Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Dania wegetariańskie w lokalach  

Strona 4 / 4 Wstecz
  RSS

Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
02/08/2013 12:39 am  

. Byłam ostatnio w pewnej pierogarni i nie uwierzycie jakim problemem może stać się fakt, że ktoś nie chce by mu pierogi ze szpinakiem polewać stopionym smalcem :/

uwierzycie. Po prostu wybija sie kogoś z rytmu i on nie potrafi tego przyswoić 😉

Dzisiaj z kumplem testowaliśmy pewną knajpe pod względem kebaba- w menu kebab mięsny jedynie, poszłam się zapytać czy zrobią bez mięsa. Okazało się, że bez miesa zrobią ale sos w kebabie to już musi być mięsny bo "nie będzie smakować". Pani modyfikajcjom niechętna. Cóż, nie zjadlam kebaba 😛

Mam jedną sprawdzoną knajpę, gdzie wege kebaby są w karcie i są popularne, ale chciałam spróbować czegoś nowego.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
03/08/2013 2:58 am  

Warszawska Loving hut zaliczona.
Raczej mało miejsca, jest spory ruch, mili Azjaci gotują i sprzedają (przy zamawianiu dania głównego i ciasta to drugie samo w odpowiednim momencie przychodzi na stół 😉 ).
A jedzenie jest taaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie dobre!
Smakuje inaczej niż wszystko, jadłem kulki z tofu i makaron z sejtanem, poza tym jeszcze ciasto czekoladowe.
Szkoda, że nie mieszkam już w Wawie, ale na pewno będę wpadał tam zawsze będąc w stolicy.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
kikimora
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 189
03/08/2013 1:58 pm  

eRZet, też tam byłam i bardzo mi smakowało. 🙂 Jadłam Crazy Plate- seitan a'la wołowina z ananasem i selerem naciowym. Pycha, tylko surówek jak na lekarstwo. Ze 3 razy tyle powinno być. 🙂


OdpowiedzCytat
Krzych
forumowicz
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 35
01/06/2014 10:11 pm  

Gdy jeszcze byłem na tyle głupi żeby chodzić do fast foodów to pamiętam, że zawsze była tam opcja jakiejś wegetariańskiej pizzy, wegetariańskiego kebaba. W jakiejś restauracji zdarzyło się jeść może z 2-3 razy w życiu, ale też z tego co pamiętam była jakaś jedna czy dwie potrawy bezmięsne. Teoretycznie, bo w praktyce nie wiem jak jest. I na szczęście nie muszę się tym martwić, bo poza wegetarianizmem mam też ZJD i nietolerancję glutenu, więc jedzenie czegokolwiek poza domem nie wchodzi w ogóle w grę.

[edytowane 1/6/2014 przez Krzych]


OdpowiedzCytat
marzena.83
początkujący
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 12
14/07/2014 6:31 pm  

Często pojawiają się wątki "wegetariańskie lokale itp" a może warto byłoby zrobić wątek lokale w których ogólnie jest coś wege do zjedzenia?


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 4 Wstecz
  
Praca