Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Na Ukrainie mordują psy przed Euro 2012  

  RSS

XectoX
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 18
26/07/2010 8:07 pm  

http://www.ulubiency.wp.pl/kat,110602,title,Na-Ukrainie-morduja-psy-przed-Euro-2012,wid,12508365,wiadomosc.html?ticaid=1a978

"... a Gniew Twój bezsilny niech będzie jak morze, ilekroć usłyszysz głos poniżonych i bitych, niech nie opuszcza Ciebie Twoja siostra Pogarda, dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają..."


OdpowiedzCytat
sunflower_ren
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 382
26/07/2010 8:12 pm  

okropne 🙁 😡


OdpowiedzCytat
Pacyna
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 155
26/07/2010 9:11 pm  

Mobilne krematorium? Metoda mineralizacji gleby? o.O Nie, jednak nic mnie w życiu nie zaskoczy. A tak swoją drogą to Ukraina by się mogła zająć samą budową stadionów.

post ten wyraża opinię użytkownika w dniu dzisiejszym i nie może być użyty przeciwko niemu w dniu jutrzejszym ani żadnym innym.


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
26/07/2010 9:45 pm  

no nie wiedzieliście przecież zwierze to rzecz i nie czuje 😡

ci co to robią i popierają sami na żywca powinni się skremować lub mineralizować glebę, ups-sorry nie mogli by nic mineralizować bo są puści i nic niewarci !!!

cholera mnie bierze na ludzi 😡 😡 😡 😡 😡

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
26/07/2010 10:16 pm  

Właśnie chciałem dodać ten link do forum, ale widzę, że już wiecie. Ludzie, którzy wydali to zarządzenie są straszni. Ci, którzy wykonują rozkazy też muszą mieć wysoki poziom znieczulicy, bo to jest straszne. Z premedytacją uśmiercać bezdomne psy, żeby zachodni goście nie zobaczyli jak naprawdę jest na Ukrainie? Przypomniał mi się zaraz Pekin przed olimpiadą. Tam niszczyli slumsy z przedmieść i masowo eksmitowali ludność. Dokładnie nie pamiętam czy żeby zachód nie widział biedy czy pod budowę stadionów i innych obiektów sportowych.

Powinni im za to odebrać prawo do przeprowadzania mistrzostw, ale wiadomo że tak się nie stanie.

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
sublime86
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 361
26/07/2010 11:16 pm  

Właśnie też o tym pisałam- w ten sposób przygotowują się do mistrzostw, pięknie 😡

Tyle krajów walczy o prawo do bycia gospodarzem podczas EURO- a przecież te zwierzęta pojawiły się na ulicy z winy człowieka. Nic dziwnego, że Ukraina w dalszym ciągu uchodzi za kraj barbarzyński.

Jest jeszcze w internecie petycja- to przeciwko decyzji władz ukraińskich: http://www.thepetitionsite.com/1/help-stop-slaughtering-of-strays-in-kiev-before-euro-2012.


OdpowiedzCytat
Kaasia
świeżaczek
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1
14/08/2010 10:45 pm  

Zamiast wydać te sumy pieniędzy na należyte zajęcie się zwierzętami, wolą iść na łatwiznę i je wymordować...

"Najbardziej niebezpieczną bronią w arsenale homo sapiens jest widelec."


OdpowiedzCytat
Wege18
świeżaczek
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1
18/08/2010 7:13 pm  

Coś strasznego, przecież mamy 21 wiek a władze miasta zachowują się jak w średniowieczu.
Na wszystko są fundusze, stadion 2012 będzie wybudowany można powiedzieć kosztem zwierząt. ,,Mobilne krematorium." ? o takim okrucieństwie słyszałam tylko w czasie I i II wojny światowej, ale to było dobre kilka naście lat temu.
NA ŚWIECIE NIE MA PRAWA !


OdpowiedzCytat
Wege-mewka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 235
25/08/2010 8:42 pm  

To jest chore, okropne. Ci 'ludzie' nie mają mózgów.
Zachęciłam do podpisania petycji w tej sprawie i sama oczywiście też podpisałam.


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
29/08/2010 2:51 pm  

Petycja przeciwko mordowaniu psów przed Euro 2012

http://www.thepetitionsite.com/1/help-stop-slaughtering-of-strays-in-kiev-before-euro-2012/


OdpowiedzCytat
Princess_Leia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 143
17/10/2011 7:51 pm  

czasem czuję się taka mała. wiem, że gdzieś w świecie dzieje się potworne zło, ale jak można tym pieskom pomóc? nawet nie jestem pewna czy ta ankieta (o ile uzbiera się wystarczającą liczbę podpisów) coś da?

nie zaszkodzi spróbować.

podpiszcie, proszę.

http://www.thepetitionsite.com/2/tell-ukraine-to-stop-burning-animals-alive/

sky's the limit.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
17/10/2011 8:05 pm  

Wątpię żeby to cos dało. (ale podpisać nic nie kosztuje) Na Ukrainie się różne dziwne rzeczy dzieją...


OdpowiedzCytat
karolaaaa
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 10
17/12/2011 7:43 pm  

okropne ! oni w ogóle nie myślą ! mogliby siebie wyeliminować , na pewno byłoby lepiej całemu światu 😡


OdpowiedzCytat
  
Praca