Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

małe piersi...?  

Strona 2 / 8 Wstecz Następny
  RSS

pijanaxpowietrzem
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 105
19/06/2008 3:29 am  

Chyba się twoim kleżankom nudziło w szkole XDDD. Bzdura z tym.

Watashi wa Monió desu.


OdpowiedzCytat
Kakaowa
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 23
19/06/2008 4:44 pm  

ja wogule nie mam biustu i jestem juz wegetarianka mam nadzieje że jeszcze mi urosną i to że nie jem mięsa ani ryb nie ma nic do rzeczy(mam 12 lat)

I like fruits!


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
19/06/2008 7:30 pm  

kakaowa: gdybyś już teraz miała piersi mogłoby być to wynikiem zaburzeń chormonalnych 😉 dopiero teraz zaczną ci one rosnąć 😉 wiem że mówię to po raz drugi no ale mitom trzeba przeciwdziałać jak najczęściej 😛 a tak w ogóle to witam nową kuleżankę 😉

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
19/06/2008 11:24 pm  

matko to juz kolejny wątek na temat piersi!!! czy wy macie jakieś mega kompleksy czy co? ja osobiście nam mały biust i nawet nie wiecie jak sie cieszę 🙂 na okrągły rok mogę chodzić bez stanika co czynie. nic mi nie zwisa nie ciązy i uwielbiam swój mały biuścik 🙂 MAłE BIUSTY GóRą!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
20/06/2008 3:20 pm  

(Ja też swój lubię ale bez stanika to bym w życiu nie wyszła)

Rozumiem większość kobiet nosi stanik... ale ja czuje się w nim jak w kieracie!!! koszmar 😮

[edytowane 20/6/2008 przez jazz]

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
daffnia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 353
26/06/2008 7:08 pm  

jest wiele czynników które wpływają na rozmiar piersi, na pewno najważniejsze to genetyka, ale...

może mięso też?

jakby ktoś się żywił ciągle hamburgerami z McDonalda to może by mu biust urósł? krowy są karmione sterydami, wstrzykuje im się hormony wzrostu i takie tam, może od tego rosną piersi?
pojawia się też przedwczesna menopauza i inne okropniaste skutki uboczne, ale jak ktoś chce mieć za WSZELKĄ cenę duże piersi, to może spróbować.....

(o święty ziutku, mam nadzieje, że nikomu taka głupizna do głowy nie przyjdzie!!) 😛

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
26/06/2008 9:36 pm  

chyba ogólnie jak się utyje, to piersi także zwiększa swój obwód...


OdpowiedzCytat
NatusiaMK
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 551
28/06/2008 1:53 am  

Gdy ktoś chudnie,pierwsze kilogramy schodza z piersi ostatnie z ud. To normalne i zawsze tak sie dzieje.Przy przejściu na wegetarianizm często towarzyszy zmiana wagi. A piersi rosna nawet do 25 roku zycia:) więc nie martw sie. Mi urosły troszke po kuracji hormonalnej.

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com


OdpowiedzCytat
Aga-Ta
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 66
01/07/2008 3:47 am  

Gdy ktoś chudnie,pierwsze kilogramy schodza z piersi ostatnie z ud. To normalne i zawsze tak sie dzieje.Przy przejściu na wegetarianizm często towarzyszy zmiana wagi. A piersi rosna nawet do 25 roku zycia:) więc nie martw sie. Mi urosły troszke po kuracji hormonalnej.

Ja bym ujęła to odrobine inaczej - ostatnie kilogramy schodza z tych miejsc, na ktorych schudnieciu najbardziej nam zależy..:D
Ale racja ..kiedy bylam bardzo szczupla ..i mlodsza o jakies kilkanascie lat - nosilam rozmiar B ..teraz o ponad 10 kilo ciezsza, doszlam do miseczki D w porywach nawet DD ;))
Taaak.. najpierw chudnie biust, dekolt, twarz i dlonie;)

Mysli biegną zbyt szybko, zeby je zatrzymywac..;]


OdpowiedzCytat
NatusiaMK
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 551
02/07/2008 3:03 pm  

Ja kiedy miałam bardzo cięzki okres w życiu (dla niektórych nie zrozumiała sytuacja...) i schudłam 8 kilo w ciągu dwóch tygodni (!) to prawie twarz mi zniknęła:)
Ja ogólnie mam drobną buzię,ale jak schudłam to pierwsze co to właśnie twarz i piersi. Miseczki B dosłownie na mnie wisiały. Teraz znów mam czym oddychać:)

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
06/08/2008 3:49 am  

Małe jest piękne 🙂 Chociaż czasami w to wątpię.... 😉 Ale chyba jestem genetycznie obciążona małym biustem, a poza tym jestem drobnej budowy

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
24/08/2008 5:39 pm  

Sama mam maly biust, ale to raczej dlatego, że mam niedowagę 😛
Natusia, ja kiedyś ciężko zachorowałam, nawet sama lekarka chyba nie wiedziała na co 😮 i przez ponad tydzień nie jadłam nic. Schudłam potwornie, chyba 6 kilo. Jak później spojrzałam w lustro to stwierdziłam, że żadnych więcej chorób 😀
A tak btw. to moja przyjaciółka, też wege ( i nawet prawie vegan) ma olbrzymi biust i jej nie zmalał, a wege jest od ponad 5 lat 😀 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
24/08/2008 8:17 pm  

No moje drogie, sport + większy biust = mały koszmarek 🙂
Ze mną nie jest najgorzej, ja mam jeszcze C.


OdpowiedzCytat
motylek8725
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 295
24/08/2008 8:39 pm  

ja od niedawna jestem wege wczesniej dobrze sie odzywialam i jadlam mieso a jakos mam bardzo maly biust choc chuda nie jestem mam normalna wage.piersi to tkanka tluszczowa jasne ze sie zwiekszaja jak sie duzo je niekoniecznie miesa:-p to jakie mamy piersi jest uwarunkowane genetycznie wiec czy urosna czy nie od nas nie zalezy chyba ze bedziemy sie upychac wszelkimi tluszczami to nie tylko piersi bedziemy mialy duze:-p


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
25/08/2008 1:13 am  

2 miesiące temu poważnie my.ślałam o powiększeniu swoich piersi. Ale nie dość, że nie mam paru tysięcy, to na dodatek, co parę lat trzeba mieć kolejne pare tysięcy 😉 A więc pozzostaję przy swoim 🙂 Alvo stanik z push up'em albo normalnie. A jak się komuś nie podoba, że biustu nie mam, to jego problem 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 8 Wstecz Następny
  
Praca