Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Bojkot olimpiady  

Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  RSS

Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
04/08/2008 11:38 pm  

z całym brakiem szacunku

Radzę zajrzeć do tematu "więcej tolerancji" no comments...

wskazałam na ważnośc, ale nie przypominam sobie, abym powiedziała, że popieram,

Rozumiem zatem, że uważasz, że są istotne ale nie popierasz, interesujące

poza tym, jeśli partia PiS ma w swoim programie jedną słuszną rzecz, z którą się zgadzam, to znaczy, że ją popieram?

Nie napisałem, że ją popierasz, tylko, że to co piszesz w kwestiach gospodarczych pokrywa się z ich programem, proponuję czytać ze zrozumieniem. Przydaje się na maturze.

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
04/08/2008 11:44 pm  

maturę dawno zdałam...i to wyśmienicie 😉
tak, wyobraź sobie, że można uważac cos za istotne i ani tego nie popierac ani nie potępiac, czyli miec do tego stosunek neutralny
i nie podoba mi się to, że w Chinach mordowani są ludzie i zwierzęta, nie podoba mi się zachowanie chińskich władz w stosunku do społeczeństwa i bynajmniej nie nazwałabym tego wolnością. kropka.


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
05/08/2008 1:51 am  

Wracając do bojkotu.......trzeba było nie dopuścić do przyznania im tego zaszczytu i protestować parę lat temu. W kraju rządzonym przez dyktaturę organizacja igrzysk to pomyłka.

Polska i tak jako pierwszy kraj zbojkotowała igrzyska.Inne kraje przemilczały.

Nawet Amnesty International - największa organizacja obrońców praw człowieka nie chce bojkotu.
Dalajlama uważa bojkot za niepotrzebny.

W Meksyku np. na kilka dni przed olimpiadą władze zabiły setki pokojowych demonstrantów a olimpiada i tak sie odbyła.

W gestii samych sportowców powinna leżeć inicjatywa. A oni pojechali .

Ja i tak nie będę oglądać , ME w piłce nożnej też nie widziałam. Wystarczyły mi wyniki.
🙂


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
05/08/2008 2:59 am  

Panie Kudłaczu lepiej idź się ogól 😀 a nie zasmiecaj tematu 😛

[edytowane 4/8/2008 przez leslie]


OdpowiedzCytat
Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
05/08/2008 4:03 pm  

Panie Kudłaczu lepiej idź się ogól 😀 a nie zasmiecaj tematu 😛

[edytowane 4/8/2008 przez leslie]

hahahaha uśmiałem się do łez śmieszny, internetowy napinaczu. Jeżeli nie masz nic do powiedzenia to nie dawaj koniecznie innym na to dowodu bo wycieczki osobiste niczego do tematu nie wnoszą chłopcze. Łatwo Ci przychodzą kpiny z innych kiedy siedzisz za biureczkiem? Wystawiasz w ten sposób świadectwo sobie, nie mnie ale radze Ci nie przeginaj chłopaku.

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
05/08/2008 7:33 pm  

o_O ...o ginąca kobiecości, gdzie się podziewasz?!

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
05/08/2008 8:26 pm  

i to wcale nie była osobista wycieczka... 😉


OdpowiedzCytat
Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
06/08/2008 12:38 pm  

Wiesz, jeżeli ktoś rozmawia ze mną na poziomie chamskich zaczepek, niech nie oczekuje kurtuazji z mojej strony 😛

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
06/08/2008 4:19 pm  

myślę jednak, że powinieneś przeprosic Leslie, jej w szczególności zrobiłeś przykrośc takim przytykiem...poza tym, to co napisałeś jest nieporównanie bardziej krzywdzące niż wypowiedź Leslie dotycząca ogolenia się-to można łatwo obrócic w żart


OdpowiedzCytat
Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
06/08/2008 4:42 pm  

Mówiąc szczerze jestem konserwatystą i nigdy do głowy by mi nie przyszło, że kobieta może takimi prymitywnymi zaczepkami zwracać się do rozmówcy i przyrównywać jego poglądy do śmieci. Zgodzisz się chyba, że nie jest to zachowanie kobiece. Zachowująca się w taki sposób leslie wyrządza sama sobie krzywdę, a z konsekwencjami słów należy się liczyć. Jak Cię widzą tak Cię piszą.

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
06/08/2008 4:48 pm  

to był żart...świadczą o tym użyte emotikony-taki urok niezależnej komunikacji internetowej...ale koniec offtopu


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
08/08/2008 3:18 am  

Hmm, niektórzy uważają ChRL za raj, inni za piekło, ja raczej obstawiam to drugie 😉 To nie jest kraj, w którym chciałbym żyć... I co z tego, że mają wzrost gospodarczy, skoro to zwykli mordercy? III Rzesza też miała wzrost gospodarczy... Mieć silną pozycje to jedno, ważna jest też opinia i moralność (gatunek zagrożony wyginięciem). No, ale to moje zdanie. Ich czas też się skończy, w końcu coś takiego nie może trwać wiecznie.

=


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
09/08/2008 6:07 pm  

bardzo lubię sport...zawsze oglądałam olimpiadę, teraz jakoś nie mam ochoty, choć nie wykluczam włączenia tv. Dlaczego sport, igrzyska muszą mieć aż tyle wspólnego z polityką, jeszcze do tego frazes ,mówiący o "idei pokoju" itd. Brak słów.
ps. ciekawe dlaczego zginął ten turysta http://wiadomosci.onet.pl/1804119,12,item.html


OdpowiedzCytat
Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
09/08/2008 6:59 pm  

Żałuję, że dopiero teraz zapoznałem się z treścią strony: http://www.killer-cola.info/ którą umieszczono w tym temacie. Kiedy już wstałem z podłogi po przeczytaniu drugiego wpisu na stronie i otarłem łzy śmiechu z policzków poczułem pewną dozę litości dla wspomnianej tam Federacji Anarchistycznej. Cytuję: [i]"11 czerwca Młodzi Socjaliści oraz Federacja Anarchistyczna zorganizowali akcję informacyjną, mającą na celu poinformowanie mieszkańców Lublina o łamaniu praw człowieka w Turcji, Kolumbii oraz Indiach przez ten koncern." [/i] Od kiedy to ANARCHIŚCI czyli przeciwnicy państwa i jego interwencji w życie ludzi walczą o respektowanie socjalistycznych bredni w stylu "praw człowieka"?! Czekam już tylko na zasilenie naszego kontyngentu w Iraku przez Federację Pacyfistyczną :rotfl:

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
daffnia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 353
09/08/2008 9:09 pm  

pewnie oglądałabym rozpoczęcie igrzysk, bo to moment historyczny i wielkie światowe wydarzenie, ale z oczywistych powodów tego nie zrobiłam i nie mam zamiaru w ogóle oglądać igrzysk. mam gdzieś medale i tych sportowców, którzy biorą w tym udział, a fe i fuj!

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  
Praca