Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Since pod oczami  

Strona 1 / 2 Następny
  RSS

Foraminifera
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 8
17/02/2008 10:04 pm  

Czy znacie jakieś sposoby, które pomogą usunąć cienie pod oczami??
Mam je od dziecka nic nie pomaga 🙁 tylko z roku na rok robia się coraz większe


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
17/02/2008 10:13 pm  

Specjalnie nie pomogę.... Wysypiaj się, miej dobre samopoczucie przede wszystkim. Mniej pij na noc.... Niektórzy podobno mają taką urodę, ale nie wiem na ile w to wierzyć. Jeśli tak, to pewnie coś wybielającego pomoże - banalne plasterki z ogórka, w dodatku przyjemnie działają


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
17/02/2008 10:50 pm  

Ja też myślę, że trzeba się wysypiać i więcej odpoczywać.
Nie jestem kobietą ale doradziłbym Ci tuszowanie jakimiś cieniami.
Lepiej niech jakaś kobieta się wypowie. 😉

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
17/02/2008 11:00 pm  

Tuszowanie - tak, ale też odpowiednio. Najlepiej korektorem wpadającym w żółć, czyli takim w pędzelku, nie sztyfcie. No i nie na suchą skórę, wpierw niech się nawilży, bo efekt może być odwrotny do zamierzonego. I bez przesady. Nie wiem, czy nakładanie kosmetyków na cienie pod oczami negatywnie wpływa na ich pozbycie się - pewnie coś w tym jest, ale ktoś mądrzejszy musi powiedzieć 🙂


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
17/02/2008 11:08 pm  

To jeszcze ja.
A jak się ogólnie czujesz Foraminifero ? Czy masz dużo energii, czy nie czujesz się osłabiona ? Jak Ci się rano wstaje ?
Nie jestem lekarzem ale może warto, żebyś zrobiła sobie badania na obecność hemoglobiny we krwi.

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
17/02/2008 11:39 pm  

Też mam cienie pod oczami od zawsze, przyzwyczaiłam się, to kwestia "urody". Mogą jednak świadczyć o anemii, podobno także o pasożytach (tego nigdy nie badałam, przyznaję), chorobach nerek i całym mnóstwie innych rzeczy. Jeśli czujesz się dobrze i robisz przynajmniej podstawowe badania raz na jakiś czas (i wyniki są dobre, oczywiście), pozostaje korektor. /Nigdy nie udaje mi się ich zamaskować całkowicie, chyba że nakładam naprawdę grubą tapetę 🙁 /
Jeśli jednak niepokoi cię to, idź do lekarza!


OdpowiedzCytat
Foraminifera
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 8
17/02/2008 11:47 pm  

Ogólnie to śpie bardzo długo 9- 10 godzin, a i tak nie czuje się wyspana. Poza tym to gdy wracam z zajęć to nie mam siły już na nic. W sumie to badań nie robiłam już długo ale chyba powinnam. aha i ostatnio mam problemy z jedzeniem, zawsze mało jadłam ale teraz gdy zaczełam studia to już prawie nic, bo albo nie mam czasu albo nie jestem głodna. Chyba coś z moją psychiką nie tak gdyż mam jakiś jadło wstręt a w ogole to sobie chyba nie radze sama z sobą :(((((


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
18/02/2008 12:29 am  

Luty i marzec to są najgorsze miesiące jeśli chodzi o samopoczucie i zdrowie. Szczególnie w taką niezimową zimę.Później jak jest więcej słońca to samopoczucie się poprawia i zdrowie jest lepsze.
Ja jednak ze swojej strony doradziłby Ci Feminifero, tak jak poprzednicy zrobienie podstawowych badań i jedz więcej warzyw, owoców, orzechów mimo braku apetytu.

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Foraminifera
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 8
18/02/2008 6:46 pm  

dziękuje Wam bardzo 🙂


OdpowiedzCytat
Miraki27
świeżaczek
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2
18/02/2008 8:50 pm  

Ja rowniez mam takie since pod oczami.Powody moga byc rozne:u mnie sa to gleboko osadzone oczy to tez podobnjo jakis powod inny moze to byc nieprwidlowo dzialajace jelito.Pozdrawiam


OdpowiedzCytat
Włochata21
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 358
18/02/2008 9:01 pm  

Ogólnie to śpie bardzo długo 9- 10 godzin, a i tak nie czuje się wyspana. Poza tym to gdy wracam z zajęć to nie mam siły już na nic

witaj w klubie Foraminifera, dobrze Cie rozumiem :((

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!


OdpowiedzCytat
Foraminifera
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 8
19/02/2008 4:26 pm  

ehh.. czyli nie jestem sama z moimi problemami. ale i tak zdecydowalam sie pojsc do lekarza mimo wszystko wole wiedzieć czy te sińce to "taka uroda" czy jakiś stan chorobowy.
a co myślicie o jakichś kremach rozjaśniajacych ??? może znacie jakis dobry??


OdpowiedzCytat
naya
 naya
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 8
14/04/2008 3:36 am  

Hej,

Jak ja Cie rozumiem... sama bez makijażuwyglądam trochę jak miś panda. Moge Ci polecić dobry krem Lierac pod oczy, korektor specjalnie do cieni w postaci żółtej mazi, zamiast standardowego oraz picie mniejszej ilości kofeiny. dodatkowo pije bardzo duzo wody, tu też polecam Nestle Aquarel i od czasu do czasu oczyszczanie organizmu. A tak w ogóle to...pokochać:)

Pozdrawiam ciepło,
Karola


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
14/04/2008 12:18 pm  

Niektórzy podobno mają taką urodę, ale nie wiem na ile w to wierzyć.

wierzyć,wierzyć- u mnie "podkowy" pod oczami to cecha rodzinna 😉

Ja tylko rozjaśniam je korektorem.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
14/04/2008 1:19 pm  

sińce pod oczami, których nie da się usunąc, są na ogół spowodowane głęboko osadzonymi oczami, pięknymi i dużymi 😀 tak więc to kwestia budowy czaszki


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca