Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

woodstock 2006  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  RSS

Ajlon
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 68
02/07/2006 10:04 pm  

Tychy 🙂 bylam juz 2 razy i polecam wszystkim- niezapomniany klimat. Swietna lokalizacja, organizacja, ludzie, zroznicowane koncety no i Tyskie nigdzie nie smakuje tak dobrze 😉 coprawda w zeszlym roku bylo troche za duzo ludzi (ze wzgledu na prapremiere "Skazanego na bluesa"),a le mysle, ze w tym roku bedzie juz "normalnie". A na woodstoku niestety nigdy nie mialam okazji byc...moze jeszcze kiedys sie uda 🙂

Tak, tak cicho...a ty się boisz...


OdpowiedzCytat
rzukosoczek_ewa
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 14
14/07/2006 2:18 am  

ha. i ja tez bede 🙂

i bede wam pomagac i bede was strzegla i bede was ratowac:)

pokojowy patrol pozdrawia 😀

www.kolczyki-ewa.blogspot.com


OdpowiedzCytat
ivi
 ivi
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 72
14/07/2006 12:16 pm  

hej to w końcu nikt nie jedzie na Woodstock?
Rzukosoczek_ewa: też kiedyś byłam w patrolu. Faaajnie było 🙂


OdpowiedzCytat
heidi
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 110
25/07/2006 5:44 pm  

Woodstock- moje marzenie 🙂 Może za pare lat uda mi się pojechać... 😮


OdpowiedzCytat
kadra
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 125
01/08/2006 8:54 pm  

I po woodstocku...
Może teraz ktoś podzieli się swoimi wrażeniami 🙂


OdpowiedzCytat
JankeS
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 234
02/08/2006 12:03 am  

Ja co prawda na nim nie bylem 🙁 ale za to gdy wczoraj wracalismy z dziewczyną do domu, pozna noca, to spotkalismy na dworcu kolezanke z p.patrolu. Czekala na nasz autobus i wykorzystywala kazda wolna chwile aby odespac te zarwane noce 😀


OdpowiedzCytat
SoulFly
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 112
04/08/2006 1:15 am  

ponoc zajebiscie i nie da sie tego opisac słowem pisanym jak to uslyszlaam od znajomych 😉 wszyscy usmiechnieci od ucha do ucha na kacu wrocili wiec pewnie bylo super ;] zreszta troche widzialam w TV koncert comy - zrobiło na mnie niezle wrazenie ;]
za rok atakuje na pewno - nie przegapie 😉


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
04/08/2006 11:12 pm  

Czy ktoś ma może przepisy na te pyszności gotowane przez Krysznowców? Szukałam na necie, ale chyba źle bo nie udało mi się tego znleźć 🙁

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
BASIOŁEK:*
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 97
05/08/2006 9:18 pm  

hej skarby! powiedzcie ,co dokładnie jest i kiedy w Tychach?? gdzie można w ogóle zobaczyć jakiś plan tej imprezy??

pozdrawiam 🙂


OdpowiedzCytat
kadra
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 125
07/08/2006 12:29 am  

Czy ktoś ma może przepisy na te pyszności gotowane przez Krysznowców? Szukałam na necie, ale chyba źle bo nie udało mi się tego znleźć 🙁

Oni sprzedawali książki z tymi przepisami, ale były dosyć drogie (przynajmniej w porownaniu z książkami o ich filozofii). Zresztą miałem kiedyś taką "Kuchnię Kryszny" w domu ale gdzieś się zgubiła 🙁 Masz racje, to jedzenie było niezwykłe, jadłem tam dwa razy dziennie.

[edytowane 6/8/2006 od kadra]


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
07/08/2006 4:00 pm  

Czy ktoś ma może przepisy na te pyszności gotowane przez Krysznowców? Szukałam na necie, ale chyba źle bo nie udało mi się tego znleźć 🙁

Zajrzyj na www.vrinda.net.pl, nie wiem czy jest tam coś na temat gotowania, ale na forum na pewno jest dział Kryszna prasadam, gdzie są przepisy a w razie czego mozna zapytać, jak się coś robi 🙂
Sama mam ksiązkę (dostep do ksiazki), z tym że dośc dawno wydaną - Kuchnia indyjska: zbiór przepisow kuchni wedyjskiej wraz ze wstępem na temat wegetarianizmu i zasad przygotowania Kryszna-prasadam, ale jakoś nie kozystam za czesto.


OdpowiedzCytat
SoulFly
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 112
20/08/2006 4:04 am  

festiwal w Tychach "ku przestrodze" odbywał sie jakos tak gdy był woodstock [bodajze jeden dzien sie pokrywał". gł. dwudniowy koncert opierał sie na gł. zespole - dzem ale rowniez wystapiły takie wspaniałe zespoły jak COMA [aahhhh :)))] , Hey, perfect and many others 🙂


OdpowiedzCytat
natalienne
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 165
03/09/2006 12:05 am  

ech, strasznie bym chciala pojechac na woodstock. I kiedys pojade, jak wyrwe sie spod opiekunczych, rodzicielskich skrzydel 😛


OdpowiedzCytat
Ada
 Ada
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 95
17/09/2006 2:57 am  

Tak szczerze mówiąć to w woodstocku nie ma nic ciekawego...fakt,nie mogę woodstocku jako imprezy krytykować bo to jest to zrobiony kawał dobrej robotki lecz ideea i przesłanie sa nieco żałosne..nie mogę darować sobie tych ludzi którzy paplają sie w błocie nie wiedząc nawet o co tak naprawde w tym chodzi(chodziło)i że miło to głębszy sens...denerwująca jest już sama nazwa "WOODSTOCK"-fekt że pan Owiska juz nie mówi że chce zrobić coś podobnego do '69 wczale mnie nie dziwi..przypomnijmy sobie '95 i anty-woodstock...no ale jednak kiedys kilkanaście lat temu ldzie jechali sobie do małego masteczka z jakimś celem..manifestowali przciwko wojnie...każdy dobrze sie bawił i wszystkich połaczyła muzyka...wszystcy stali sie jednością...warto wspomniec że przez 3 dni nie zanotowano żadnego gwałtu lub kradzież...ludzieom nie przeszkadzało to ze nie mają podstawowych srodków czytości itd...oni byli tam manifestowali przeciwko wojnie i to był ich celem...a nie napić sie,naćpać i pokazać jak fajnie jest przewracać toalety..nie da sie ukryć że w '69 nie było narkotyków...(sam nie oficjalny znak festiwalu to gołąbek i listek M...)lecz to nie chodziło o to...lecz najbadziej irytuje mnie ta idiotyczna pacyfka na środku sceny..i te puste hasła typu"POKÓJ,MIŁOŚĆ,MUZYKA""STOP PRZEMOCY,NARKOTYKOM"-a pod sceną banda punków lub pseudo hipisów naćpanych którzy sie biją...zmieńcie nazwe i będzie ok:):)-tylko tyle prosze..:)A na Jarocinie byłam co prawda tak sobie mi sie podobałao bo juz jei ma takiego klimatu jak kiedyś ale było ok...przynajmiej wymyśliliswoja idee i próbują sie jej trzymać..w miejszym lub większym stopniu...to samo jest z Nie Zabijaj...apeluje zmieńcie nazwe i wyrzucie pacyfke..bo ja np.wyznając poglady pacyfistyczne czuje sie obrażona woodstoockiem...pozdr.:):)

Pytaniem jest nie to, 'czy myślą?' lub 'czy potrafią mówić?', tylko czy potrafią odczuwać ból.


OdpowiedzCytat
Włochata21
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 358
09/02/2007 7:01 pm  

Zgadzam sie z Ada włócze sie troche po koncertach, bylam na Nie Zabijaj, widzialam troche tego i owego. Myślalam o Woodstocku ale boje sie ze jak zobacze, co ludzie z soba robia to sie po prostu stamtad zabiore i tak najlepiej czuje sie w lesie lub na jakiejs gorskiej drozce w samotnosci, wtedy jest mi dobrze bo nikt mi nie mowi ze powinno sie robic tak, a trymczasem sam postepuje na odwrot. W tym jest wiele klamstwa, ludzie szukaja pretekstu, mowia ze sa wolni ale absolutna wolnosc to wyzbycie sie wszystkiego, mozliwosc calkowitego decydowania a zdaje sie ze pod wplywem chocby marihuany nie jest sie do konca soba. Ja mowie narko NIE i takie jest moje ostateczne slowo. Amen

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca