Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Toruń - pasta Ziaja  

  RSS

diphda
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 3
11/02/2011 11:32 am  

Wie ktoś, gdzie na terenie Torunia można kupić pastę do zębów firmy Ziaja? Sporo miejsc już odwiedziłem i nigdzie nie mogę jej trafić ;/
Z góry dziękuję za wszelkie info!


OdpowiedzCytat
Blueberry
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 287
11/02/2011 12:43 pm  

Sprawdzałeś drogerię Natura na Chełmińskiej? Nie wiem czy tam ją mają, ale pamiętam że wybór produktów firmy Ziaja był tam zawsze dość duży

Trawożerca


OdpowiedzCytat
diphda
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 3
14/02/2011 5:17 pm  

Sprawdzona! Mieli tylko pastę dla dzieci o smaku gumy balonowej.. jeszcze nie dostałem tej dla dorosłych więc wziąłem tą dla dzieciaków hehe asortyment jeśli chodzi o produkty ziaji spory!
Dzięki Blueberry


OdpowiedzCytat
Blueberry
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 287
14/02/2011 6:05 pm  

Cieszę się, że w jakikolwiek sposób mogłam pomóc 🙂

Trawożerca


OdpowiedzCytat
PanikowaNevcia_xD
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 381
14/02/2011 9:49 pm  

Ech... Miałam ten sam problem, ale udało mi się go rozwiązać. 🙂
Koło Polo Marketu na ul. Kwiatowej jest taka mała uliczka o nazwie Migdałowa i tak jest taka drogieria, gdzie możesz ją specjalnie dla siebie zamówić... Wiesz, gdzie to jest?

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”


OdpowiedzCytat
diphda
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 3
01/03/2011 7:21 pm  

Sprawdziłem tą miejscówe na migdałowej i babeczka ma dostawy z ziaji we wtorki, także w poniedziałki można na luzie zamawiać! Drogeria jest jeszcze niedaleko mojego osiedla więc już w ogóle lux malina! 🙂
senk ju PanikowaNevcia!


OdpowiedzCytat
PanikowaNevcia_xD
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 381
01/03/2011 10:26 pm  

Nie ma za co i polecam się na przyszłość. ^^

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
01/03/2011 10:48 pm  

Jak nabiorę kondycji, żeby przejechać 80 km na rowerze (40 w jedną stronę zrobię spoko na luzaka) to kiedyś możemy się spotkać w Toruniu na mini spotkaniu forumowym. Jestem z Bydgoszczy ;).

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
01/03/2011 10:54 pm  

Pastę Ziai można zamówić w dowolnym mieście, w którym są apteki z sieci Dbam o Zdrowie. Zamówienie składa się przez neta i wybiera najbliższą aptekę DoZ, w której można odebrać zamówienie, więc myślę, że w Toruniu to żadna filozofia ;]
Bułek, a Ty chyba nic innego w życiu nie robisz, tylko jeździsz na rowerze ;]

[edytowane 1/3/2011 od fasolencja]


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
02/03/2011 12:08 am  

Bułek, a Ty chyba nic innego w życiu nie robisz, tylko jeździsz na rowerze ;]

Fasol robię też inne rzeczy. Rower jest moim środkiem lokomocji. Późno odkryłem jego takie zastosowanie, więc nadrabiam ;).

[edytowane 1/3/2011 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
PanikowaNevcia_xD
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 381
02/03/2011 8:28 pm  

Jak nabiorę kondycji, żeby przejechać 80 km na rowerze (40 w jedną stronę zrobię spoko na luzaka) to kiedyś możemy się spotkać w Toruniu na mini spotkaniu forumowym. Jestem z Bydgoszczy ;).

Hmmm... Czemu nie? 😉

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”


OdpowiedzCytat
Maksymilian1997
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 108
06/07/2011 2:59 am  

Proponuje iść popytać po aptekch ja w Bielsku-Białej kupuje w aptece lub w "Bolo" lokalny sklep z kosmetykami i papierniczymi rzeczami


OdpowiedzCytat
  
Praca