Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Atopowe zapalenie skóry  

  RSS

Jolka
świeżaczek
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 3
17/11/2006 12:42 am  

Czy dieta wegetariańska może przyczynić się do atopowego zapalenia skóry?
A może pomaga zwalczyć tę chorobę?


OdpowiedzCytat
Ewa.Bednarczyk.Witoszek
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 15
20/01/2007 10:05 pm  

w tym linku piszę, że KAŻDE atopowe zapalenie skóry jest wyleczalne.
Choroba zależy od nadmiaru węglowodanów, od nadmiaru gł, zbóż glutenowych, od nadmiaru mleka.
Azs. to zaburzenie syntezy niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych obecnych w s. lnianym, olejach roślinnych, rybach, żółtkach i nasionach roślin oleistych.
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=71206&highlight=#71206


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
28/03/2007 4:50 pm  

Choroba zależy od nadmiaru węglowodanów, od nadmiaru gł, zbóż glutenowych, od nadmiaru mleka.

Czyli, że azs bierze się od nadmiaru węglowodanów i tych innych?

Azs. to zaburzenie syntezy niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych obecnych w s. lnianym, olejach roślinnych, rybach, żółtkach i nasionach roślin oleistych.

Czyli, by się tego pozbyć, należy jeść ww produkty?
Pytam, bo właśnie zaczyna się pylenie, a widzę już u siebie kolejny raz oznaki azs. I może ktoś poleci mi jakiś wegetariański lek, najlepiej bez recepty?

[edytowane 28/3/2007 od vegetena]


OdpowiedzCytat
victoriav
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 14
03/07/2012 5:00 pm  

Choroba zależy od nadmiaru węglowodanów, od nadmiaru gł, zbóż glutenowych, od nadmiaru mleka.

Czyli, że azs bierze się od nadmiaru węglowodanów i tych innych?

Azs. to zaburzenie syntezy niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych obecnych w s. lnianym, olejach roślinnych, rybach, żółtkach i nasionach roślin oleistych.

Czyli, by się tego pozbyć, należy jeść ww produkty?
Pytam, bo właśnie zaczyna się pylenie, a widzę już u siebie kolejny raz oznaki azs. I może ktoś poleci mi jakiś wegetariański lek, najlepiej bez recepty?
[edytowane 28/3/2007 od vegetena]

Ja się pozbyłam pleśni i grzybów z domu, a do domu przestałam wpuszczać pyłki. Zamontowaliśmy wentylatory inventery, które wydaliły z mieszkania wilgoć, zarodniki pleśni i grzybów, a do mieszkania nie dopuszczają kurzu i pyłków, Poprawa zdrowia natychmiastowa.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
03/07/2012 8:09 pm  

a do mieszkania nie dopuszczają kurzu

No ale przecież kurz tworzy się w domu.
Poza tym AZS jest raczej dietozależne...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
victoriav
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 14
24/08/2012 5:35 pm  

Z moich doświadczeń, raczej nie.


OdpowiedzCytat
  
Praca