Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

kosmetyki dla wegetarian  

  RSS

eastern_glo
świeżaczek
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 1
11/10/2012 3:03 am  

Witam wszystkich,
mam do was pytanie, moja siostra mieszka w Uk od jakiegoś czasu zajmuje się właśnie kosmetykami dla wegetarian, nie wiem dokładnie skąd co i jak nigdy się tym nie interesowałem 😎 pisze własciwie żeby poznac wasze opinie czy u nas też coś takiego ma szanse bytu i czy w ogóle jest potrzebne. Zastanawiam sie nad cenami bo nie wiem nie mogłem znaleść odniesienia co do innych firm tego typu. tutaj podaje link do jej strony internetowej www.easternglo.co.uk

powiedzcie mi co o tym myślicie czy jest sens zeby zaczęła się ineteresować naszym rynkim i jakie macie opinie co do produktów z tej strony 🙂


OdpowiedzCytat
SylweczkaWeganeczka
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 5
11/10/2012 4:08 am  

Mamy w Polsce już sporo firm, które sprzedają wegańskie kosmetyki w internecie. Są i tanie i drogie, ale skoro są, to znaczy, że ktoś w nich kupuje.
Jeśli chodzi o ceny, to jak na UK i średnie zarobki, nie są wygórowane. Jeśli jednak chcesz sprzedawać takie kosmetyki w PL, przeliczając ze 1 funt to ok. 5zł, ceny będą o wiele za wysokie i obawiam się, że niewielu będzie stać na takie zakupy.

sylweczka weganeczka


OdpowiedzCytat
kwietniowa
początkujący
Dołączył: 4 lata  temu
Posty: 5
22/07/2020 1:03 pm  

a ja uważam że to super pomysł może jest juz tego trochę ale nie wszystkie kosmetyki są godne polecenia niestety, jak szukałam np takie co będą dla środowiska bezpieczne na żagle jak jechałam to było turbo ciężko znaleźć


OdpowiedzCytat
klaudiarobertowicz
forumowicz
Dołączył: 3 lata  temu
Posty: 20
05/11/2020 12:29 pm  

Ja uważam, że takie kosmetyki dadzą sobie radę w Polsce. Wiele firm bardzo fajnie prosperuje, które się tym zajmują. A nawet w Polsce świadomość ludzi coraz bardziej rośnie i już nie wszyscy myślą, że krem Nivea za 20 złotych z rossmana działa najlepiej.


OdpowiedzCytat
Gabrysia12
forumowicz
Dołączył: 3 lata  temu
Posty: 24
14/04/2021 12:10 pm  

również się zgadzam, obecnie jest bardzo duży popyt na takie rzeczy


OdpowiedzCytat
Grzegorz881
początkujący
Dołączył: 2 lata  temu
Posty: 5
06/07/2022 2:47 pm  

Ważne by kosmetyki miały naturalny skład, bez parabenów etc.


OdpowiedzCytat
KarolinaOchmann
świeżaczek
Dołączył: 2 lata  temu
Posty: 2
15/07/2022 5:39 pm  

Dokładnie naturalne 


OdpowiedzCytat
Grzegorz881
początkujący
Dołączył: 2 lata  temu
Posty: 5
01/08/2022 4:01 pm  

Są też kosmetyki wegańskie do pielęgnacji tatuażu.


OdpowiedzCytat
  
Praca