Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Amerykańska dziennikarka broni prezydenta Obamę - zarzuca Polakom mordowanie milionów Żydów i współp  

  RSS

RekaThora
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 41

OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
08/06/2012 1:47 pm  

Nie nie słyszałem, ale ja TV nie oglądam.
A to dziennikarka to się chyba uczyła historii z napisów na ścianie w miejskim szalecie 😉


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
08/06/2012 2:06 pm  

Niestety słyszałam... Obawiam się, że kłamstwo powtórzone ileś tam razy stanie się prawdą.


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
08/06/2012 2:31 pm  

Ale przecież ona robi to po to, żebyśmy wszyscy się bulwersowali.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
08/06/2012 3:00 pm  

Nie wiem jaki jest cel jej wypowiedzi i jaka jest jej faktyczna wiedza ale jedno jest pewne. Za kilka lat już wszyscy będą wierzyć w przekłamanie historyczne.


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
08/06/2012 3:38 pm  

A ja myślę, że nie jest źle.
Ostatnio Fundacja Kościuszkowska wygrała batalię, większość historyków wie, co się działo.

Najgorsze jednak, co można zrobić (a co robią niektóre Osobistości), to walczyć z propagandą za pomocą propagandy: "Polacy nigdy... itd".
Trzeba mówić, dlaczego tak było. Problem jednak jest taki, że potrzebujemy długofalowych działań, kampanii na Zachodzie, a na to potrzeba planu i konsekwencji.
A przecież tak naprawdę wiele osób na tym korzysta (rząd, media, NGOs)

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
08/06/2012 5:51 pm  

A tak po prawdzie, to śmieszne że się biją o to co było 70 lat temu i że ktos jeszcze się doszukuje w tej sprawie dziury w całym.


OdpowiedzCytat
  
Praca