Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

farbowanie wlosów  

Strona 2 / 5 Wstecz Następny
  RSS

wrobel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 138
19/12/2006 12:08 am  

A jakie masz naturalny kolor?:>


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
19/12/2006 6:08 pm  

Ja jestem jedną z bardzo nielicznych kobiet, które włosów nie farbują - parę razy miałam tylko leciutko rozjaśnione zwykłą, 3% wodą utlenioną.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
19/12/2006 7:26 pm  

Ja jestem jedną z bardzo nielicznych kobiet, które włosów nie farbują - parę razy miałam tylko leciutko rozjaśnione zwykłą, 3% wodą utlenioną.

Ja również nigdy nie farbowałam włosów i nie zamierzam. Jak przychodzi lato to słoneczko robi mi naturalne złociste pasemka na moich blond włosach(wiele osób myśli,że są one sprawką farby do włosów i wizyty u fryzjera 😎 )


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
19/12/2006 10:48 pm  

A jakie masz naturalny kolor?:>

mysio brązowe. Bardzo nijaki kolor.

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
Alispo
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 228
20/12/2006 12:35 am  

czarna tez jest w wersji crullty-free,np.Urtekramu(w naturo.pl albo sklepie vivy!)


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
20/12/2006 1:21 am  

henna to zioła, więc nie dają gwarancji wyglądu. Poza tym na moje włosy potrzeba 5 opakowań farby - 5x26zł=130zł+ koszt przesyłki. Za drogo - podobnie z ich farbą - też na bazie henny i jeszcze droższa 37x5=185+koszty wys. Kogo na to stać?

[edytowane 19/12/2006 od Reiha]

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
wrobel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 138
20/12/2006 2:40 am  

ewentualnie zostaje opcja nie farbowania :P:P:P


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
20/12/2006 6:49 pm  

oj nie:P nie ma takiej opcji:P

hide and seek


OdpowiedzCytat
Apulejusz
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 124
20/12/2006 11:01 pm  

Zeby rozjasnic wlosy trzeba je plukac w naparze z rumianku, nagietka lub rabarbaru. A ciemne wlosy plukac trzeba w wywarze z lisci i lupin orzecha wloskiego albo naparze z lawendy lub szalwii. Tylko taka naturalna metoda wymaga systematycznosci i cierpliwosci. Ziola nie daja natychmiastowego efektu. Osobiscie robie sobie od czasu do czasu plukanke z rumianku i nagietka. Efekt jest fajny bo wlosy sa zdrowe i fajnie pachna.

[url=http://www.forumveg.webd.pl] [img]http://www.forumveg.webd.pl/album_pic.htm?pic_id=321[/img] [/url]


OdpowiedzCytat
yolin
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 297
13/01/2007 3:10 pm  

ja w wieku 20 lat dostalam "prezent" od natury w postaci pierwszych siwych wlosow, teraz mam 38 lat i 50% siwych , naturalnych wlosow. Zgadzam sie z Wami ze naturalne sa najlepsze, ale nie zawsze, ja po paru latach eksperymentow z roznymi chemicznymi farbami znalazlam wreszcie farbe z ktorej jestem w 100% zadowolona, Sanotint produkowana we Wloszech www.cosvalitaly.com farbuje idealnie mimo, ze zawiera ponizej 3% chemi i jest bez amoniaku.
Przedtem farbowalam henna, ale efekt byl fatalny siwe wlosy mialy inny kolor niz reszta ciemny braz.
Jak bede miala 80 lat to sie zastanowie czy naturalne siwe nie sa ladniejsze, ale dopiero wtedy.

http://www.u2-site.com/ http://www.wegestudio.pl/NOTESY-k30-0-3-default.html


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
27/04/2007 2:47 am  

PRZEFARBOWALAM SIE NA CZARNO 😉


OdpowiedzCytat
szyszka88
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 100
27/04/2007 2:59 am  

oo tez sie czasem lubiłam farbnąć na czarno ;), ale tylko zmywlana farba bo mi sie nie chce potem bawić z odrostami... Ale i tak jestem zadowolona z naturalnego kolorku bo są dośc ciemne :D.
Kiedys uzylam henny ale nidy wiecej :P. Wyszly mi rude :D....


OdpowiedzCytat
elis99
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 219
27/04/2007 3:41 am  

Zastanawiam się czy sa jakieś salony fryzjerskie w Polsce w których można pofarbować włosy jakimiś ''naturalnymi'' farbami (bez chemii,wegańskie)?? :question:
Chciałabym pofarbować włosy czy zrobić pasemka ale profesjonalnie bo samej to mi to średnio wychodzi..

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you


OdpowiedzCytat
Surri
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 200
27/04/2007 4:16 am  

Farbowanie włosów bez chemii można przeprowadzic chną.
Jest tania- góra do 2 zł. Są to składniki ziołowe, nadają włosom kolor i jednoczesnie mega odzywiają włosy. Dostępne powinnybyć w każdym kosmetycznym sklepie.


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
29/04/2007 12:09 am  

Mój kolega też w wieku 20 lat dorobił się siwych włosów, wszyscy w rodzinie wypełnili kupony na toto lotka, mama poszła wysłać, wysłała wszystkim(siostrom, sobie, tacie) a jemu nie bo jej zabrakło drobnych, wygrał by 8 czy iles milionów. 2 miesiące i po czarnych włosach.

Też mam czarne włosy:) nałożyłam ciemny brąz, zaczęłam grać w Warcrafta i za długo trzymałam...;)

I dyskomfortu po farbowaniu nie odczuwam(4 lata farbowania).

hide and seek


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 5 Wstecz Następny
  
Praca