Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

farbowanie henną  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
18/02/2011 8:00 pm  

Ja farbowałam henną firmy Venita, nie bardzo brudząca, w tubce, więc się całkiem dobrze ją nakłada na włosy; z czepkami/workiem czy podobnym stuffem nie chciało mi się bawić. Ale efekt jest całkiem fajny. Ja mam naturalny ciemny brąz, a wzięłam kolor rudy na swoje włosy (jestem jednak nadal niepoprawną optymistką), rudy nie wyszedł, ale włosy wyglądają zdrowo i super 😀 Również pojawiły mi się srebrne nitki i to jest właśnie jeden z minusów henny, że pokryje je, ale się szybko wypłukuje i te nitki po jakimś czasie już widać >.< Za pierwszym razem kupiłam 2 opakowania henny, sądząc, że jedna tubka może nie wystarczyć, jednak moje zdziwienie było wielkie odnośnie jej wydajności. Wczoraj zużyłam drugą tubkę, a następnym razem kupię kolor zbliżony do mojego naturalnego, zobaczę różnicę 🙂

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
18/02/2011 8:37 pm  

Venita to ma akurat z henną mało wspólnego, to bardziej taka chemiczna szamponetka ze śladową ilością ekstraktów roślinnych.
Najlepsza henna to khadi - niby droga jak na hennę, ale długo trzyma i daje ładny kolor.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
18/02/2011 9:54 pm  

A gdzie takie cudo mogę dostać?

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
18/02/2011 10:35 pm  

O tu:
http://www.khadi.pl/
🙂


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
18/02/2011 11:21 pm  

Dzięki 🙂
Faktycznie mają wyższe ceny. Dodałam sobie stronkę do ulubionych, później poszperam co jeszcze innego mają.

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Kazeko
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 26
16/06/2011 8:51 am  

Przed chwilą gdzieś odpowiedziałam, ale nawinął mi się kolejny wątek. Uzywam tej henny http://www.iherb.com/Light-Mountain-Natural-Hair-Color-Conditioner-Red-4-oz-113-g/15473?at=0 i jestem zachwycona jakością, jak i wydajnością. Bardzo polecam.


OdpowiedzCytat
Pocahontas
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 262
25/06/2011 5:14 pm  

A farbowal ktos z was henną brwi lub rzęsy?


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
25/06/2011 5:16 pm  

Próbowałam rzęsy ale średnio mi to wyszło 🙂 ogólnie efekt jest fajny ale z tym trzeba iść do kosmetyczki jednak 🙂


OdpowiedzCytat
Pocahontas
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 262
27/06/2011 1:25 pm  

No i sie zdecydowalam 🙂 akurat jade nad morze to mi sie przyda, bo na plaze makijazu nie robie i w ogole ostatnio cos rzadko sie maluję.

edit: byłamdzis u kosmetyczki, zrobiła mi, efekt mierny, oczy szczypały, ja tam nie polecam, chyba, że ktos ma naturalnie geste długie rzesy, inaczej sie nie oplaca.

[edytowane 28/6/2011 od Pocahontas]


OdpowiedzCytat
Frodo1988
świeżaczek
Dołączył: 8 lat  temu
Posty: 3
20/09/2016 1:30 pm  

Żona jak jedzie gdziekolwiek to robi makijaż, mało tego, henna jest zawsze świeżo kładziona.


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca