Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

małe piersi...?  

Strona 7 / 8 Wstecz Następny
  RSS

hussair73
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 17
05/10/2009 7:31 pm  

😉 również pozdrawiam


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
27/10/2009 1:44 am  

Własnie po roku czasu przeczytałam ten temat i nie zdziwiłabym się, jeśli obudziłam lokatorów w sąsiednich pomieszczeniach parsknięciem śmiechu xD
Ale powiem szczerze, że jakkolwiek lubię offtopować (a raczej wychodzi mi to bardziej naturalnie niż umyslnie), to nie tylko ja w tym temacie ostro offtopowałam xD

A co do biustów, to mój się wcale nie powiększył...
Ja to bym chciała przytyć, to biust by urósł wtedy 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Greeney
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 59
27/10/2009 2:07 am  

Wiesz, ja to nawet jak przytyję, to piersi to ostatnia część która by mi 'urosła'. 😛 😀

[img]http://img190.imageshack.us/img190/7118/thebeatlesbanwa4.jpg[/img]


OdpowiedzCytat
Tempeh-Starter
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 133
27/10/2009 12:05 pm  

od mięsa to rośnie płytka miażdżycowa w naczyniach a piersi w staniku 😎

[edytowane 27/10/2009 przez Tempeh-Starter]

RÓB SOBIE TEMPEH


OdpowiedzCytat
migotka.ania
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 70
27/10/2009 5:57 pm  

Moja koleżanka w podstawówce nie chciała biegac, bo twierdziła, że jej piersi od tego nie urosną. Nic to nie dało, to jest kwestia genetyki. Myśle, że odżywianie nic tu nie da, a ile kobiet mięsożernych ma małe piersi?


OdpowiedzCytat
Greeney
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 59
27/10/2009 6:09 pm  

Zgadzam się, ale jak już tu wcześniej powiedziano, w piersiach jest też tkanka tłuszczowa i gdy się tyje, piersi mogą (ale nie muszą) nieznacznie urosnąć.
U mnie na przykład małe piersi to rzecz genetyczna, i jeśli przytyję lub schudnę to się one nie zmieniają. A przynajmniej ja tego nie zauważam. 😛

[img]http://img190.imageshack.us/img190/7118/thebeatlesbanwa4.jpg[/img]


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
27/10/2009 7:57 pm  

Ja mam 2 siostry i jak one przytyły, to piersi również. Ale one to inny przypadek, takie chude jak ja nie były 😛
Ja to już na sieci kiedyś szukałam różnych metod powiększania piersi, ale doszłam do wniosku, że jak za 2,3 lata mają się i tak pomniejszyć, to mam to gdzieś xD

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
hussair73
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 17
27/10/2009 8:44 pm  

Proszę nic nie powiększać! Prawdziwych wojowników cieszą małe piersi. Zaręczam. W ogóle szczupłe ciało kobiety to zmysłowość sama w sobie, a jeśli dodać do tego coś takiego jak wyrzeźbione łydki, to hmm... Niebezpieczeństwo 😉

[edytowane 27/10/2009 przez hussair73]


OdpowiedzCytat
Loviisa-chan
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 637
27/10/2009 11:15 pm  

Hussair, aż się miło czyta... :D:D


OdpowiedzCytat
Sagamore
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 597
28/10/2009 8:11 pm  

hehhe jeden z moich ulubionych tematów na tym forum.
Fajnie, że zawsze ktoś czycuś tu wpisze 😉

stay classy...


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
29/10/2009 2:51 am  

Sagamore, po tylu miechach nie udzielania się na forum, musiałam coś napisać, szczególnie, że po przeczytaniu tematu parsknęłam tak śmiechem, że aż się dziwię, że Ava nie obudziłam xD
Chyba, że Loviisa coś słyszała, daleko w sumie nie mamy od siebie 😀
Temat tak mały jak w temacie piersi :rotfl:

hussair73 faktycznie potrafisz podnieść na duchu ^^

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
hussair73
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 17
30/10/2009 2:50 pm  

Nie ma sprawy, drogie panie. Ot, po prostu napisałem, gdzie tkwi kobiecość, i, hm, co mnie kręci... Ale może mógłbym otworzyć coś w rodzaju małej przychodni terapeutycznej 😉
Jeśli chodzi o kobiece ciało, to powinno emanować lekkością i delikatnością. a mały biust, który jest uroczy i podniecający sam w sobie, tylko to podkreśla.
Tak a propos,Nantosvelta, co robi karabin w Twoich wegetariańsko-pacyfistycznych rękach?? Chyba jest z czekolady? 🙂


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
30/10/2009 3:19 pm  

Karabin ma na imię Bob 😀
Dostałam do na urodziny. To jest M4, na kulki, ale ja się tym bawię na grach terenowych 😀 (bez strzelania kulkami xD)
Ale miałam jakiś czas temu taką fajną historię, że z kolegą (metalem) szliśmy na taką grę. Ja miałam w reklamówce Boba a kolega Mary (jego, trochę mniejszy karabin). I idąc na autobus na chwilkę wyciągnęłam Boba z reklamówki, bo chciałam coś sprawdzić i tak akurat trafiło, że szło przed nami kilku dresów xD I jak zawsze rzucają różnymi obelgami do nas, tak w zupełnej ciszy przeszli szeroko nas omijając :rotfl:
Z kolegą umawialiśmy się już na spacer z naszymi 'małymi' po Tychach 😀

Jeszcze się lubię bawić czymś takim:

http://punktmiasta.pl/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=242&Itemid=2

mam nadzieję, ze się otworzy dobre zdjęcie o.O

Jestem anty-przemoc, ale pacyfistką przestałam być, bo to, co przeżyłam m.in. przez dresy, to jakbym mogła, to bym im krzywdę zrobiła...

A wiążąc offtopa z tematem, to być może bawienie się 'takimi' zabawkami rekompensuje mi niedowagę, mały biust i piętno 'anorektyczki' xD

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Olla
 Olla
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 484
23/11/2009 12:25 pm  

Piersi to głównie tłuszcz.
Z biegiem lat duży biust opada, flaczeje.
Lepiej jest mieć mały, ale kształtny !
A przede wszystkim dobrać sobie ładny sexowny koronkowy stanik.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
23/11/2009 1:20 pm  

Nie ma co się przechwalać małym czy dużym biustem, przecież to nie od nas zależy 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Strona 7 / 8 Wstecz Następny
  
Praca