Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Petycja przeciwko Nestle  

  RSS

bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236

OdpowiedzCytat
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 0
20/03/2010 10:21 pm  

petycja podpisana, wysłana i rozesłana 🙂 mam nadzieje że damy rade 🙂 pozdrawiam


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
21/03/2010 12:09 am  

no ja tez wyslalam i wkleilam link na opis gg i na nk.
ale jak zwykle watpie ze t cos da.


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
21/03/2010 12:24 am  

To jest akcja międzynarodowa wiec możliwe że będzie efekt :).

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
21/03/2010 1:58 am  

Czy to prawda, że Nestle zerwało umowę z tymi firmami?

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
01/04/2010 1:52 am  

Czy to prawda, że Nestle zerwało umowę z tymi firmami?

Niby tak. Po Twoim poście poszukałem w necie i faktycznie zerwało związki z Sinar Mas. Dzisiaj dostałem e-maila od GreenPeace:

"Również dzięki Tobie wysłaliśmy już ponad 100.000 e-maili do firmy Nestlé, wzywając ją, by przestała kupować olej palmowy, który pochodzi z miejsc wycinki lasów deszczowych. Dziękujemy. Jak wiesz, nasza kampania odbiła sie szerokim echem w mediach. Redaktor Janusz Weiss, kiedy usłyszał o sprawie Nestlé, założył koszulkę-manifest i zadzwonił dziś do Greenpeace w bardzo nietypowej, a bardzo ważnej sprawie: Posłuchaj audycji Radia Zet, w której Kasia Guzek, rzeczniczka prasowa Greenpeace wyjaśnia redaktorowi w jaki sposób Nestlé przyczynia się do niszczenia lsów deszczowych. Skoro Zetka dzwoni do nas, to może my zadzwonimy do Nestlé?!

telefon: 800 174 902

Oto 3 powody tłumaczące dlaczego to świetny pomysł. Warto zadzwonić bo:

1.Nestlé publicznie oświadczyło, że zerwie kontrakty z firmą Sinar Mas, która wyniszcza lasy deszczowe w Indonezji. Jednak w rzeczywistości Nestlé wciąż sprowadza olej palmowy Sinar Mas poprzez pośredników, takich jak firma Cargill. Czas im to wybić z głowy.

2.Ponieważ Nestlé udostępnia nam - konsumentom - DARMOWY 🙂 numer telefonu, w trosce o to, byśmy informowali tą uroczą korporację jak bardzo jesteśmy niezadowoleni z jej praktyk.

3.Nestlé zatrudnia konsultantów, którzy z chęcią :-), w grzeczny i profesjonalny sposób odpowiedzą nam na nasze pytania... Tak? Przekonajmy się..."

[edytowane 31/3/2010 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
  
Praca