Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

MARSZ NA RZEŹNIE! - kwiecień 2006  

Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  RSS

amadzia
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 37
17/02/2006 3:38 pm  

ja wprawdzie z poznania nie jestem, ale szczerze mówiąc do poznania mam stosunkowo najbliżej, także gdyby coś wypaliło to postaram się być


OdpowiedzCytat
BASIOŁEK:*
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 97
17/02/2006 4:39 pm  

szczerze mówiąc to nie mam pojęcia jak organizować marsz i czy przypadkiem już ktoś się tym nie zajął...ale im więcej osób tym lepiej!!!!


OdpowiedzCytat
Greenangels
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 29
20/02/2006 6:52 pm  

Zapal znicz w intencji WYZWOLENIA ZWIERZĄT
- przyłącz się do Marszu na rzeźnie - 2-9 KWIETNIA 2006

Apelujemy, aby do akcji przyłączyli się wszyscy ludzie nieobojetni na cierpienie zwierząt i kategorycznie sprzeciwiający się okrucieństwu wobec nich. Wasz udział może być dosłownie symboliczny (zapalenie zniczy w miejscach kaźni, pod rzeźniami, sklepami mięsnymi, lub w oknach swoich domów, itd...). Prawie 500 000 000 zwierząt każdego roku traci życie w polskich ubojniach. Te stworzenia nie mają miejsca pochówku, nikt po nich nie płacze, nikt nie nazywa ich ofiarami! Czy one nie zasługują na nasz szacunek? Prosimy, aby każdy kto jest przeciwny PRZEMOCY wobec zwierząt był w tych dniach z nami. Niech całą Polskę rozświetli płomień zniczy. Niechaj to będzie nasz hołd dla naszych przyjaciół-zwierząt i sprzeciw wobec ich okrutnej eksploatacji. Milcząc godzimy się na zło i pozwalamy na jego ekspansję, a ostatecznie jego zwycięstwo. Przerwijmy więc tę okrutną zmowę milczenia - spisek przeciwko życiu. Zabierzmy głos! Zwierzęta proszą o pomoc, a my możemy przemówić w ich imieniu. One cierpią i umierają każdego dnia, w każdej sekundzie, więc nie mówmy, że nie znajdziemy dla nich chwili czasu. Zapalenie jednego znicza w ich intencji nie kosztuje wiele. Niechaj zapłoną świece, niechaj zapłoną serca!

Uważamy, że Marsz na rzeźnie jest dobrym krokiem w kierunku Wyzwolenia Zwierząt. Pamiętajmy, że najwięcej osób rezygnuje z mięsa z pobudek etycznych. Marsz na rzeźnie jest więc doskonałą akcją promującą wegetariańską wizję świata bez przemocy. Gdy ludzie zobaczą prawdziwe oblicze rzeźni, wielu z nich zrozumie, że MIĘSO TO MORDERSTWO!

UWAGA :exclam: Jeżeli chcesz zorganizować Marsz w swojej miejscowości powiadom nas o tym do 10 marca, a najlepiej jak najszybciej. Im więcej miast przyłączy się do tej akcji, tym lepiej dla ZWIERZĄT. Marsz może mieć różne formy, od pikiet, poprzez koncerty, czy wystawy poświęcone prawom zwierząt, na rozdawaniu ulotek kończąc. Zapewniamy nasze wsparcie i pomoc. Jeżeli już się zdecydowałeś pisz na adres: greenangels@wp.pl

Więcej info na stronie akcji: www.greenangels.org/marsz.html

[edytowane 20/2/2006 od Greenangels]

[edytowane 20/2/2006 od Greenangels]

WEGE AKCJE DLA LUDZI, ZWIERZĄT I ZIEMI. PRZYŁĄCZ SIĘ DO WALKI O ŻYCIE!


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
23/02/2006 9:43 pm  

Zapraszam do współpracy osoby z wrocławskiego, opolskiego, mogą być w średnim wieku a nawet starsi-liczy się niezależność poglądów, chęć walki z ludzką tyranią,podłością ( a to dotyczy nas wszystkich, nie tylko zwierzat -to jest ta sama mentalność , to samo lekceważenie drugiej istoty) Obojętność , bierne przyglądanie się , lenistwo(byle nie dziś, byle nie ja ) jest przyzwoleniem na to , że przemoc nabiera rozpędu-a potem jest już za póżnoTrzeba to jak najszybciej zrozumieć we własnym interesieBydlęce wagony wypełnione ludżmi -chyba skojarzenia nasuwają się same Jesteśmy winni wszyscy, także ci którzy nie robią nic złego-tylko chowają głowę w piachChetnie poznam osoby nie uwikłane zbytnio w sprawy rodzinne , sercowe- a więc w miarę niezależne, Jeśli nie tego kwietnia to może w innym okresie zdązymy się zorganizować-ZAPRASZAM


OdpowiedzCytat
matyldaaa
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 27
24/02/2006 4:29 pm  

Akcja znicz jest OK tylko na czym ma dokładnie polegać. Czy mają być tylko znicze przed rzeźniami i sklepami mięsnymi czy może jakieś jeszcze plakaty i ulotki dołączone do nich.


OdpowiedzCytat
Greenangels
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 29
24/02/2006 5:47 pm  

Akcja ZAPAL ZNICZ W INTENCJI WYZWOLENIA ZWIERZĄT ma polegac mniej więcej na tym o czym piszesz, można też zapalić znicz w oknie swojego domu na znak solidarności z akcją (jeżeli ktoś nie ma innej możliwości). Co do ulotek i plakatów, to jeżeli tylko chcesz je rozpowszechnić, prześlemy je tobie. Mozna też oczywiście. wykorzystac własne materiały. Jeżeli chcesz otrzymać od nas materiały, lub podjąć się organizacji Marszu, napisz do nas na adres: greenangels@wp.pl

WEGE AKCJE DLA LUDZI, ZWIERZĄT I ZIEMI. PRZYŁĄCZ SIĘ DO WALKI O ŻYCIE!


OdpowiedzCytat
Dorotka
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 46
24/02/2006 6:35 pm  

hej Jadziu!!!!
ja jestem w stanie zorganizować około 6 osób na marsz tylko trzeba coś wymyśleć...
poza tym myśle,ze jest znacznie wiecej osób które chciały by wziąć udział w takim marszu
PRAWDA POZNIANIACY???

Poznanianka chętnie pomoże, ale niestety organizacji podjąć się nie może, więc jeżeli jest już jakaś grupa organizująca to się chętnie podłączę, czekam na info!


OdpowiedzCytat
Greenangels
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 29
01/03/2006 1:39 am  

Witajcie.

Strona Greenangels przechodzi chwilowe problemy techniczne, ale nie powinno to potrwać dłużej niż (maksymalnie) do końca tego tygodnia. Przepraszamy za te utrudnienia. Pomimo tego, że stronki nie ma, przygotowania do Marszu ciągle trwają, zgłaszają się nowi organizatorzy i wszystko zmierza w dobrym kierunku. Przy tej okazji raz jeszcze prosimy, aby jak najwięcej osób zgłosiło swoje uczestnictwo w tej akcji - pokażmy, że przeciwników rzezi zwierząt jest naprawdę wiele i nie jesteśmy jedynie jakąś grupką oszołomów o wypaczonym światopoglądzie. :exclam: Jeżeli sprzeciwiasz się bestialskiemu mordowaniu niewinnych zwierząt - masz okazję otwarcie to wyrazić.

ZWIERZĘTA CZEKAJĄ NA NASZĄ POMOC<<<

WEGE AKCJE DLA LUDZI, ZWIERZĄT I ZIEMI. PRZYŁĄCZ SIĘ DO WALKI O ŻYCIE!


OdpowiedzCytat
pawelGDZ
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 33
03/03/2006 11:14 am  

heh...marzy mi sie taka akcja,ale w moim miescie to nikt pewnie nawet sie tym nie intreresuje:/ chyba bede musial wyruszyc w Polske na takie marsze:)nawet samotnie:) gO VeGeTarIaN!!


OdpowiedzCytat
Alispo
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 228
04/03/2006 6:10 pm  

Ulka-my we Wrocku bedziemy cos robic,wiec polaczmy sily:pisz na alispo@empatia.pl ostatnio nie mam netu ale mam nadzieje ze niedlugo bedzie ok.


OdpowiedzCytat
Greenangels
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 29
11/03/2006 7:14 pm  

Lista organizatorów już właściwie zamknięta, choć czekamy jeszcze na potwierdzenie z kilku miejscowości, które nas o to poprosiły. Warszawy na liście nie ma, ale to tylko dlatego, że pomimo zainteresowania nikt się nie podjął organizacji. Warszawa jest naprawdę wielka 😉 Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do udziału w Marszu.
Info o tym co się bedzie działo szukajcie na stronie:
http://www.greenangels.org/marsz.html

WEGE AKCJE DLA LUDZI, ZWIERZĄT I ZIEMI. PRZYŁĄCZ SIĘ DO WALKI O ŻYCIE!


OdpowiedzCytat
amadzia
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 37
20/03/2006 3:17 pm  

czy komuś coś wiadomo nt. marszu w Poznaniu lub Szczecinie, bo na stronach Greenangles nie ma tych miast !?


OdpowiedzCytat
Anetav
świeżaczek
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1
22/03/2006 1:30 pm  

Viva Najpiękniejsi 2005 - Relacja z tegorocznej, czwartej już gali wręczenia
nagród magazynu "Viva".
...a pani Żelatyny z "Viva" jakoś tam nie zauważyłam 🙁
Może ktoś wie dlaczego?


OdpowiedzCytat
Maze
 Maze
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 592
22/03/2006 1:45 pm  

A ty Anetka nie masz co robić tylko 10 x jednego posta wklejać? Kogo obchodzi jakas gala Vivy, wszysyki te wyfiokowane raszple, Jeśli ten magazyn nazywa kogos najpiękniejszym, to świadczy tylko, że osoba ma kaskę i plecy,i tyla... Zresztą to zwykły brukowiec ( A x to chyba jest w ciąży, a y robila zakupy i jej majtki było widać, takie tematy); jak się nudzisz- nos w gazetkę a nie bzdury wypisywać!


OdpowiedzCytat
sasha
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 79
25/03/2006 3:16 pm  

ja prawdopodobnie wezme udział w Rybniku, bo tam mam najbliżej

Sarve Bhavantu Sukhina. Sarve Sant Niramaya.


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  
Praca