Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zęby!  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

NatusiaMK
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 551
10/07/2008 2:53 am  

Ja mam dziąsła zdrowe,a zęby chore zwłasnej głupoty i zaniedbania,a nie z wody. 7lat nie odwiedzałam stomatologa,więc...
Chodzi mi tylko o to czy ząb juz po wyjęciu nerwa może być nadal wrażliwy? Bo tej jest i to okropnie.Nawet wody niemogę sie napić,nie jem już pół dnia...jeszcze trochę i się odwodnię...jesli nie przejdzie do poniedziałku,to go wyrywam...
Więc ma prawo taki byc czy nie?

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com


OdpowiedzCytat
Jędruś
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 849
11/07/2008 3:02 am  

NatusiaMK
Oczywiście że może być wrażliwy. Powinnaś się udać do stomatologa.
Podczas usuwania nerwu zostały odkryte inne zakończenia nerwowe, jakikolwiek płyn poniżej lub powyżej temperatury ciała podrażnia te wypustki nerwowe.
Podczas picia płyn powinien mieć temperaturę 35-40 stopni C wtedy nie będzie tak bolało.
Natomiast picie zimnych lub gorących płynów jest bardzo bolesne.

Pozdr.
Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty
:yltype:


OdpowiedzCytat
NatusiaMK
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 551
11/07/2008 5:47 pm  

Dzięki Jędruś,ale już się zagadka rozwiązała.Mam angine ropną i ona rozwijając swoje złowrogie wirusy wpływała na ból zęba...
Już jest trochę lepiej,chociaz gardło mnie strasznie boli...no ale to angina-musi boleć.
Pozdrawiam.

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
18/06/2010 2:37 am  

Od jakiegoś czasu kupuję nić dentystyczną w Lidlu i od tego czasu zaobserwowałam, że często robią mi się zajady. Wcześniej używałam nici Colgate. Wszystkie inne przyczyny powstawania zajadów praktycznie wyeliminowałam. Co o tym myślicie? 😮

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca