Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Podrażniony pieprzyk  

  RSS

SurykatkaxD
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 53
22/08/2010 8:13 pm  

Dręczy mnie pewien problem. Wczoraj podrażniłam sobie pieprzyk, przez ok 10 min lała się z niego krew. Teraz od czasu do czasu trochę boli i zrobił się niewiele większy i ciemniejszy.Wygląda jak kleszcz. Czy takie podrażnienie jest naprawdę niebezpieczne? Naczytałam się różnych informacji i już sama nie wiem w co wierzyć i niepokoje się.
Mam zamiar pójść z tym do dermatologa, ale niestety przyjmuje tylko w piątki. Czy jest sens iść jutro do lekarza rodzinnego? Być może da skierowanie na usunięcie tego pieprzyka ale może lepiej poczekać do piątku?
Proszę o jakieś rady. Czy mogę to czymś przemyć czy w ogóle nic nie dotykać?
Może miał ktoś podobną sytuacje lub posiada jakaś wiedzę na ten temat?
Naprawdę się martwię. 🙁


OdpowiedzCytat
Biofeedback
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 107
23/08/2010 10:37 pm  

Wszystko będzie dobrze...Surykatkax.

*marzenia kształtują naszą wyobraźnie


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
24/08/2010 12:09 am  

Idź do lekarza. Jeśli dostaniesz nawet skierowanie do dermatologa/chirurga, to przecież na pewno nie ma jednego takiego lekarza w mieście, tylko będzie ich kilku. Dowiedz się gdzie Cię przyjmą na NFZ i idź szybko nie czekaj na jakieś zakażenie, czy papranie się tego.

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
SurykatkaxD
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 53
25/08/2010 9:51 pm  

Uff juz po wizycie u dermatologa:) Pieprzyk obadany i lekarka stwierdziła, że jest w nim nadżerka, ale nic złego nie powinno się dziać. Muszę przez kilka dni smarować maścią przeciwbakteryjną i wszystko będzie ok.
Na szczęście martwiłam się tylko na zapas;)


OdpowiedzCytat
  
Praca