Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Stopy  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Ewa.Bednarczyk.Witoszek
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 15
20/01/2007 10:35 pm  

3 x łyżka oliwy z oliwek z I tłoczenia przed każdym posilkiem i za 10 dni stopy wyglądają "jak pupa noworodka".


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
22/04/2015 1:32 am  

Jak działa to z oliwą? Wie ktoś? Zdziwiło mnie to.
Wykopalisko jak nic, ale właśnie w tym roku, zrobiła mi się szorstka skóra na stopach - nie mylić ze zrogowaciałą - cały czas trę to pumeksem syntetycznym, tym miękkim, a mam wrażenie, że jest coraz gorzej, zamiast lepiej... 😡


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
28/04/2015 12:51 am  

Ta oliwa wewnętrznie to prędzej na lekkie sranko 😀

cienkun, oprócz ścierania nawilżaj. Z kupnych rzeczy, nabyłam kiedyś krem do stóp Himalaya i jestem bardzo zadowolona, nawilża i zmiękcza.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
28/04/2015 1:37 am  

Dzięki. Jak tylko mi się skończy ziajka, to nabędę himalayę. To w rossmannie jest?


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
30/04/2015 9:24 pm  

Ta oliwa wewnętrznie to prędzej na lekkie sranko 😀

No nie wiem, Fatty, skoro podawanie jej psom sprawia, że mają piękną, lśniącą sierść, to może u ludzi też działa od wewntąrz na na skórę? 🙂 Tylko mnie przez gardło nie przejdzie, obawiam się.

Też mam problem ze stopami. Ścieram, nawilżam, a i tak za tę kasę, którą w życiu wydałam na rastopy, mogłabym kupić willę z basenem! 😡 Chyba poszukam tej Himalayi.


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
03/05/2015 3:30 am  

Nie mam teraz tego problemu, właściwie to pięty smaruję tylko przy okazji nakładania balsamu, i to też nie zawsze, zwykle byle jak, ale jak kiedyś też miałam problem z suchością to pamiętam, że pomagała mi tylko i wyłącznie neutrogena (a próbowałam naprawdę różnych).
Neutrogenowskie kremy do rąk i balsamy również najlepiej sobie radzą z moją wiecznie przesuszoną atopową skórą (i co najważniejsze- nie uczula!).

[edytowane 2/5/2015 od hipiska]

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
04/05/2015 11:11 pm  

Wiesz rubio, ale 3 lychy oliwy(stosunek do jej smaku mam taki sam jak Ty) przed każdym posiłkiem(jem często! ) to potem strach sobie kichnąć :rotfl:

cienkun, nie wiem czy dostępny jest w rossmanie, ja swój przez net kupiłam.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Gabrysia12
forumowicz
Dołączył: 3 lata  temu
Posty: 24
12/04/2021 12:27 pm  

peeling jakiś może


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca