Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

znów masakra psów w chinach  

  RSS

emaho
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 5

OdpowiedzCytat
Dyzio
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 615
18/06/2009 2:31 am  

[img] [/img]


OdpowiedzCytat
pmk
 pmk
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 219
18/06/2009 3:06 am  

Nie od dziś wiadomo z czego sajgonki są robione w chinach 🙁

mn


OdpowiedzCytat
Dita
 Dita
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 21
19/06/2009 9:46 pm  

Boże...
Czy to robią ludzie ?


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
19/06/2009 10:45 pm  

Chiny to dziwny kraj. Jak tak traktują ludzi to nie ma sie co dziwić że podobny los spotyka zwierzęta :(.
http://www.youtube.com/watch?v=B94trCVCrLo

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
19/06/2009 11:59 pm  

To jest państwo totalitarne nie zapomnijcie o tym. Tam się robi ludziom pranie mózgu. Nie usprawiedliwiam ich ale też chciałam rzucić na to inne światło. Miejmy nadzieję, że kiedyś wyzwolą się spod panowania psychopatów.


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
20/06/2009 12:58 am  

Jedni jedzą świnie, inni psy, czy węże. Co kultura, to inna kuchnia.

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
Dyzio
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 615
20/06/2009 1:21 am  

Ja nawet słyszałem o tym, że można jeść taką specjalną glinkę wykopaną z ziemi 😮
http://www.igya.pl/sposoby_na_pasozyty/zastosowania_glinki_kaolinowej.html


OdpowiedzCytat
waris
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 485

OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
30/06/2011 11:09 pm  

Ale banda hipokrytów. Oburzeni bo jak to pieski można zabijać a sami pewnie właśnie wcinają kanapkę z szynką. A ile agresji w tych komentarzach. Wegetarianom wytyka się często fanatyzm a baaardzo rzadko spotykam się z tak agresywnymi komentarzami w stosunku do mięsojadów. Ciekawe.


OdpowiedzCytat
Maksymilian1997
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 108
06/07/2011 2:57 am  

Ale banda hipokrytów. Oburzeni bo jak to pieski można zabijać a sami pewnie właśnie wcinają kanapkę z szynką. A ile agresji w tych komentarzach. Wegetarianom wytyka się często fanatyzm a baaardzo rzadko spotykam się z tak agresywnymi komentarzami w stosunku do mięsojadów. Ciekawe.

Chciałaś dodać również , że używają kosmetyków testowanych na zwierzętach w tym psach głównie Beaglach


OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
10/07/2011 3:49 am  

smutne ... tak samo jak los naszych polskich cielaczków
dlatego stopniowo , małymi kroczkami zmierzam do weganizmu i mam nadzieje ze sie uda 😀

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
11/07/2011 12:29 am  

Jakąś formą protestu z naszej strony może być bojkot wszelakiej chińszczyzny-ja to osobiście czynię od dłuższego czasu,pomimo że taniocha cen jest bardzo kusząca


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
11/07/2011 1:01 am  

Ale w ogóle wszystkiego, co jest z Chin?
Nie ma szans, pisałem o tym tu: [url] http://www.wegetarianie.pl/Article2019.html[/url].
Na moje jakieś 75% wszystkich towarów w każdym sklepie z żywnością (zarówno w osiedlowym, jak i supermarkecie) zawiera dodatki pochodzenia chińskiego.

Nie wiem, jak to jest z innymi gałęziami przemysłu, ale podejrzewam, że jeśli producenci żywności nie mają obowiązku ujawniać kraju pochodzenia poszczególnych składników, to reszta tym bardziej.

Jak słusznie zauważyła Bellis, Chiny to państwo totalitarne i tu leży pies pogrzebany...
Swoją drogą (to już moja opinia) bardziej niż sytuacja psów przeraża mnie wachlarz tortur stosowanych wobec mnichów i mniszek buddyjskich.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
11/07/2011 7:35 pm  

oglądałem program, w którym mówili, że coraz mniej Chińczyków traktuje psy jak zwierzęta rzeźne, a coraz więcej jako towarzyszy. Nie mniej, jak widać, cały czas są smakosze psiego mięsa.


OdpowiedzCytat
  
Praca