Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nowy przepis: dożywotni zakaz posiadania zwierząt  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

agabyt
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 96
30/08/2008 10:14 pm  

Jestem jak najbardziej za....Dożywotni zakaz to znakomity pomysł....powinno się to odnosić nie tylko do osób,które znęcają się nad zwierzętami,ale i do "notorycznych właścicieli".
Znam przypadki,kiedy ludzie zmieniają psy co 2-3 miesiące.Biorą kolejnego szczeniaka,troszke podrośnie, oddają go....
Co do ras agresywnych....powinny być jak najbardziej egzaminy dla posiadaczy,powinno być pod kontrolą ich rozmnażanie...Nie zgadzam się tylko z jednym.To,czy pies jest agresywny zależy tylko i wyłącznie od właściciela.Znam wiele "agresywnych" psów,które są łagodne jak baranki.Więc nazwanie całej rasy agresywną jest według mnie nie fair.
Nie wierzę,że kochany od szczeniaka,amstaf,który nigdy nie był krzywdzony,był traktowany jak członek rodziny rzucił się na dziecko.Ludzie powinni zacząć traktować swoje psy sprawiedliwie i z szacunkiem,wtedy unikneło by się takich przykrych sytuacji.

Szajba


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 415
31/08/2008 4:15 pm  

Zauwazylam ze ostatnio w TV coraz czesciej zwraca sie uwage na problemy zwierza teraz juz nie ma dnia w ktorym by w wiadomosciach panoramie czy faktach nie bylo choc jednego watku o krzywdzeniu zwierzat czy cos w tym stylu


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca