Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

oczyścić z toksyn !  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Doriska
rozmówca
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 78
22/09/2008 9:04 pm  

Polecam ksiązke "Zdrowie na własne zyczenie" Józef Słonecki. Zaleca stosować miksture oczyszczającą z aloesu oliwy i soku z cytryny codziennie rano na czczo 🙂

Zapraszam do obejrzenia mojego rękodzieła http://srebrnaagrafka.pl/sklep/cottage


OdpowiedzCytat
Kociaczek
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 168
22/09/2008 9:35 pm  

Sauna jest fajna, ale niewskazana przy problemach z układem krążenia.

O metodach Tombaka słyszałam wiele dobrego, przymierzam się do oczyszczania cytrynami 😉

I ważna uwaga - niezależnie od rodzaju kuracji oczyszczającej, powinno się w jej trakcie pić dużo WODY (a nie innych płynów!). Toksyny muszą się jakoś wypłukać 😉 . Już samo obfite picie działa jak łagodne oczyszczanie.


OdpowiedzCytat
Olla
 Olla
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 484
22/09/2008 9:44 pm  

"Mikstura oczyszczająca przeciwko chorobom XXI w." Józef Słonecki
nie znam tej ksiązki, ale jakaż to musiałaby byc mikstura której jeszcze nie znamy??? 😀

Jednak najbardziej podoba mi się ta pozycja-> http://www.taniaksiazka.pl/zdrowie-za-darmo-zak-andrzej-p-111486.html

[edytowane 22/9/2008 przez Olla]


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
23/09/2008 1:11 am  

Dobrze zrozumiałam, pić wyciśnięty sok z cytryny sam? Czy wymieszany ze szklanką wody? 🙂 troche zamulona jestem 😉

hide and seek


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
23/09/2008 1:30 am  

oczywiście, że z wodą- proporcje wedle uznania; jakbym wypił sam sok z cytryny z samego rana to by mnie znaleziono na podłodze ze zwichnięta żuchwą w kałuży śliny 😀


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
23/09/2008 2:12 am  

Na mnie nie ma bata, mnie by to pewnie nie ruszyło 🙂
Dlatego pytałam

hide and seek


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
24/10/2008 2:08 pm  

Dobrze zrozumiałam, pić wyciśnięty sok z cytryny sam? Czy wymieszany ze szklanką wody? 🙂 troche zamulona jestem 😉

o to cytat z Tombaka:
"Sok z cytryny jest bogaty w witaminę C, mikroelementy i hormony. Wspaniale
oczyszcza organizm z nierozpuszczalnych soli i śluzu. Ci, którzy chcą
wyglądać młodo, powinni pić sok z jednej cytryny codziennie. Dzięki
zawartości hormonów fitoestrogenowych sok z cytryn jest szczególnie
pożyteczny dla kobiet w starszym wieku. Zadziwiające związki pierwiastków
chemicznych zawarte w soku cytrynowym - to wspaniała
profilaktyka dla chorób infekcyjnych.
Późną jesienią i wczesną wiosną
należy profilaktycznie pić sok z cytryn przeciwko epidemii grypy i
przeziębieniom według następującego schematu:
1 dzień -1 cytryna -10 dzień
2 dzień -2 cytryny -9 dzień
3 dzień - 3 cytryny -8 dzień
4 dzień -4 cytryny - 7 dzień
5 dzień -5 cytryn -6 dzień
Od 1-ego do 5-tego dnia zwiększamy spożywanie o 1 cytrynę, a od 6-
tego do 10-tego dnia zmniejszamy o jedną cytrynę.
W sumie przez 10 dni należy wypić 30 cytryn.
Sok z cytryny przygotowuje się następująco: cytrynę przekroić
wszerz na dwie połowy, każdą wycisnąć i pić bez dodatku cukru.
Jeśli nie możecie Państwo pić czystego soku cytrynowego, to można
go rozcieńczyć wodą i dodać 1 łyżeczkę miodu. "

Zaczęłam dziś pierwszy cytrynowy dzień- może choć trochę mi ten cykl pomoże. Bo mój organizm czuję się fatalnie.


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
25/10/2008 5:05 am  

Akurat ta kuracja to chyba nie oczyszcza z toksyn tylko stosowana jest jako profilaktyka w okresie wzmożonych zachorowań na grypę i przeziębienie. Na pewno walory zdrowotne cytryny są duże.

Jaga , ja przed rokiem przeprowadziłam kurację leczniczą cytrynami ( oczyszczającą z kwasu moczowego ).
Trzeba było wypić sok z 200 cytryn. W kulminacyjnych dniach było to po 15 cytryn na dzień. Nie można było go rozcieńczać z wodą .
Byłam dzielna, wytrwałam . 🙂 Najlepiej to mieć w czasie kuracji jakieś wolne dni , bo jak przygotować świeży sok będąc w pracy lub szkole ?

Tobie życzę powodzenia . A ja się uodparniam pyłkiem kwiatowym. 😀


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
28/10/2009 10:01 pm  

A co sądzicie o lewatywie? Jej pozytywne działanie jest chyba niezaprzeczalne. Może ktoś już ma to za sobą i mógłby powiedzieć coś więcej poza tym, że oczyszcza jelito grube z zalegającego kału, pleśni i innych szkodliwych cosiów? Jak to wspominacie i jak często trzeba to powtórzyć aby mieć pewność, że się dobrze oczyściło? Gdzie robiliście i ile kosztowało?

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
kemikal_girl
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 18
09/05/2012 4:42 am  

czy ktoś wie trochę na temat plastrów oczyszczających, a najlepiej czy ktoś ma z tym specyfikiem doświadczenie? kolejny hit bez żadnych korzyści? a może jednak...coś?


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
09/05/2012 1:56 pm  

Nie mam doświadczenia, ale myślę, że efekt jakiś może być, podobny do tego, jaki daje dokładne, codzienne szorowanie stóp 😉 Nie należy się nabierać za to na brązowy kolor - moim zdaniem działa to jak zaparzenie torebki z herbatą, po prostu wilgoć powoduje, że papier brązowieje od ziół. Detoksykacja organizmu następuje bez przerwy tak czy siak, rzeczywiście duża część przez skórę między innymi stóp. Ale to co jemy ma zasadnicze znaczenie.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
09/05/2012 2:02 pm  

A ma ktos jakąs wiedzę o wpływie sauny na detoksykację? (z innego źródła niż Małachow)

[edytowane 9/5/2012 przez cienkun]


OdpowiedzCytat
kemikal_girl
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 18
09/05/2012 6:17 pm  

Lily jestem tego samego zdania. Ale lubię wyszperać o czymś więcej informacji- kto wie może jakby ktoś wiarygodny uzasadnił swój zachwyt, to może bym wypróbowała. Aczkolwiek tak czy siak, jeżeli człowiek dobrze się odżywia to nie potrzebuję 'dziwnych' wspomagaczy. Apropos sauny też jestem ciekawa..


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca