Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Manifestacja i marsz w Brwinowie kolo Warszawy w obronie katowanego psa Czarnego.  

  RSS

Filip
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 156
25/09/2008 11:27 am  

Manifestacja i marsz w Brwinowie kolo Warszawy w obronie katowanego psa Czarnego.

Jesli los zwierzat nie jest Ci obojetny to przyjedz i protestuj przeciw maltretowaniu zwierzat.Wyraz swoj sprzeciw i przyjedz do Brwinowa w niedziele 28 wrzesnia na godzine 3.00 po poludniu. Wyruszamy o 3.30.

Pare dni temu naglosnilismy sprawe katowania psa Czarnego z Brwinowa. Pare slow przypomnienia:
Mezczyzna w srednim wieku ,od pewnego czasu, bije swojego rocznego psa. Zwierze katowane jest codziennie. Rano mezczyzna przed pojsciem do pracy rzuca w psa kamieniami, bije go czym popadnie. 16.09.2008 rano mezczyzna wzial lezaca na terenie posesji deske i niemilosiernie zaczal bic psa po glowie i calym ciele. Zwierze wylo przerazliwie, uciekalo chcac uniknac ciosow. Niestety ten bezduszny czlowiek co chwila bil zwierze deska, a przerazony pies wyl tylko nie majac mozliwosci ucieczki.
W ostatnich dniach 20- 21 wrzesnia zapedza biednego psa do szajerka i tam niemilosiernie bije psa.Slychac tylko skomlenie biednego, wychudzonego zwierzecia. W dniu 23 wrzesnia udalo nakrecic sie kamera jak mezczyzna bije gumowa palka biednego psa.

Na cale szczescie znalalzly sie osoby, ktore nie baly sie mowic o tym jak traktowane jest to biedne zwierze.Dzieki ich informacji udalo nam sie sprawe naglosnic i doprowadzic do zatrzymania katujacego psa zwyrodnialca.

Protest ma na celu wyrazenie sprzeciwu przeciw katowaniu psa Czarnego oraz zwrocenie uwagi na bestialstwo ludzi w stosunku do zwierzat.

Zampamietaj I przyjedz :
28 wrzesnia, niedziela, godzina 15.00
Rynek w Brwinowie kolo Warszawy

Przyjdz I przemow w obronie tych ,ktorzy sami bronic sie nie moga.

informacje dodatkowe

Polaczenie PKP z Warszawy do Brwinowa

Warszawa Zachodnia odjazd godz. 13.48 , Brwinow przyjazd godz. 14.19
Warszawa Zachodnia odjazd godz. 14.47 , Brwinow przyjazd godz. 15.08

Jesli mozesz zrob transpraent, przygotuj ulotki, poinformuj o protescie znajomych i przybadz do Brwinowa.
barche@interia.pl

[edytowane 25/9/2008 przez Filip]


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
25/09/2008 3:09 pm  

czy pies przeżył? co z nim teraz się dzieje? jak się uda to przyjadę...


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
25/09/2008 4:10 pm  

boże to tak straszne że aż się poryczałam :(( niestety ja dojechać nie mogę. ten facet ma szczęście że nie mieszka w mojej okolicy nawet ni pytajcie co by sie z nim stało 😡 jeden taki juz oberwał za kota 🙂 🙂 🙂 ale wiecej nic nie pisne. dane tego porąbańca powinny być rozpowszechnione w całym necie!!!! życia by nie miał 😡 😡 przykro mi kochani ale ja nie mam możliwości być z wami ciałem ale jestem duchem i umieszczę tą info dalej w necie.

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
Psubrat
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 114
25/09/2008 4:25 pm  

Filip, ale co z psem? Został zabrany od tego gnoja?
Niech nas tam będzie jak najwięcej, mówcie wszystkim i namawiajcie do przyjazdu.

www.evergreen.pl


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
25/09/2008 4:37 pm  

ja mam pociąg o11:32 z Małkini, Kolejami Mazowieckimi z 2 przesiadkami + dojazd do samej Małkini, ale jestem pewna, że warto
P.S. z Warszawy Wschodniej 13:34 😉 szynobus KM 😉

[edytowane 25/9/2008 od fasolencja]


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
25/09/2008 9:16 pm  

W faktach wczoraj był o tym reportaż. Pies żyje. Piękny owczarek belgijski. Nadal ufa ludziom. A tego palan... który go bił bym rozstrzelała!!!!


OdpowiedzCytat
Filip
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 156
26/09/2008 10:53 am  

Mam tylko nadzieje ,ze ludzi bedzie na manifestacji bardzo duzo. To pokazanie naszej sily i walki o przawa zwierzat. A ten zwyrodnialy facet musi poniesc zasluzona kare i byc przykladem ,ze za katowanie zwierzecia grozi powazna kara. Bede ja i Marta. Tak w woli wuyjasnienia pies byl katowany od paru tygodni- tak zauwazono, mzoe i dawniej . Kochanka tego faceta nie widzi nic zlego w katowaniu psa wiec i ona jest wspolodpowiedzialna tego bestialstwa.


OdpowiedzCytat
Psubrat
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 114
28/09/2008 1:41 am  

To nikogo więcej nie będzie? Mam nadzieję, że tak mały odzew w tym temacie nie oznacza, że inni forumowicze nie pojawią się jutro w Brwinowie. Ja jadę z 3-4 osobami.

www.evergreen.pl


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
29/09/2008 9:07 pm  

no i co, ktoś z super obrońców zwierząt był?


OdpowiedzCytat
  
Praca