Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Mycie włosów- jak często, czym myjecie?  

Strona 1 / 8 Następny
  RSS

hmacz
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 45
09/06/2007 3:02 pm  

I jakie macie włosy 🙂 Szczególnie interesuja mnie ci z długimi 😎

Czyli: jak często, jaki szampon, jaka odżywka, w jaki sposób?


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
09/06/2007 3:08 pm  

Ja mam włosy do połowy pupy, czyli można uznać, że naweet za długie. Myję kiedy mi się zechce, czasem raz, a czasem dwa razy w tygodniu. Używam szamponów Oriflame, a czasem do płukania naparu z rumianku lub szałwi. Raz na jakis czas kładę miód jako odżywkę i narzekam tylko na to, że nie mogę znaleźć dla siebie pasującej fryzury.


OdpowiedzCytat
hmacz
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 45
09/06/2007 3:16 pm  

Moje wlosy spadaja na plecy iprzetłuszczaja sie druiego dnia po myciu, wiec myje codziennie- ale staram sie je odzwyczaic 😡

Eksperymentuje z szamponami i odzywkami ostatnio,ale chyba najlepszy jest radical w duecie z odzywka przenica z ziai, czasem nakladam tez oliwe z oliwek na koncowki (mam je suche) i płukam szałwia


OdpowiedzCytat
Olla
 Olla
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 484
09/06/2007 3:26 pm  

myje codziennie, bo lubię czuć się świeżo. 🙂 Zwykle wybieram szampony ziołowe i nietestowane.

[img] G:\\Documents and Settings\\Gość\\Pulpit\\fryzurka.jpg[/img]
a to moja ulubiona fryzurka choć na tej fotce nie moja buźka. Ale kolor identyko.

[edytowane 11/6/2007 przez Olla]


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
09/06/2007 7:29 pm  

Codziennie, jeśli bym nie umyła to nie wyjdę z domu... włosy będę mieć tłuste. Mam długie, używam szamponu Ziaja.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
quueeen
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 86
09/06/2007 8:07 pm  

ja mam wlosy do ramion, myje szamponem bursztynowym co drugi dzien...nie susze suszarką, nie uzywam zadnej chemii...co jakis czas pije herbatkę skrzypową, tzn robie takie 3 tygodniowe cykle co około półtora miesiąca...o wlosy trzeba dbac przede wszystkim od wewnątrz 😀


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
09/06/2007 11:18 pm  

ostatnio myje siemieniem lnianym , efekty zaskakujace.


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
10/06/2007 12:31 am  

Sprzęt myjący(oprócz rąk) : szampon z rzepy
Częstotliwość mycia: 2/3 razy w tygodniu.
Długość: zróżnicowana 😉 . Tak to bywa, gdy podcinania dokonuje się własną amatorską łapeczką. Z przodu do ramion, z tyłu dłużej, do łopatek.
Falowane i puszące się - ostatnio jestem na bakier z dobrym odżywianiem się i na włosach błyskawicznie się to odbija.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
hmacz
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 45
10/06/2007 12:57 am  

Wege-Aneta, powiesz coś więcej o tej metodzie ;)?


OdpowiedzCytat
Surri
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 200
10/06/2007 1:06 am  

No własnie mnie też zintrygowało mycie włosów siemieniem :), ale póki co to tak:
włosy mi siegaja dolnych katów łopatek, myje je je szamponami z ziai co drugi dzień i to koniecznie rano.
Odżywki? Ziaja i nafta kosmetyczna.
Suszarek, gofrownic ani temu podobnych sprzetów stanowczo nie używam.


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
10/06/2007 1:49 am  

Szampony - na przemian Ziaja (Plantica V) i Bielenda. Na początku te szampony dawały niesamowite efekty, ale chyba już mi się włos przyzwyczaił... Do tego odżywka Ziai. Kiedyś stosowałam jeszcze Seboradin, a w dzieciństwie sok z agawy. Z marnym efektem :/

A myję codziennie, inaczej włosy mam przetłuszczone i okropnie przyklapnięte :/ Beznadziejne je mam, wiecznie tylko się plączą. Też mi ozdoba...

Długość - niemal do zapięcia stanika.

Chyba pora chwycić się jakichś dobrych metod naturalnych na wzmocnienie kudłów...

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
10/06/2007 1:49 am  

2 lub 3 lyzki stolowe mielimy w mlynku do kawy. Podgrzewamy az siemienie bedzie geste. odstawiamy do czasu kiedy siemienie ostygnie do temperatury pokojowej. Nakladamy siemie na wlosy..trzymamy od 3-5 minut na glowie i splukujemy ze staranna dokladnoscia by nie bylo rzadnych grudek 🙂


OdpowiedzCytat
Asia
 Asia
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 429
10/06/2007 2:23 am  

Ja mam włosy tak do łopatek,nie za długie, ale za to wkurzające 😛 ciągle mi sie przetłuszczają(,ale widze że nie jestem sama z tym problemem,)myję je jak najczęsciej,prawie codziennie,czasami co dwa dni,przeważnie szamponami z Ziaji,używam też czasami innych nie testowanych np z Avonu,ale tak prawdę powiedziawszy one g.... dają,a i w ogóle to mi sie nic nie układają,są proste jak drut
Wege-Aneta czy to siemie lniane pomogłoby mi uzyskać dłuższą świeżosć?? czy raczej polecasz to na włosy przesuszone??


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
10/06/2007 2:36 am  

nie ejstem ekspertem, musialabys poeksperymentować, bo sama dopiero co eksperymentuje z siemieniem. Jesli doda sie tego mniej niz podalam napewno mozna uzyskac lepsza gestosc wlosow 😉


OdpowiedzCytat
Surri
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 200
10/06/2007 2:57 am  

Ja eksperymentowanie z siemieniem zaczynam od jutra , 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 8 Następny
  
Praca