Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianie są sexy 🙂  

Strona 8 / 27 Wstecz Następny
  RSS

wojak1511
świeżaczek
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 2
17/10/2009 12:47 am  

A mi się wydaje, że w tym konkursie to nie do końca chodzi o to czy ktoś jest " ładny" czy "brzydki". Wygląd owszem jest w jakiś tam sposób ważny, ale nie stajemy się sexi tylko dzięki temu jak wyglądamy, ale też dzięki temu co sobą reprezentujemy. Nawet najbardziej sexi laska przestanie być interesująca, jeśli się okaże, że w głowie zamiast mózgu ma pajęczynę 😛 Dlatego dla mnie każdy wegetarianin i wegetarianka są sexi w taki czy inni sposób bo to ogólnie wspaniali ludzie są, co nie?:) Ale nie ukrywam, że pewien Pan z Sosnowca szczególnie mnie urzekł 🙂

To co człowiek uczynił zwierzęciu spadnie z powrotem na człowieka


OdpowiedzCytat
Devaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 119
17/10/2009 1:50 am  

XLL jak oni dla Ciebie to ciacha to nie widzialas chyba przystojnego faceta:P no ale nie kazdy jest fee. 3 Pawlow po dkoniec i ten Sebastian sa w miare. w sumie ten pawel obok tego z czupryna Pawla jest jedyny przystojny 😛


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
17/10/2009 3:20 pm  

Uwierz, widziałam niejednego 🙂 Po prostu nie mam jakichś kosmicznych wymagań, nie oczekuję, że facet ma być księciem z bajki i umiem dostrzec w każdym pozytywne cechy. Nie trzeba być Misterem Universe, by mi się podobać 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Devaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 119
17/10/2009 3:36 pm  

no tylko ze w tym konkursie chodzi o wyglad. wiec nie mow ze nie musza byc super bow konkursach o to wlasnie chodzi by byc wtym czym sie bierze udzial-super. a z tych facetow tylko paru jest troche super, jeden jest prawie super a reszta jest totalnie niesuper. no dziewcyzn troche ladnych jest ale nie ma nic szczegolnego. ehhh szkoda ze mam 16 nie 18:P serio myslalam ze sie pogapie chociaz na 3 ladnych facetówa tu nuie ma na co patrzec xD

[edytowane 17/10/2009 przez Devaa]


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
17/10/2009 3:45 pm  

Deva, naprawdę szkoda, że nie masz tych 18 lat, bo chętnie bym zobaczyła, jak bardzo jesteś "super", oczywiście z wyglądu, ponieważ Twój charakter jaki jest, każdy widzi 😎 Wygląd to nie wszystko, ale w Twoim wieku w sumie pewnie takie myślenie jest na porządku dziennym. Później zrozumiesz, że wygląd to tylko ułamek, jak duży, to już indywidualna sprawa każdego człowieka, jednak ułamek pozostanie ułamkiem.
A tak poza tym - ciekawe hobby : gapienie się na zdjęcia typów w necie xD


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
17/10/2009 4:25 pm  

Dla mnie liczy się akurat to u mężczyzn czego na tych zdjęciach nie widać.
- inteligencja, pasja, ambicje -> częściowo w tym pomagają opisy 🙂
- głos, głos, głos... jeśli mężczyzna ma piękny, niski głos mogę oszaleć.
- sposób poruszania się
- dłonie
to tyle :love:
No dobra... pewnie jeszcze 1000 innych rzeczy o których nie wiem 🙂

Widzisz Devaa życie nie jest takie proste 😀 ale z czasem zrozumiesz 🙂


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
17/10/2009 4:34 pm  

Nie to ładne, co ładne, ale co się komu podoba. A mi się podobają tacy, jacy są 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Tempeh-Starter
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 133
17/10/2009 5:31 pm  

Dla mnie liczy się akurat to u mężczyzn czego na tych zdjęciach [b]nie widać[/b]....

no raczej 🙂 ...to jest konkurs na ładą fotkę, nic więcej więc głosować nie mędrkować
😎
a cel konkursów i rankingów tego typu wiadomy - promowanie bycia wege...

RÓB SOBIE TEMPEH


OdpowiedzCytat
Devaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 119
17/10/2009 5:49 pm  

fasolencja sie tak nie wymadrzaj bo mnie nie znasz, a jak tak powierzchownie oceniasz znaczy ze jestes niedojrzala zreszta widac to po twoim stylu pisania i tym ze nawet nie zrozumialas o co mi chodzilo ^^
i nie mowilamze to moje hobby, widac ze jestes jakas zlosliwa gimnazjalistka

[edytowane 17/10/2009 przez Devaa]


OdpowiedzCytat
MilkaN
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 44
17/10/2009 6:05 pm  

Dokladnie,dobrze to napisales Tempeh-Starter bo wlasnie o to chodzi w tym konkursie aby promowac bycie wege i juz.Bo na tym nam chyba wszystkim zalezy 🙂

"Największe zło to tolerować krzywdę"


OdpowiedzCytat
Devaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 119
17/10/2009 7:35 pm  

w konkursie miss i mister chyba chodzi o wyglad a nie o propomawie;p


OdpowiedzCytat
MilkaN
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 44
17/10/2009 7:39 pm  

Owszem Devaa ale wlasnie przez fajny wyglad mozna promowac vegetarianizm,czyz nie??

"Największe zło to tolerować krzywdę"


OdpowiedzCytat
Loviisa-chan
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 637
17/10/2009 7:47 pm  

fasolencja sie tak nie wymadrzaj bo mnie nie znasz, a jak tak powierzchownie oceniasz znaczy ze jestes niedojrzala zreszta widac to po twoim stylu pisania i tym ze nawet nie zrozumialas o co mi chodzilo ^^
i nie mowilamze to moje hobby, widac ze jestes jakas zlosliwa gimnazjalistka

[edytowane 17/10/2009 przez Devaa]

Haha, tylko że akurat Fasol jest studentką prawa i...filologii polskiej albo dziennikarstwa (nie pamiętam) a nie żadną gimnazjalistką :] I nie wykręcaj kota ogonem o powierzchownym ocenianiu bo skoro sama piszesz, że nie ma nikogo 'specjalnego' z wyglądu ( z czym też się nie zgadzam) to ciekawe, jak TY wyglądasz, skoro sama tak mówisz ;]

[edytowane 17/10/2009 od Loviisa-chan]


OdpowiedzCytat
Devaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 119
17/10/2009 7:51 pm  

Lovisia, a czy ja powierzchownie oceniam? Wygląd a osobowość to dwie różne sprawy, a w konkursach piękności, chodzi o ocene wyglądu. Normalnie, poznajac kogos zwracam uwage rpzedewszytskim na osobowość. Czytanie ze zrozumieniem szfankuje i to u takich ''dużych'' kobiet... a Fasolencja bedac studentką itd. a piszac sie tak tylko udowadnia swoja niedojrzalosc bo jeszcze max15 latka mogla by tak pisac bez obrazy ze jest niedojrzala bo w jej wieku to jeszcze normalne.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
17/10/2009 8:56 pm  

Deva, po pierwsze, co w mojej wypowiedzi uderzyło ciebie niedojrzałością?
Po drugie, w takich konkursach nie chodzi tylko i wyłącznie o wygląd, dowodem są między innymi wszelakie gale, np. kiedys w konkursie (nie pamiętam nazwy), na najpiękniejszą osobę spośród gwiazd polskiego show biznesu wygrała Otylia Jędrzejczak, od której, z całym szacunkiem, kilka pań było piękniejszych urodą.
Po trzecie nie wymądrzam się, a jedynie wyrażam swoje zdanie, z twoich wypowiedzi wynikają pewne fakty, którym nikt na forum nie zaprzeczy.
Dla Ciebie mogę być gimnazjalistką, cieciem tudzież szatniarzem, nie robi mi to różnicy.

Lovii, dzięki za obronę <3


OdpowiedzCytat
Strona 8 / 27 Wstecz Następny
  
Praca