Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Dłonie  

  RSS

Asia
 Asia
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 429
22/07/2006 4:02 pm  

Hmm mam taki problem..pocą mi sie dłonie:\\ (a może to jest dziedziczne-moja kuzynka ma to samo)To jest bardzo krępujace,podaje komuś rekę zeby sie przywitać czy zapoznać a zaraz widzę jak ta osoba wyciera po mnie swoja rękę w spodnie.Czy ktos z was ma tez taki problem??Jak temu zaradziić


OdpowiedzCytat
daffnia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 353
22/07/2006 4:39 pm  

pocenie się dłoni może być wrodzoną skłonnością, ale może też występować przy innych zaburzeniach, np. trawienia albo nadmiernej nerowości.

mogą pomóc ziółka do picia:
korzeń omanu wielkiego, korzeń lubczyka, liść orzecha włoskiego, ziele poziewnika bladego, ziele skrzypu polnego, ziele szanty, liść szałwii, liść melisy, kora wierzby, kłącze pięciornika, ziele tasznika
wszystkiego po 50g. kupisz to w sklepach zielarskich, ale jak smakuje to nie wiem 😉 a może mają już gotowe mieszanki ziół?

można też moczyć przez 10min, codziennie przez 7 dni w ciepłym odwarze z liści orzecha włoskiego.

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂


OdpowiedzCytat
Asia
 Asia
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 429
22/07/2006 11:55 pm  

Hej daffnia bardzo bardzo bardzo dziękuje za rady:) mam nadzieje że się w końcu tego problemu pozbędę=D Jeszcze raz very dziex 🙂 🙂 🙂 🙂


OdpowiedzCytat
Ewa.Bednarczyk.Witoszek
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 15
20/01/2007 10:43 pm  

Zależy to w lini prostej od nadmiaru węglowodanów i pr. mlecznych. Warzywa i oliwa z oliwek czy inne oleje są ok. Na diecie leczącej Azs (jeden z moich postów) daję gwarancję likwidacji pocenia się dłoni i stóp po 10 dniach jej stosowania. Można z niej utworzyć formę wegetariańską z soją, fasolką szparagową, s. lnianym, słonecznikiem.


OdpowiedzCytat
  
Praca