Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wege - zwiazek.  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Majowa
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 175
14/01/2006 6:07 pm  

Niby "dobro wspólne", ale z drugiej strony to dlaczego np. będąc w ciąży i nosząc dziecko "wegetariańsko" miałabym mu potem po urodzeniu dawać mięso? To przecież bez sensu. Miałabym to robić tylko dlatego, że potencjalny tatuś ma takie widzimisie???


OdpowiedzCytat
Zarathos
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 339
14/01/2006 10:30 pm  

A mialabys zabraniac tatusiowi karmic smurfa miesem tylko dlatego ze ty masz takie widzimisie?

"Jastrambij. Que babatum intus cruce, ornatum in campo celestino,et in galea accipitrem defert." - Jan Długosz, kronikarz i sekretarz biskupa krakowskiego Zbigniewa Oleśnickiego


OdpowiedzCytat
Dorotka
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 46
17/01/2006 7:53 pm  

Niby "dobro wspólne", ale z drugiej strony to dlaczego np. będąc w ciąży i nosząc dziecko "wegetariańsko" miałabym mu potem po urodzeniu dawać mięso? To przecież bez sensu. Miałabym to robić tylko dlatego, że potencjalny tatuś ma takie widzimisie???

A mialabys zabraniac tatusiowi karmic smurfa miesem tylko dlatego ze ty masz takie widzimisie?

co jak co, ale to nie jest kwestia widzimisie, niezależnie od opcji


OdpowiedzCytat
misia
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 95
17/02/2006 3:00 pm  

Ja gotuję na dwa garnki, ale ułatwiam to sobie jak mogę - dla męża po prostu mięso dodaję do posiłków - do zup, ziemniaków, kasz. Ale wkurza mnie to że muszę chodzić do mięsnego i jeszcze znęcać się nad kawałkami zwierząt w kuchni. Ale dania bezmięsne też mężowi smakują więc może kiedyś zrezygnuje z mięsa. Baaaardzo bym tego chciała!


OdpowiedzCytat
BASIOŁEK:*
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 97
17/02/2006 4:34 pm  

ja jestem z miom chłopakiem 7miesięcy.Kiedy zaczynaliśmy być ze sobą on szamał mięcho(a ja byłam wege) jego mama próbowała mnie przekonywać do swoich schabowych za kazdym razem kiedy jadłam u niego obiad ale nie udało jej się...(po jakims czasie dała sobi spokój):P a teraz nawet on jest wege 🙂 nie przezemnie ale przez wege filmy które zobaczył.
a ostatnio nawet jego mama kupiła sojowy pasztet!!!


OdpowiedzCytat
misia
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 95
17/02/2006 4:39 pm  

No to gratulacje!!! Mam nadzieję że uda mi się przekonać męża do rezygnacji z mięsa. A jakie to były filmy???


OdpowiedzCytat
ana:)
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 187
17/02/2006 5:27 pm  

A ja niechce do niczego przekonywac mam nadzieje ze sam kiedys dojrzeje do takiej decyzji, a jesli nie to przeciesz i tak bede go kochac:)


OdpowiedzCytat
BASIOŁEK:*
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 97
17/02/2006 5:31 pm  

to kilka z nich można je ściągnąć na tej stronce i na stronie PETY :meet your meat, jcruel chinga dog UK, konie, bear hunting master, bear hunt,nie które są naprawde drastyczne!!!!


OdpowiedzCytat
BASIOŁEK:*
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 97
17/02/2006 5:34 pm  

ja mojego ukochanego do niczego nie przekonywałam,on sam się przekonał no moze troszke mu pomogłam...:P


OdpowiedzCytat
misia
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 95
17/02/2006 5:38 pm  

Bardzo dziękuję Basiołku! Ja również nie mam zamiaru robić tego za wszelką cenę, chcę tylko spróbować przekonać, jeśli się nie uda to na pewno się nie rozwiodę. Pozdrawiam!


OdpowiedzCytat
kazamuko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 630
10/05/2006 2:52 pm  

Nie przeszkadza mi jak ktoś je mięso, po prostu nie mam na nie ochoty, nie wygląda dla mnie ono apetycznie. Gdybym jednak z kimś tam , kiedyś w przyszłości miała być, wolałabym by była to osoba wege. Zauważyłam, że brzydzi mnie np. talerz, patelnia po mięsie. Wszystko muszę wyszorować, to trochę uciążliwe.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html


OdpowiedzCytat
jenot
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 7
20/11/2006 6:07 pm  

ja jestem hepi 🙂 mój mąż -jak go poznałam-nie był wege ,ale jak tylko się dowiedział,że ja jestem..przestał jeść mięso (żeby mi zaimponować).noi udało mu się !a muszę przyznać,że faktycznie- miałabym opory przed mięsożernym chłopakiem...o mężu nie wspomnę!! ((niby miałabym mu gotować nie-wege obiad? 😮


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca