Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

podpisz petycje przeciwko legalnej zoofili w Szwecji  

Strona 3 / 7 Wstecz Następny
  RSS

Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
13/10/2008 2:45 am  

Zwierząt nie mam, może parę kotów się ostało. Rozumiem Twoje wzburzenie, sam czasami oburzam się na wojne, cierpienie, niesprawiedliwość, nietolerancje etc. ale szybko mi przechodzi, znowu kocham wojne, wybuchy, strzały, czołgi, śmieje się ironicznie z wiary w sprawiedliwość i na powrót staje się skurczybykiem, który sam nie wiem, czy to co robi mu się podoba, czy nie. Chciałbym się zmienić, ale nie chce. A ich danych nikomu nigdy nie podam. Mam swojej zasady, chociaż Wy uznacie mnie za zboczeńca, degenerata i drania, i dobrze, takie Wasze prawo. Popełniłem w życiu wiele błędów i nie mam zamiaru znów przez to przechodzić. Znam wielu ludzi, złych, dobrych, komunistów, katolików, ŚJ, zoo, furry, wege, pacyfistów, anarchistów, uff... Staram się na wszystko patrzeć z dwóch stron, żeby było sprawiedliwiej. Czy oni (zoo) są źli? Bóg mi świadkiem, że mam mieszane uczucia. Nie chce się o tym wypowiadać, znam ich jako normalnych ludzi i są ok, o to mi chodziło. Nie upsrawiedliwiam ich, że kochają zwierzęta, czy coś. Po prostu tak nie mam im nic do zarzucenia. Nie wiem, czy zrozumiecie, ale chociaż się postarajcie. Znam Was troche i Wy mnie też znacie... Często się kłóciliśmy, sprzeczaliśmy, etc. ale mimo wszystko cholernie Was lubie, chociaż czasami pałam żądzą mordu 😀 . Jestem już taki, może kiedyś się odnajde i dołącze do Was, może zostane żołnierzem i będę zabijał, może... itd. MassMurder - sorry

[edytowane 12/10/2008 od Ensifer]

=


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
13/10/2008 3:29 am  

nie rozumiem ciebie Ensifer??
do momentu jak gwałciciel mnie nie zgwałci to fajny koleś ,ale dopiero gdy to zrobi to już jest be???
sorry ale gdybym wiedziała że ktoś z mojego otoczenia robi takie rzeczy to jak cytuje:
ps. nie musisz na nich kapowac (konfidencic) wystarczy ze podasz ich dane i napewno znajdzie sie cala masa wrazliwych ludzi ktorzy z checia sie nimi zajma i obedziesie bez policji
tak właśnie bym zrobiła, jezu nawet ie byłabym w stanie obok takiego przejść 😮

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
MassMurder
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 348
13/10/2008 4:23 am  

., znam ich jako normalnych ludzi i są ok, o to mi chodziło. Nie upsrawiedliwiam ich, że kochają zwierzęta, czy coś.

Jezeli gwalciciel dla ciebie(zoofil albo pedofil) jest "normalnym czlowiekiem" to to juz mi wystarcza;)

made in CYRK ZALEWSKI http://www.youtube.com/watch?v=7LIcLdYv8rg


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
13/10/2008 11:19 am  

Cóż, widzę że rozpisanie się nic nie dało 😀 Po prostu nie moge na nich donieść, czuje wewnętrzny sprzeciw, byłoby to dla mnie czymś złym.

=


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
13/10/2008 11:37 am  

Wy to zaraz byście donosili albo pałę w dłoń brali 😛 w ogóle jakieś totalitarne metody...są inne sposoby, np rozmowa


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
13/10/2008 7:42 pm  

Pewnie między innymi dlatego ludzie źle postrzegają wegetarian, że niektórzy z nich aż za nadto walczą o swoje racje 😉 Tak samo jak niektórzy politycy o swoje stołki 😮
Fasolencja, bardzo trafna uwaga 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
13/10/2008 9:00 pm  

nie sądzę żeby przekonać ZBOKA do swoich racji 😮 przynajmniej nigdy o czymś takim nie słyszałam 😮

-pedofilu nie gwałć dzieci to złe
-ok masz rację od dzisiaj przestaje 😉

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
MassMurder
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 348
14/10/2008 1:04 am  

no to ciut naiwne te wasze myslenie

po pierwsze nie "walcze" o swore racje tylko o WOLNOSC DLA ZWIERZAT
nie mam w tym zadnego swojego prywatnego interesu

po drugie jezeli ktos jest GWALCICIELEM TO NIE ZASLUGUJE NAWET NA ODROBINE SZACUNKU tak sam jak goscie ktorzy ich kryja

po trzecie O zgrozo OOO NAIWNOSCI - ile osob rozmowa przekonaliscie do np nie jedzenia zwierzat?!!

ludzie zle postrzegaja wegetarian- soory ale nie zalezy mi na wizerunku ruchu ktory w zasadzie NIE ISTNIEJE (czytaj JEST NIE SKUTECZNYM GLOSEM TYCH KTORYM GO ODEBRANO!!!
- w sumie to kazdy z nas(was) przestal pozerac to co rozklada sie i gnije z roznych powodow
i wielu tak czy tak zjada zwierzeta myslac ze jest VEG -kwesstia tego jak bardzo jestesmy radykalni w codziennym zyciu

a ta cenzorke to i tak ktos dobrze pociachal bo o ciachanie chodzilo;p
ale cemu cenzorka na jajka ?

DLA ZWIERZAT WSZYSCY LUDZIE TO NAZISCI
A ICH ZYCIE TO NIE KONCZACA SIE TREBLINKA

made in CYRK ZALEWSKI http://www.youtube.com/watch?v=7LIcLdYv8rg


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
14/10/2008 1:19 am  

oooo, nie przeginaj, dobrze, człeku?
ja też bym wolała, żeby każdy gwałciciel skończył z dożywotnio wepchniętym w tyłek kijem od szczotki, ale nie tędy droga
szkoda, że nie mam z Tobą"przyjemności" osobiście, bo nazwanie mnie nazistką nie uchodzi na sucho 😉


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
14/10/2008 1:38 am  

Nazywaj wszystkich nazistami, a napewno pomoże to Twojej sprawie. Powodzenia życze, tylko ostrzegam lojalnie, że od większości społeczeństwa za coś takiego dostaniesz po twarzy, w najlepszym wypadku zostaniesz obrzucony wyzwiskami. Co do krycia - zadam Tobie takie pytanie: Czy ludzie lubią/szanują/podziwiają/tolerują donoszenie na policje? NIE.

P.S. A ta Treblinka to już nie nudna robi, lepsze było Dachau 😛

=


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
14/10/2008 3:23 am  

Ja się tylko wcinam z malutką refleksją-otóż Szwecja jako kulturalny kraj ,wyróżniła sie minn sprawą rozwiązania schronisk dla bezdomnych zwierzat-podobno to u nich nie problem.Już miałam o nich w miarę dobre zdanie a tu nagle taki niewypał z legalną zoofilią.Chociaż z drugiej strony delegalizacja tez niewiele daje-taki seks uprawia się pewnie bez świadkow ,a zwierzę zeznań nie złoży,nie poskarży się.Ukróci się sporadyczne przypadki ,gdy ktoś sie pochwali albo ktoś kogoś ukradkiem sfilmuje
Z drugiej strony Hiszpania slynna z głodnych ,bezdomnych zwierzat,barbarzynskiej Corridy i innych okrucienstw,nagle wyrwała się sposród innych narodów z realizacją projektu Wielkiej Małpy.Tak wiec z generalizowaniem opinii o kulturze jakiegoś narodu trzeba byc ostrożnym


OdpowiedzCytat
MassMurder
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 348
14/10/2008 3:43 am  

no mnie tez odrzuca..
jakies 13-17lat temu w mojej okolicy okazalo sie ze zyje wsasnie taki sobie pijaczyna ktory mial zamilowanie do gwalcenia zwierzat. jak sie okazalo mimo swego "zamilowania" jedyne z czym sie spotkal od "zdrowej wiekszosci hetero" to tylko usmieszki i dowcipy pod sklepem z piwem.
Naszczescie do czasu az ktos wymierzyl mu sprawiedliwosc i od tego czasu stal sie bogatszy o metalowa plytkke w glowie. nie wiem moze byl to wlasciciel jakiegos okaleczonego przez niego pupila. tak czy owak koles zrezygnowal albo zszedl ze swoimi "zamilowaniami" do podziemia

Wydaje mi sie ze w naszym kraju jest ciche przyzwolenie na tego typu zachowania , jak sie okazuje nawet wsrod wegetarian-co mnie tez akurat odrzuca

Dlaczego Vegan nie moze szydzic z padlinozercow? skoro sa powodem smierci milionow-miliardow zwierzat. Oni moga mordowac , moga byc bezkarnie sponsorem cierpienia i agoni nie tylko zwierzat ale i ludzi trzeciego swiata., .

Ensifer OSZCZEDZ SOBIE ->>>ostrzegam lojalnie, że od większości społeczeństwa za coś takiego dostaniesz po twarzy, w najlepszym wypadku zostaniesz obrzucony wyzwiskami.
-juz sie boje tego spoleczenstwa;p pewnie jestes jednym z nich o zgrozzzzo;s

Czy ludzie lubią/szanują/podziwiają/tolerują donoszenie na policje? NIE.
a czy ludzie lubią/szanują/podziwiają/tolerują gwalty na zwierzetach?TAK
z dwojga zlego wole byc konfidentem niz ukrywac ZOOFILOW
ps.ale jest jeszcze conajmniej jedna droga;) jest ich wiele...

DLA ZWIERZAT WSZYSCY LUDZIE TO NAZISCI
A ICH ZYCIE TO NIE KONCZACA SIE TREBLINKA
Isaac B. Singer

A N I M A L L I B E R A T I O N N O W !!!

made in CYRK ZALEWSKI http://www.youtube.com/watch?v=7LIcLdYv8rg


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
14/10/2008 4:26 am  

Czy ludzie lubią/szanują/podziwiają/tolerują donoszenie na policje? NIE.
a czy ludzie lubią/szanują/podziwiają/tolerują gwalty na zwierzetach?TAK
z dwojga zlego wole byc konfidentem niz ukrywac ZOOFILOW
ps.ale jest jeszcze conajmniej jedna droga;) jest ich wiele...

tu się zgadzam w 100%

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
14/10/2008 5:12 am  

MassMurder, bardzo mi przykro, ale jak bedziesz dalej tak najeżdżał na innego forumowicza, będę zmuszona zgłosić Cię do Admina...
Wiesz, że agresja rodzi agresję? Jeżeli nie, to mam nadzieję, że weźmiesz moje słowa d serca.

Być może Ensifer robi źle, że ich broni, ale jak na razie to widzę, że to Ty ubliżasz Ensiferowi.

jakies 13-17lat temu w mojej okolicy okazalo sie ze zyje wsasnie taki sobie pijaczyna ktory mial zamilowanie do gwalcenia zwierzat. jak sie okazalo mimo swego "zamilowania" jedyne z czym sie spotkal od "zdrowej wiekszosci hetero" to tylko usmieszki i dowcipy pod sklepem z piwem.
Naszczescie do czasu az ktos wymierzyl mu sprawiedliwosc i od tego czasu stal sie bogatszy o metalowa plytkke w glowie. nie wiem moze byl to wlasciciel jakiegos okaleczonego przez niego pupila. tak czy owak koles zrezygnowal albo zszedl ze swoimi "zamilowaniami" do podziemia

A mnie odrzuca agresja. Może go coś to nauczyło, ale wg mnie tylko tyle, żeby sie chować ze swoimi skłonnościami. Z pedofilią czy zoofilią trudno jest "walczyć". Kastracja nie daje pozytywnych rezultatów, bo to nie leży w "przyrodzeniu" delikwenta, tylko w mózgu, w systemie wartości. A system wartościowy raz ukształtowany ciężko zmienić. Potrzeba na to drugie tyle czasu ile się kształtował.
Jeżeli cieszysz się, że ten człowiek ma blaszkę w głowie, to bardzo mi przykro, ale nie świecisz dobrym przykładem...

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
14/10/2008 12:59 pm  

MassMurder naucz się cytowac i wtedy brykaj 😛
dla Ciebie chyba wszystko jest czarne albo białe, jeśli tak, to naprawdę mi Ciebie żal 😛


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 7 Wstecz Następny
  
Praca