Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Paznokieć  

  RSS

Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
19/06/2007 12:04 am  

Mam pytanie. Jezeli np. ktoś dostał przez przypadek karabinczykiem od smyczy w paznokieć, i ma teraz pod tym paznokciem ogromnom czerwono-czarna plame, i strasznie to boli nawt jak sie tam dotknie to co powinien ten ktoś zrobic?
I od tgo boli cała ręka.

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
fabryka_slow
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 294
20/06/2007 12:39 am  

łoj, boli, wiem, tata sie kiedys tak załatwił, a ze niecierpliwy jest to pół bloku wiedziało, ze sobie cos w łapke zrobił. Niestety nie chciało mu ani przejśc z bólem ani krwiak sobie nie poszedł. Musiał naciąć paznokieć, wmiejscu, gdzie było fioletowo-czerwone. Krew wypłynęła, zagoiło się i po strachu (:

koskaan


OdpowiedzCytat
hmacz
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 45
20/06/2007 1:49 am  

Moja kolezanka miala raz taką nieprzyjemnosc, poszla do lekarza, costam jej wkłuli i było w porządku. 🙂 Nie zwlekaj, bo to straaasznie boli ponoc, im dluzej tym gorzej.


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
21/06/2007 1:52 pm  

Ja właśnie nie chce iść do lekarza, ani nacinać go. Bo bedzie boleć. Pare osób mi powiedziało że on jak będzie rósł to to samo bedzie schodziło jak bede go obcinać. Nie wiem co robić. Dzisiaj troche mniej boli bo przespałam cała noc, ale i tak nie moge na niego patrzeć.

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
  
Praca