Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

odchudzanie  

Strona 10 / 10 Wstecz
  RSS

Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
29/10/2013 1:27 pm  

Schudłam od kwietnia 7 kg - dokładnie po 1 kg miesięcznie. Wiem, że dla wielu osób to mało satysfakcjonujący rezultat, lecz podejrzewam, że to dużo zdrowsze i trwalsze. Tylko że mnie zaskoczyło. Owszem, jak się zastanowię, to muszę stwierdzić, że wprowadziłam pewne zmiany. Po pierwsze, nie jem wieczorami. Kończę w 99% przypadkach o 20. Po drugie, jem chyba mniej tłuszczu, a więcej warzyw. Ale tak naprawdę nie zrezygnowałam z niczego. Ani ze słodyczy, ani z chleba, ani z owoców. A wszystko zaczęło się od tego, że kiedyś najadłam się sałaty i po tym moja waga nagle spadła, choć naprawdę byłam najedzona - bo sałata to był tylko dodatek do obiadu. No więc tak sobie ciągnę taki styl - "dorzuć więcej warzyw do obiadu". Owoce jem po 2-3 sztuki dziennie, teraz przeważnie gruszki i zazwyczaj przed południem, w zasadzie na śniadanie. Chleb na kolację, przeważnie 2 kromki lub 3 mniejsze. Nie uprawiam żadnego sportu, dużo chodzę - po kilkanaście km nieraz, robię ćwiczenia izometryczne na kilka partii mięśniowych. Niedawno z wielkim trudem kupiłam 2 pary spodni (dzisiejsze kroje, nawet w dużym rozmiarze, nie pasują na mnie), a teraz są już za duże... Normalnie nosiłam rozmiar 42/44 na dole, te mają 40 (zwykłe, nie w calach). Paradoksalnie te 2-3 cm mniej tu i tam zrobiły sporą różnicę.
No ale ciepłe dni się kończą, przyjdzie zima, pewnie znowu mi przybędzie, niestety.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
30/10/2013 10:11 am  

Lily, gratulacje 🙂

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
30/10/2013 2:09 pm  

Dzięki Fatty. Ciekawe, kiedy przyjdzie ktoś, kto napisze, że wszystko źle robię 😛

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
31/10/2013 4:31 pm  

Dzięki Fatty. Ciekawe, kiedy przyjdzie ktoś, kto napisze, że wszystko źle robię 😛

[b]WSZYSTKO ROBISZ ŹLE [/b] :exclam:

😉

Ja od miesiąca na diecie niskotłuszczowej, pod okiem dietetyka. Minus 3kg 😀


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
31/10/2013 5:21 pm  

A wszystko zaczęło się od tego, że kiedyś najadłam się sałaty i po tym moja waga nagle spadła, choć naprawdę byłam najedzona - bo sałata to był tylko dodatek do obiadu. No więc tak sobie ciągnę taki styl - "dorzuć więcej warzyw do obiadu".

No to już wiem czemu od zostania wege, schudłem w ciągu 2 lat 19 kilo...


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
31/10/2013 7:57 pm  

19 kg mi nie grozi, zresztą doszłabym wtedy do stanu zagrożenia życia. Ja mam kompulsy, więc powrót żarłoczności prędzej czy później jest gwarantowany...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Gabrysia12
forumowicz
Dołączył: 3 lata  temu
Posty: 24
12/04/2021 12:28 pm  

Trzeba liczyć kalorie


OdpowiedzCytat
Strona 10 / 10 Wstecz
  
Praca