Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 2010  

  RSS

vegesmile
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 224
25/08/2010 3:35 pm  

Witam ! Chciałam się spytać czy planujecie coś w związku z tym świętem (1 X). To już za miesiąc ! Czy w Waszych miastach coś się szykuje ? Czy pobliskie Green Way'e będą coś organizować ? Może ktoś z Rzeszowa i okolic chciałby coś zdziałać ?

Póki co, planujemy ze znajomą zebrać wegów z naszej okolicy. Znamy góra dziesiątke, bo podkarpackie jest zacofane... Chcemy uderzyć do GW zapytać o ich plany i przyłączyć się, bądź same zorganizować jakąś małą akcje. Dodatkowo myślę o mini-wystawie do osiedlowej biblioteki. Najlepiej takiej na stałe 🙂 To jak tam u Was ?

jestem lewakiem.


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
25/08/2010 8:30 pm  

Znamy góra dziesiątke, bo podkarpackie jest zacofane...

Chciałabym znać tylu wegetarian.... 😮 A co do tematu, to jeszcze dużo czasu i póki co nic nie planuje - ostatnio ograniczam się do planowania tego co za kilka godzin 😉

[edytowane 25/8/2010 od hipiska]

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Wege-mewka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 235
25/08/2010 8:37 pm  

Znamy góra dziesiątke, bo podkarpackie jest zacofane...

Ha, tak jak hipiska, chciałabym znać tylu wegetarian. 😛

Ja narazie nie wiem co zrobię, ale pewnie poroznoszę ulotki których mam pełno. Akcji nie zrobie, bo jestem sama.


OdpowiedzCytat
BiałaMagia
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 25
09/09/2010 1:45 pm  

a może w Krakowie się dzieje coś ciekawego?:)


OdpowiedzCytat
vegesmile
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 224
21/09/2010 6:10 pm  

Jejku przepraszam za zaniedbanie tematu ! Zapomniałam, że pisałam coś takiego xD MONIANTONIA przyłącz się jak najbardziej ! Napisz na gg 8528824, albo dołącz na facebooku do grupy Wegetarianie z Rzeszowa i okolic 🙂 - to również pomaga zrzeszyć wegów ^^ Skąd AŻ dziesiątka ? 🙂 Wege, która mnie znalazła ma dar wyciąga innych wegów z zakamarków Rzeszowa ;D Pomógł nieco spis vege, a przede wszystkim same pomagamy ludziom przejść na wegetarianizm ! ^^

jestem lewakiem.


OdpowiedzCytat
JankeS
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 234
22/09/2010 1:23 am  

offtop

Znamy góra dziesiątke, bo podkarpackie jest zacofane...

Wcale nie jest taki zacofane, nie powinnaś też wygłaszać takich osądów, bo robisz nam czarny PR na całą Polskę 😉 Czasami po prostu trudno zintegrować się w większe grupy. Ja mieszkając w ok. Sanoka jeszcze w liceum znałem kilkoro wege, a nie ma tam żadnego odpowiedniego baru i jest raptem 1 sklep ze zdrową żywnością więc warunki nie sprzyjają. Powodzenia w organizacji akcji! 😎

[edytowane 21/9/2010 przez JankeS]


OdpowiedzCytat
vegesmile
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 224
25/09/2010 1:41 pm  

MONIANTONIA ! Dzisiaj jest spotkanie w Green Way'u o 12:45, a Tobie nie ma jak powiedzieć, bo na facebooka nie zaglądasz !!

jestem lewakiem.


OdpowiedzCytat
Wege-mewka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 235
25/09/2010 6:29 pm  

a może w Krakowie się dzieje coś ciekawego?:)

http://www.krakow.viva.org.pl/
Krakowska gdupa Vivy! organizuje marsz i jak widzę dłuższy niż w poprzednich latach. Po marszu poczęstunek itd. Poczytajcie. ; )


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
11/01/2011 9:45 am  

Nie wiem o co chodzi, bo w tym temacie piszecie o 1 X, tymczasem jakieś 40 minut temu usłyszałam w telewizji, że Dzień Wegetarianizmu (Wegetarianina?) jest dziś. W sumie to dobrze, im częściej, tym lepiej 😉
Wszystkiego dobrego, kochani, z okazji naszego święta 🙂


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
11/01/2011 2:17 pm  

Ja chyba wiem o co chodzi 😀

1 X to Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu czyli chodzi o dietę 😉

A dzisiaj jest Dzień Wegetarian czyli nasz 😀 Wszystkiego dobrego Kochani 😉


OdpowiedzCytat
Paulina160587
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 181
11/01/2011 5:18 pm  

sto lat! (:


OdpowiedzCytat
  
Praca