Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kormorany zzeraja zyski- artykul z expressu bydgoskiego  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

daffnia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 353
07/07/2008 7:48 pm  

nova.nike

Cała przyroda jest naturalnym środowiskiem zwierząt. Obojętnie czy zasadzone lasy, czy sztuczne stawy, to wszystko jest domem zwierząt i wg mnie nie wolno ich z tego domu wyganiać

a co jest naturalnym środowiskiem człowieka? gdzie jest miejsce dla człowieka na tym świecie? może nie ma miejsca? 😡

[edytowane 7/7/2008 przez daffnia]

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
07/07/2008 8:46 pm  

Nie, nie dla morderców nie powinno go być a rybak co innego robi jak nie morduje?


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1011
07/07/2008 9:27 pm  

Tja, trzeba zabić wszystkich mięsożerców, czyli zabić wszystkich ludzi 😀

=


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
07/07/2008 9:30 pm  

no to leslie, na dobry początek możesz się pozbyć swojej rodziny, ostatecznie możesz się ich wyrzec, w końcu jedzą mięso- pośrednio mordują zwierzęta.

nova.nike, ale przecież człowiek tez jest zwierzęciem i koegzystuje w ze zwierzętami w jednym środowisku, a to, że nasz gatunek jest zdeka nie tego, cóż poradzić. Nie da się cofnąć ludzkości do stanu sprzed dwóch milionów lat 😉


OdpowiedzCytat
nova.nike
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 173
07/07/2008 10:24 pm  

no własnie człowiek powinien koegzystowac ale jak widać tego nie robi. zmienia przyrodę pod siebie, dopasowuje do swoich potrzeb a nie dba o to co było przed tym nim on sie pojawił.

daffnia - w tej chwili człowiek w ogóle nie wpasowywuje sie do naturalnego środowiska

supergirl;)


OdpowiedzCytat
daffnia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 353
07/07/2008 11:27 pm  

wszystkie istoty na świecie mają prawo do życia. takie samo prawo! ziemia jest planetą wszystkich tych, którzy ją zamieszkują. wszystkie gatunki walczą o przetrwanie, walczą między sobą o pożywienie i terytorium, walczą o samice i o samców też. nieustannie walczą. zjadają inne stworzenia, odbierają innym gniazda i kaleczą w walce- nie ma litości. taki jest świat i takie jest życie. żeby mówić cokolwiek, należy zrozumieć czym jest ŻYCIE! jest walką o przetrwanie: 1. swojej osoby, 2. swojej rodziny, 3. swojego gatunku!! co w tym dziwnego, że człowiek, któremu ptaki zjadają owoce jego pracy, pożywienie jego rodziny (trochę w przenośni) chce się przed nimi bronić?? ma im to oddać? powiedzieć "dobrze, zjadajcie jedzenie moich dzieci, smacznego, my się przeprowadzimy, będziemy szukać innego miejsca"?? odbiło wam? a czemu ptaszki nie powiedzą "masz liczną rodzinę, ciężko pracujesz, będziemy tak miłe i polecimy do bogatszych ludzi"? czemu człowiek ma ciągle ustępować innym gatunkom? ma takie samo prawo do życia na ziemi jak te kormorany i wszystko inne! i musi ŻYĆ według praw tej planety- walczyć o pożywienie i przetrwanie!
skupmy się na tym, by nie niszczył planety, by nie nadużywał jej darów, ale nie przesadzajcie!!
proponuję nabrać trochę dystansu, obiektywizmu i, na boga, trochę więcej życzliwości i wyrozumiałości dla człowieka! dajcie mu jakieś prawa, hm?

jesteśmy ludźmi- to jest fajny gatunek! znam fantastycznych przedstawicieli tego gatunku. ale przede wszystkim to jest NASZ gatunek! szanujmy siebie!!!

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
08/07/2008 12:18 am  

Tak daffina człowiek ciągle ustępuje innym gatunkom ^^ chyba na odwrót. Człowiek to roslinozerca ale przez rone powody przeistoczyl sie we wszystkojada, ''powrot do natury'' dla mnie taki morderca(rybak)ktory aby rpzezyc nie musi mordowac nie ma usprawiedliwienia. A ptaki nie wyniosą sie i nie bedą mile bo sie sa na tyle madre, zrobic moze to tylko czlowiek. I ja nigdzie nie mowilam aby zabijac miesozercow oO wg mnie ludzie powinni przejsc na roslinozerstwo tak jak pierwotnie


OdpowiedzCytat
daffnia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 353
08/07/2008 6:50 pm  

A ptaki nie wyniosą sie i nie bedą mile bo sie sa na tyle madre

i tu się mylisz, ptaki nie wynoszą się nie dlatego, że NIE są mądre, tylko właśnie dlatego, że SĄ mądre i nie wyniosą się z miejsca gdzie mają pożywienia w bród 😉

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
08/07/2008 8:05 pm  

A ptaki zjadają moje czereśnie. Już ich prosilem tyle razy:
- Idźcie sobie na czereśnie do sąsiada bo on ma więcej ode mnie, a nie skubcie moich.
A one udają, że nie słyszą i są na tyle mądre, że przychodzą skubać kiedy ja śpię. 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
daffnia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 353
08/07/2008 8:18 pm  

A ptaki zjadają moje czereśnie. Już ich prosilem tyle razy:
- Idźcie sobie na czereśnie do sąsiada bo on ma więcej ode mnie, a nie skubcie moich.
A one udają, że nie słyszą i są na tyle mądre, że przychodzą skubać kiedy ja śpię

cuuudowny wpis, ale mnie rozbawił 🙂 😀 🙂 😀
no się turlam normalnie :rotfl:

:thumbsup:

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca