedzCytat
ana:)
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 187
23/08/2006 8:27 pm  

potwierdzam ta linia z Avonu jest b. dobra 🙂


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
24/08/2006 1:55 am  

ja również potwierdzam. Używam kremu i dezodorantu do stóp Avonu i bardzo sobie chwalę.

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
Asia
 Asia
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 429
25/08/2006 2:19 am  

Hehehe 🙂 ja także chciałam Ci polecić ten krem(Właśnie dziś prezglądałam katalog i pomyślałam od razu o Tobie) Więc może i to pomoże...:)


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
25/08/2006 6:58 pm  

Znalazłam z serii Foot Works z Avonu (mama fanatyczka tej firmy:D) krem zmiękczający do pięt i peeling do stop. Oczywiscie od razu wypróbowałam:) i musze przyznać ze działa:) a skarpetki założyłam sobie tzw. stópki, takie krótkie, i je zgubiłam przez sen:D:D:D obudziłam sie bez:D no ale i tak zadziałało (dopiero dwie noce). Dzieki dziewczyny:*:*:*

hide and seek


OdpowiedzCytat
ana:)
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 187
25/08/2006 8:18 pm  

No stopki troche do spania sie nie nadaja, ja tez nie raz budzilam sie tylko w jednej:)


OdpowiedzCytat
SurykatkaxD
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 53
26/08/2006 1:02 am  

Polecam diamentowy scrub do stóp Avonu. Bardzo skuteczny. A oto domowy sposób: Wymoczyć stopy w wodzie. Nastepnie natrzeć je groboziarnistą solą. Zabieg powtarzać przez conajmniej tydzień. Stópki będą gładkie i miękkie:)


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
26/08/2006 3:12 pm  

O!Mam taki sam problem i też słyszałam, że skarpetki i jakiś krem lub żel na noc działają...muszę wypróbować..:D....te pięty to naprawdę mnie dobijają, ale gdzieś czytałam, że skołonność do pękania skóry na piętach, czy łokciach jest dziedziczna:/..ale na ile to prawda to nie wiem....a znacie jakieś witaminki, które mogą pomóc w tym problemie??

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
05/09/2006 1:52 am  

ja mam ogolnie bardzo suchą skóre (wszedzie tylko nie na twarzy bo tu jest tłusta:/)
Miałam taką suchą skore na piecie ze sie wkurzyłam i troche wycięłam nożyczkami i miałam dziure straszną.
Spałam z nakremowanymi stópkami w skarpetkach ze 3 noce bo potem pojechałam nad morze i zapomniałam. patrze- a tu nie ma śladu. zagadka.

A tak poza tym- jest nowa seria foot works z kofeina:) super pachnie

hide and seek


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
05/09/2006 9:12 pm  

Piasek to chyba najlepszy peeling na stopki...są wtedy takie czyściutke i gładziutkie..:D

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca