Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Bardzo boli...:(  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
03/06/2008 3:21 am  

😀 😀 😀
Och, Stanisłwie, tobie też współczuję.

Ja od grudnia biorę tabletki właśnie dlatego, że mam nieregularny okres. 😮


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
03/06/2008 3:53 am  

No i teraz masz regularny, a jak tylko je odstawisz przestanie być regularny. To takie tłumienie objawów, a potem się kobiety dziwią, że są niepłodne (zresztą nawet nie winie kobiet, lecz lekarz, którzy nie myślą przyczynowo...)

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Aga-Ta
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 66
01/07/2008 4:10 am  

No i teraz masz regularny, a jak tylko je odstawisz przestanie być regularny. To takie tłumienie objawów, a potem się kobiety dziwią, że są niepłodne (zresztą nawet nie winie kobiet, lecz lekarz, którzy nie myślą przyczynowo...)

Oczywiscie, ze tak, podczas lykania pigulek nie ma owuilacji wiec nie ma tez normalnego okresu.;)
Jednak wez pod uwage, ze niektore kobiety nie chca rodzic dzieci, poza tym tuz po odstawieniu pigulek organizm zazwyczaj zaczyna dzialać wedle wczesniejszych reguł.
Dlatego bardzo czesto kobiety zachodza w ciaze tuz po zaprzestaniu kuracji hormonalnej..i rodza blizniaki;).
To oczywiscie nie jest rozsadne, powinno sie z planowaniem potomstwa zaczekac przynajmniej kilka miesiecy po zakonczeniu antykoncepcji hormonalnej.

[edytowane 30/6/2008 przez Aga-Ta]

Mysli biegną zbyt szybko, zeby je zatrzymywac..;]


OdpowiedzCytat
NatusiaMK
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 551
02/07/2008 1:39 pm  

Lily,to nie do końca prawda co piszesz. W niektórych wypadkach,tak jak w moim,tabletki wręcz ratują życie. Mam tyłozgięcie macicy,przy każdym okresie ból brzucha był tak silny,że kilkakrotnie wylądowałam w szpitalu.Dawali mi jakieś ziołowe tableteczki...wszystko na nic.Brałam często po dwa ketonale na raz(te mocne,forte). Dopiero tabletki horonalne pomogły i rozwiązały mój problem. W pewnym momencie stwierdziłam,że zobaczę czy wszystko wróciło do normy i przestałam brać. I faktycznie,tabletki wyregulowały cykl. Ale musza być dobrze dobrane. Ja zmieniałam trzykrotnie az trafiłam na odpowiednie. I każdemu polecam. One nie szkodzą.To są zwykłe hormony,które wytwarza każda kobieta. Tylko w innych dawkach. Ja biorę akurat ze zwiekszona ilościa progesteronu,którego braki powodowały silne skurcze (i jeszcze to bolesne tyłozgięcie).
Polecam kurację hormonalną,nie ma się czego bać.Nie słuchaj bzdur o obniżonym libido,czy pryszczach. I masz szansę na większe piersi,mi urosły;)
Teraz znów biorę,ale już z innej przyczyny. Za dwa miesiące wychodzę za mąż,więc trzeba się zabezpieczyć przed ciążą.To jedyny skuteczny sposób,któremu zaufam.
Polecam kurację hormonalną.Idź do lekarza,przebadaj się i będziesz wszystko wiedziała.
Pozdrawiam.

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca