Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Pupa:D  

Strona 2 / 5 Wstecz Następny
  RSS

ALchemik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 218
10/09/2006 2:19 am  

droga Wiejko 🙂 z mojej stropny tez tylko to byly niewinne zarty 🙂 😛 co do kopmleksow to wiekszosc z nas je ma choc bede szedl za ciosem i kobiety sa 70 % z nas tj ludzi majacych kompleksy 😛 no ale z wami zle bez was jeszce gorzej 🙂 wiec rownierz przylcze sie do apelu a milosci 🙂 one love , one world 😀 kochajmy ie ludzie 😀

[edytowane 9/9/2006 od ALchemik]

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
10/09/2006 2:28 am  

Hrh..:)Żeby tak wszyscy mieli zawsze takie dobre humorki:).Wcale nie mamy ąz tylu kompleksów;p...ok...Kochajmy się ludzie:)..I don't worry, be happy;).
Pozdrawiam:D!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
DeMenTor
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 31
10/09/2006 2:31 am  

Coś tylko my tak mówimy narazie 😛
ale co tam Kochajmy się ludzie !!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

DeMenTor


OdpowiedzCytat
Srebrna
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 569
10/09/2006 2:52 pm  

A po co zmniejszać swoją pupę? Zależy Ci na tym, żeby podobać się ignorantom, którzy ślinią się na widok "lasek"? Uuu, to powodzenia. A co będzie, jak spotkasz kogoś, komu podoba się duża pupa? Zaczniesz robić wszystko, żeby przytyć? Trochę to takie błędne koło jest.


OdpowiedzCytat
Megumi
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 68
10/09/2006 7:20 pm  

Dobrze, że nie chcesz sie odchudzać.
A jeśli masz jakies malutkie kompleksy dot. kształtu i wielkości pupy :p To ćwicz. Mogą być cwiczenia z linkow podanych przez katarinko, polecam też rower (tyłek się ładnie rzezbi zwlaszcza jak sie na stojaco pedaluje :p) i pływanie - dobre na wszystko ^^ Na zdrowie ci wyjdzie : )

A przede wszystkim - nie przejmuj się! Nie ma czym. : ))


OdpowiedzCytat
dolorez
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 99
10/09/2006 7:25 pm  

Jest takie powiedzenia o "D**** MARYNII", ale być może w kregach wege będzie się wkrótce mówić - GADAC O PUPIE WIEJKI 🙂

Chyba nie masz mi tego za złe Wiejko??
Pozdrawiam serdecznie :red:


OdpowiedzCytat
ALchemik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 218
10/09/2006 7:46 pm  

pozwole sobie stanac w obronie Wiejki 🙂 wiec droga Srebrno 🙂 zanim zaczniej kogos krytykowac pezeczytaj uwaznie jego wypowiedzi 🙂 jakbys przeczytala dokladnie to bys przeczytala ze Wiejka napisala

Faceci tak marudzą, że my marudzimy na nasz wygąd, a potem jak przechodzi taka laseczka to siętlyko ślinią;p... [b]Ale oczywiscie raczej nie dlatego chciaąłbym odchudzić swoje siedzenie.[/b]

pozdrawiam 🙂 a tak na margineise to nie pomyslalas Srebrna ze moze robi to by czuc sie sama lepeij dla siebie ? 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )


OdpowiedzCytat
joasiotek
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 232
10/09/2006 9:14 pm  

podpisuje się pod tym, że wszyscy sie kochamy. Chodź muszę przyznać, że jak raz dziesięcioletni maluch poprosił mnie o chodzenie to waliłam pięściami o chodnik ze śmiechu. Jednak chyba nie muszę sie z tego tłumaczyć, prawda? 😛

<A HREF=


OdpowiedzCytat
Srebrna
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 569
10/09/2006 9:36 pm  

pozwole sobie stanac w obronie Wiejki wiec droga Srebrno zanim zaczniej kogos krytykowac pezeczytaj uwaznie jego wypowiedzi jakbys przeczytala dokladnie to bys przeczytala ze Wiejka napisala

quote:Faceci tak marudzą, że my marudzimy na nasz wygąd, a potem jak przechodzi taka laseczka to siętlyko ślinią;p... Ale oczywiscie raczej nie dlatego chciaąłbym odchudzić swoje siedzenie.

pozdrawiam a tak na margineise to nie pomyslalas Srebrna ze moze robi to by czuc sie sama lepeij dla siebie ?

Nie chciałam krytykowac Wiejki (cholera, głupio to wyszło 😉 ). Pewnie to był skrót myślowy, dotyczący dziewcząt w typie, o którym pisałam, chociaż nie dam sobie ręki uciąć, bo nie pamiętam. W każdym razie, za zwrócenie uwagi dziękuję, bo raczej widać, że mam problem z czytaniem ze zrozumieniem 😀

A jeśli chodzi o to moje niby pomyslenie... Zdarza się rzadko, ale cóż ;). Drogi Alchemiku, to chyba kwestia przyzwyczajenia. W moim otoczeniu mam znajomą, która wciąż męczy mnie litanią defektów swojej urody i charakteru i przejmuje się tym strasznie w kontaktach damsko-męskich ;). Pewnie z tego względu oberwało sie Wiejce. Cóż, Wiejko droga, mam nadzieję, że mi wybaczysz 🙂


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
10/09/2006 11:27 pm  

Heh, no właśnie Srebrna chciałam Ci przytoczyć mojegoo wcześniejszego posta, ale widzę, że Alchaikzrobił to za mnie(za co dziękuję:D).Oczywiście nie gniewam się:).Dolorez przyznam, że uśmiałąm się przy Twoim poście..i szczerze..mogą sobie ludzie mówić co chcą:D.A fakt faktem robię to zeby czućsię dobrze dla samej siebie, bo już wiele osób płci męskiej nigdy nie narzekało na mój wygląd, ja jednak zawsze sięczegoś przyczepię;).
Heh..ale śmieszny temat się stworzył:D.
Pozdrawiam Was cieplutko:)!!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Ave!
 Ave!
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 26
13/09/2006 3:09 pm  

A może wzorować się na Tatianie?
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60153,3610234.html
Hi,hi,hi...

http://www.suprememastertv.com


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
15/09/2006 12:22 am  

Swego czasu dużo kręciłam hula hop-traktowałam to bardziej jako ćwiczenie relaksujące niż mające na celu schudnięcie itp Ale zauważyłam,że po kilku tygodniach codziennej zabawy z hula hop(nie wiem ile min-brałam je do ręki jak czekałam aż mi się woda zagotuje, czasem gdy oglądałam wiadomości itd itp) wzmocniły mi się mięśnie pośladków. Także możesz Wiejko spróbować-na pewno nie zaszkodzi, a nawet jeśli nie podziała na pupę, to będzie niezłą zabawą.

Ps. nie zrażaj się jesłi na początku hula hop będzie uparcie zjeżdżać z Twoich bioder w dół na podłogę, zamiast utrzymać się na nich..trochę cierpliwości i można kręcić non stop przez kilkanaście czy tez kilkadziesiąt minut( mój rekord:1 godzinę i 16 min bez upadku hula hop na ziemię 😛 )


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
15/09/2006 2:51 am  

A to hula hop miałaś zwykłe, czy jakieś specjalne, z dodatkowym obciążeniem? Ponoć dziewczyny wspypują tam kulki ołowiane, ale ja zwykłym nigdy nie umiałam kręcić, a co dopiero takim...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
15/09/2006 3:03 pm  

najzwyczajniejsze za 5 zł ze sklepu z zabawkami:)
były w nim jakieś maleńkie kulki-ale raczej po to,że wydawać dźwięk przy kręceniu niż po to żeby były dodatkowym obciążeniem-wyciągnęłam je, bo drażniło mnie gdy podczas kręcenia słyszałam jak się nabijają wewnątrz.

A co do kręcenia hula hop: mi na początku spadało po jednym obrocie...ale po kilku dniach było to już kilka min. Nawet jako dziecko nigdy nie kręciłam, czy też nie umiałam(nie wiem co było przyczyną) hula hop.A teraz..wychodzi mi naprawde super,tylko,że jakoś ciągle brak mi czas..i rzadziej to robię niż dawniej

[edytowane 15/9/2006 od JAGA]


OdpowiedzCytat
moniulekm
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 188
15/09/2006 4:07 pm  

mieszkam na czwartym piętrze w bloku więc jak się kilka razy przelec " w tą i z powrotem" to wszystko gra 🙂

dobre i na pośladki i na uda


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 5 Wstecz Następny
  
Praca