Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianie są sexy 🙂  

Strona 19 / 27 Wstecz Następny
  RSS

Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
31/08/2011 2:30 am  

Kiedy wyniki? 😛


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
31/08/2011 3:17 am  

Kiedy wyniki? 😛

No właśnie, ja już straciłam zainteresowanie konkursem z powodu braku jakichkolwiek informacji 😛

Cały czas nie wiem czy konkurs jeszcze trwa, czy juz się skończył, kiedy poznamy laureatów, itp.
Bez urazy, ale pod względem organizacyjnym ode mnie duuuuuuży minus. :thumbdown:


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
31/08/2011 3:56 am  

Cytując regulamin konkursu:

Głosowanie trwa do 31 sierpnia 2011 roku.
Ogłoszenie Laureatów nastąpi do dnia 1 września 2011 roku.

Także ciut ciut cierpliwości jeszcze 😉
A ja lecę oddać wreszcie swój last-minute głos, choć wybór wciąż jest tak samo trudny jak kilka tygodni temu 😛

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
31/08/2011 4:25 am  

Ja dziś oddałam 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
01/09/2011 5:30 pm  

No właśnie, ja już straciłam zainteresowanie konkursem z powodu braku jakichkolwiek informacji 😛

Cały czas nie wiem czy konkurs jeszcze trwa, czy juz się skończył, kiedy poznamy laureatów, itp.
Bez urazy, ale pod względem organizacyjnym ode mnie duuuuuuży minus. :thumbdown:

Pozwolę się kompletnie nie zgodzić 🙂
O każdym etapie konkursu pojawiała się informacja na portalu oraz kilkukrotnie w newsleterze. Ramy czasowe konkursu (czasu na zgłoszenia, terminu głosowania) były podane w inf. konkursowej, wystarczyło przeczytać 😉 Biorąc powyższe pod uwagę trudno zgodzić się z teza o "braku jakichkolwiek informacji"...
A teraz najważniejsze - znamy już wyniki glosowania: http://www.wegetarianie.pl/sexy/2011/

Wege Studio


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
01/09/2011 5:57 pm  

Mea culpa. Sprawdzałam tutaj, w tym wątku, zamiast u źródła. Zakładam wlosienicę i posypuję głowę popiołem skruchy 😉

Hmm. Moi faworyci odpadli 🙁

[edytowane 1/9/2011 od rubia]


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
01/09/2011 6:02 pm  

Ja w tej edycji zagłosowałem 2 razy na siebie, ale i tak nie przybliżyło mnie do wygranej. W konkursie kulinarnym też pewnie bym przerypał. Schodze z powrotem do kanału 😛 ;).

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
01/09/2011 6:16 pm  

Moi faworyci też nie przeszli :/ pomijając pana na 3 miejscu.


OdpowiedzCytat
Pocahontas
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 262
01/09/2011 7:06 pm  

3 pierwsze miejsca u facetów mnie nie dziwią, i tak nie było w czym wybierac, ale widac ze wygrali Ci co jakkolwiek jeszcze wygladali, a co do kobiet to jestem zaskoczona wynikami, szczególnie nie wiem czemu 'Karolina' ma drugie miejsce, ktos chyba wysylal na siebie smsy albo cos takiego...


OdpowiedzCytat
Maq
 Maq
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 109
01/09/2011 9:04 pm  

Bo w tym konkursie nie liczy się wygląd, a ilość znajomych którzy powysyłali smsy, albo ile się ich wysłało na samego siebie :p Admin powinien powinien wprowadzić przynajmniej limit jednego głosu na numer telefonu następnym razem, choć pewnie by się znalazły osoby które wykupią startery po 5zł z nowym numerem.
Dobrze że nawet nie startowałem bo przy takiej "konkurencji" nie miałbym najmniejszych szans 🙂 heh...

Z moich faworytów nikt nie znalazł się w pierwszej trójce...


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
01/09/2011 9:15 pm  

W przyszłym roku ma być podobno jury.
Każdy uczy się na błędach 🙂


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
01/09/2011 10:23 pm  

Wiedziałem, że nie mam szans, więc na wiele nie liczyłem. Następnym razem będę się tylko przyglądał.
W sumie zauważyłem, że wiele osób nie stosuje sie do wytycznych. W reklamie konkursu jest "krótki opis", a niektórzy uczestnicy piszą elaboraty. Ja sam starałem się krótko ująć i przedstawić najważniejsze informacje o sobie. Przyznam się, że nie chciało mi się czytać długich opisów ;).

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
01/09/2011 10:47 pm  

Przyznam się, że nie chciało mi się czytać długich opisów ;).

Mnie tak samo. Kierowałam sie kluczem: wygląd+ ciekawa osobowość+ jakiś sport (a co, niech wiedzą, że wege to nie jakieś łajzy, co tylko wzdychają do energii kosmicznej, tylko ludzie z...hmm;) , dbający o wygląd nie tylko poprzez sposób odżywiania, ale też aktywny tryb życia.

Z góry odrzucałam też wszystkie osoby nadmiernie- wg mojej oceny- ezoteryczno-kosmiczne. Nie żebym miała coś przeciwko, każdy sobie rzepkę skrobie, ale jeśli chcemy tym konkursem zachęcić ludzi do przejścia na "jasną stronę mocy", to tym sposobem raczej nam się nie uda.


OdpowiedzCytat
Sagamore
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 597
02/09/2011 12:05 am  

ktos chyba wysylal na siebie smsy albo cos takiego...

dniami i nocami 😉

stay classy...


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
02/09/2011 3:19 am  

3 pierwsze miejsca u facetów mnie nie dziwią, i tak nie było w czym wybierac, ale widac ze wygrali Ci co jakkolwiek jeszcze wygladali, a co do kobiet to jestem zaskoczona wynikami, szczególnie nie wiem czemu 'Karolina' ma drugie miejsce, ktos chyba wysylal na siebie smsy albo cos takiego...

Może trochę więcej taktu? Osoby, które znalazły się w wybranej 6 też tutaj zaglądają. Takie komentarze należy zostawić więc dla siebie.

Przy okazji gratuluję wszystkim, którzy zgłosili się do udziału w konkursie i mieli odwagę poddać się ocenie innych osób. 🙂 Dziękuję też za głosy oddane na moją skromną osobę. 🙂

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
Strona 19 / 27 Wstecz Następny
  
Praca