Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wzdęcia ;(  

  RSS

Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
20/09/2007 10:04 pm  

nie wiedziałam gdzie dać ten temat, ale mysle że dotyczy on bardziej urody niż żywienia... no ale do rzeczy 😉

jem dosyć dużo roślin strączkowych, bo, wiadomo, białko i w ogóle 😉 ich wadą są wzdęcia-niegdyś miałam płaski brzuch a teraz niestety, ale choć nie przytyłam to już tak nie jest 🙁 macie jakieś sposoby aby temu zaradzić?? 😉

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
Anulka7
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 46
20/09/2007 10:24 pm  

na wzdęcia polecam herbatę z kopru włoskiego, zieloną herbatę; kiedyś też miałam z tym problem, ale odkąd wyrobiłam sobie nawyk dokładnego przeżuwania i wolnego jedzenia dolegliwości ustąpiły;)


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
21/09/2007 4:09 am  

Zerknij też tutaj:
[url=modules.php?op=modload&name=XForum&file=viewthread&tid=422]www.wegetarianie.pl/modules.php?op=modload&name=XForum&file=viewthread&tid=422[/url]

Wege Studio


OdpowiedzCytat
  
Praca