Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Państwo policyjne!!!  

  RSS

Nimrodel
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 43
23/02/2007 1:41 pm  

Komendant główny polecił policji rozpracowywać ekologów?
PAP za "Dziennikiem"
2007-02-23, ostatnia aktualizacja 2007-02-23 08:00
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3940624.html

PRZEGLĄD PRASY. Do walki z obrońcami doliny Rospudy włączyła się policja. Komendant główny polecił policjantom rejestrować i rozpracowywać ekologów na terenie całego kraju - dowiedział się "Dziennik".

Zgodnie z rozkazem pod lupą mają znaleźć się działacze i organizacje "zagrażające rządowemu programowi obwodnicy w dolinie Rospudy". To przestępstwo - komentują prawnicy pytani przez "Dziennik". Nie chcemy pracować w Służbie Bezpieczeństwa - mówią sami policjanci.

Gazeta ustaliła, że pismo z sygnaturą WK-II-146/2006 dotarło do 16 komend wojewódzkich i Komendy Stołecznej w ostatnią środę. Podpisał się pod nim szef policji Konrad Kornatowski. Funkcjonariusze mają rejestrować ekologów w policyjnych bazach danych. Ich nazwiska znajdą się tam obok niebezpiecznych kibiców, złodziei, gwałcicieli i morderców - wytyka "Dziennik".

Sam komendant główny uważa, że nie złamał ani nie naciągnął prawa: "Tu nie chodzi o zbieranie informacji niejawnych, tylko o rozpoznanie, z kim mamy do czynienia, ile tysięcy ludzi przyjedzie do doliny oraz o badanie opinii na forach internetowych. W tym piśmie nie ma nic poza dobrymi intencjami" - tłumaczy "Dziennikowi".

...oprócz Drogi szerokiej
oprócz Góry wysokiej
oprócz kawałka Chleba
oprócz błękitnego Nieba
nic mi dzisiaj nie potrzeba...


OdpowiedzCytat
Nimrodel
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 43
23/02/2007 1:44 pm  

znajoma napisała:

"hej wiadomosc z ostatniej chwili : moj kolega z wawy zostal przed chwila zrewidowany i spisany za to, ze MIAL ZIELONA WSTAZKE!!!!!! dodam, ze wyglada calkowicie normalnie i wcale sie nie wyroznia i mial bilet:)"

😮

...oprócz Drogi szerokiej
oprócz Góry wysokiej
oprócz kawałka Chleba
oprócz błękitnego Nieba
nic mi dzisiaj nie potrzeba...


OdpowiedzCytat
siwcia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 661
23/02/2007 1:50 pm  

To co się dzieje w tej chwili jest jakims totalnym wariactwem. Nie rozumiem dzialań naszej policji: do czego one zmierzają??? Bedą nas spisywać, umieszczać na listach obok niebezpiecznych kiboli, gwalcicieli i innych przestępców. Policja sama na siebie kreci bata....ośmieszają się nakręcając cały ten cyrk 😀 🙂
A tak naprawdę nie zmieni to nic. Ci co chcą bronić Rospudy i tak nie przerwą swojej walki!!!!!!! Ja zresztą też nie mam zamiaru odpuszczać bo niby dlaczego??!! 😛 :exclam:


OdpowiedzCytat
Apulejusz
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 124
23/02/2007 1:52 pm  

Usłyszałam o tych "rewelacjach" w radiu, oniemiałam z oburzenia. Nie ma jak "prawdziwa" demokracja!! 😡

[url=http://www.forumveg.webd.pl] [img]http://www.forumveg.webd.pl/album_pic.htm?pic_id=321[/img] [/url]


OdpowiedzCytat
siwcia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 661
23/02/2007 1:54 pm  

Demokracja jest w tym państwie tylko teorią... 😡


OdpowiedzCytat
MEDeah
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 101
23/02/2007 2:27 pm  

oh oh! jakże chcę figurowac jak najwyżej takiej listy!!!
ośmieszył się ten komendant...debil

ps. mam podac pesel? (hehe, moze juz szpiegują i tutaj :D) chętnie sie objawię

[edytowane 23/2/2007 od MEDeah]

MED is not so bad as they say]:>


OdpowiedzCytat
kamma
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 669
23/02/2007 2:56 pm  

Ja też, ja też!
Władzo kochana, byłam na manifestacji we Wrocławiu, noszę zieloną wstążkę, z całą pewnością stanowię zagrożenie dla naszego pięknego, normalnego kraju, w którym przyroda jest ceniona, każdy człowiek ma prawo do własnego zdania, a demokracja jest stosowana w praktyce!

A tak na serio... Myślę, że wielu policjantów również uważa tenpomysł za absurdalny, ale biedacy muszą słuchać rozkazów z góry. Tyle, że jeżeli te rozkazy przekroczą pewien próg absurdu, to i policjanci się zbuntują, a wtedy witaj rewolucjo.

O, kurcze. To jest możliwe.

podskoczyć i nie trafić w ziemię


OdpowiedzCytat
czarna
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 188
23/02/2007 4:01 pm  

Za chwile pierdzielne na cyce!!!I bede udawała biedronke!!!Cala obkleje sie zielonymi wstązkami i ide na ulice!!!

Live and let live!


OdpowiedzCytat
czarna
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 188
23/02/2007 4:11 pm  

Własnie przypomnialy mi sie pierwsze slowa naszego Polskiego Hymnu
"Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy."
I pierwszy raz w życiu chce mi się smiać!!!!I dochodzę do wniosku ze jesli ci debile co to wymyslaja dalej beda zyc to Polska zginie szybciej niz sie nam wszystkim wydaje!!!

Live and let live!


OdpowiedzCytat
Owo
 Owo
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 402
23/02/2007 4:33 pm  

I jak tu być patriotą... jak się trzeba wstydzić za własny kraj... Jestem pewna że nie po to tyle osób umarło za Polskę, żeby Polska się tak ośmieszała na wszystkich frontach 😡
W każdym razie aż mnie skręca na to co się tu dzieje! I nic nie można z tym zrobić?!

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]


OdpowiedzCytat
siwcia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 661
23/02/2007 5:14 pm  

Nasz rzad już niebawem doprowadzi do samozagłady tego państwa...


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
24/02/2007 1:59 pm  

Na forach internetowych? Już pewnie tu siedzą. A my sprawimy, że mieszkańcy Augustowa będą się truć spalinami,bo uratujemy tylko robaki - jak to mówią w tv. I po co takie problemy?... Nie wystarczy przenieść plan budowy obwodnicy kilka km dalej, nie trując ani ludzi, ani przyrody? Nie dziw, że ludzie wyjeżdżają poza kraj.


OdpowiedzCytat
  
Praca