Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

ból gardła.... gożdziki 🙂  

  RSS

Denis
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 110
07/08/2007 1:30 am  

Ten sposób jest u nas stosowany od wieków.... Jak boli cie gardło wejz z dwa, trzy gozdziki i z ssij je z 5 - 10 min . Sposob nie zawodny ...(bynajmniej mnie nigdy nie zawiodl) hehe
jak sie komos chce to moze stosowac to do 5 razy dziennie. ( mi sie jednak nigdy nie chce 😀 .

Dlaczego Bóg pozwala na tak wiele krzywd? Ponieważ dał nam wolną wolę !!!


OdpowiedzCytat
Michalina
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 55
17/08/2007 4:46 pm  

Nie słyszałam nigdy o takim sposobie, ale przy najbliższym bólu gardła ( oby nigdy nie nadszedł ) na pewno go wypróbuje. To bobra alternatywa dla tabletek, których zawsze w takich sytuacjach używałam.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
17/08/2007 8:09 pm  

😮
A ja się ostatnio męczyłam parę dni z niewielkim bólem gardła 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Wercia
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 44
18/08/2007 6:17 pm  

Ja na ból gardła stosuję... czosnek 😀 Po prostu gryzę ząbek czosnku z niewielką ilością chleba, zawsze pomaga! 😎 Co prawda jest to straszne przeżycie, czasami, aż łzy mi lecą z oczu, ale naprawdę przynosi ulgę. Żeby zabić "zapach" czosnku, myję zęby i zjadam jabłko - i nic już nie czuć.

Zapraszam na portal wegetariański wegeswiat.pl


OdpowiedzCytat
e-anandas
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 195
19/08/2007 11:57 pm  

Ja na ból gardła stosuję... czosnek 😀 Po prostu gryzę ząbek czosnku z niewielką ilością chleba, zawsze pomaga! 😎 Co prawda jest to straszne przeżycie, czasami, aż łzy mi lecą z oczu, ale naprawdę przynosi ulgę. Żeby zabić "zapach" czosnku, myję zęby i zjadam jabłko - i nic już nie czuć.

Czosnek jest sprawdzony zawsze jem go przed bolem i potem go nie mam 😉

Na zabicie smaku rzeczywiscie jablko albo sok jablkowy pomaga.

Na bol gardla dobre jest oczywiscie piwo 😛

Z piwem i czosnkiem mam mile wspomnienia. Zawsze jak sie calowalem z Dziewczyna po wypiciu piwa albo po zjedzeniu czosnku to mowila ze ladnie pachne :)))))))))

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....


OdpowiedzCytat
Michalina
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 55
01/03/2008 6:38 pm  

Niedawno byłam przeziębiona i wypróbowałam goździki. Naprawde działąją i to bardzo szybko.


OdpowiedzCytat
agata18
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 317
01/03/2008 6:51 pm  

też bardzo skutecznym sposobem jest zrobić sobie herbatkę z tymianku.po paru herbatach gardło nie boli 🙂

lady vegan


OdpowiedzCytat
  
Praca