Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Dieta-odchudzanie , trening...  

  RSS

waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 606
25/10/2012 10:04 pm  

Tak to już jest że jak człowiek chce się odchudzić lub po prostu wyszczuplić to obiecuje sobie "od jutra" hehe. Mówiłam sobie tak juz nie jeden raz. Jestem szczupłą osobą. Tak mi się przynajmniej wydaje. 159 cm wzrostu z waga 52 kg. Chciałabym jednak troche się wytrenować, schudnąć i tak sobie pomyslałam że jak wam o tym napisze i się zdeklaruje to będzie na mnie ciążyło pewnego rodzaju zobowiązanie. No więć "od jutra hehe" biorę sie za trening odchudzajacy i troszke zdrowsze jedzenie.... hmm.. choć w sumie moja dieta jest zdrowa to często zdarza mi się wieczorne podjadanie orzechów albo (tak jak dzis) napad na słodkie. Może przy okazji macie jakies dobre sposoby na zaspokojenie wilczego głodu tak aby nie mieć napadów nadmiernego apetytu. Dodam że mam bardzo wolną przemiane materii i problemy z trawieniem... wlaśnie jestem w trakcie różnych badań, Oki pozdrawiam. HIHI 😀


OdpowiedzCytat
domin75
świeżaczek
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 1
29/10/2012 4:25 pm  

Na poprawę przemiany materii czyli zwiększenia metabolizmu może ćwiczenia aerobowe w tym bieganie lub jazda na rowerze aby zmusić organizm do pracy. Najlepiej z świeżym powietrzu dodatkowo hartujemy organizm przed chorobami.


OdpowiedzCytat
VikVeg
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 134
30/12/2012 10:23 am  

Tak to już jest że jak człowiek chce się odchudzić lub po prostu wyszczuplić to obiecuje sobie "od jutra" hehe. Mówiłam sobie tak juz nie jeden raz. Jestem szczupłą osobą. Tak mi się przynajmniej wydaje. 159 cm wzrostu z waga 52 kg. Chciałabym jednak troche się wytrenować, schudnąć i tak sobie pomyslałam że jak wam o tym napisze i się zdeklaruje to będzie na mnie ciążyło pewnego rodzaju zobowiązanie. No więć "od jutra hehe" biorę sie za trening odchudzajacy i troszke zdrowsze jedzenie.... hmm.. choć w sumie moja dieta jest zdrowa to często zdarza mi się wieczorne podjadanie orzechów albo (tak jak dzis) napad na słodkie. Może przy okazji macie jakies dobre sposoby na zaspokojenie wilczego głodu tak aby nie mieć napadów nadmiernego apetytu. Dodam że mam bardzo wolną przemiane materii i problemy z trawieniem... wlaśnie jestem w trakcie różnych badań, Oki pozdrawiam. HIHI 😀

Przeanalizuj swoja diete. Niewatpliwie jak wiekszosc wege masz niedobory pewnych mikroelementow czy witamin. Ja bym raczej przejrzal swoje objawy i poczytal o mikroelementach, ktorych to niedobor moze to powodowac. A czy ty sie ruszasz w ogole? 😉
Przemiane materii przyspieszysz treningiem na fitnesie czy silowni.
Przypomne tylko, ze trening aby dawal jekies efekty musi byc regularny np 3 razy w tygodniu i wlasciwy. Aeroby samemu ciezko robic prawidlowo, lepiej zapisac sie na jakies zajecia grupowe w klubie fitness...


OdpowiedzCytat
  
Praca