Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Odzew do wegetarian i przyjaciół zwierząt z małopolski (najlepiej z Krakowa) Dom dla Pimpusi!!  

wilczka95
forumowicz

Drodzy mieszkańcy naszego pięknego i historycznego miasta, oraz jego równie pięknych okolic. Jest taka sprawa. Wraz z koleżanka opiekujemy się ok.1,5 roczną kotką, o [url= ]takim umaszczeniu[/url] tylko bardziej żółtych oczach. To zdjęcie znalazłam w necie, bo nie mam możliwości zrobienia zdjęcia Pimpusi. Najprawdopodobniej kotka została wyrzucona z domu przez jakiegoś debila. Jest bardzo oswojona, nie gryzie, nie drapie. Prawdopodobnie ma kocięta, chociaż jeszcze nie widziałysmy jej małych. Jeśli nie znajdziemy tym kotom domu, mogą nie przeżyć zimy...Ja mam już kota i królika a koleżanka mam papugę...Czy znajdzie się ktoś kto może pomóc??

[edytowane 2/10/2007 przez wilczka95]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2007 9:06 pm
Ulka
 Ulka
bywalec

Nie jestem z małopolski , a u nas przynajmniej chociaż koty mają się nieżle Maja domki , są systematycznie dokarmiane przez mieszkańcow , a wczoraj była straż na wezwanie jednej z mieszkanek i sciągala kota z wysokiego drzewa Można choć chwilami sie rozmarzyć o wspaniałyn wspolistnieniu ludzi i zwierza Jak wbajce...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2007 11:12 pm
wilczka95
forumowicz

Płakać mi się chcę...Wraz z koleżanka pochowałyśmy dwójkę małych kociąt. Ktoś je zabił, ale nie wiemy czy to zwierze czy człowiek. Szukamy domu dla tej ślicznej kotki. To naprawde ważne. Straciłysmy dwa słodkie (jedno rudo-białe a drugie podobne do matki)kocięta. Chcemy, żeby przynajmniej Pimpusia znalazła ciepły kąt.

Jak byś się czuł, gdyby ktoś z ciepłego mieszkania wyrzucił cię na ulicę??

Chyba źle....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/10/2007 8:12 pm
leslie
bywalec

ja bym chetnie wziela ale raz mama sie nie zgodzi dwa moj boecny kot ktroemu tez uratowalam zycie, bo mamusia go porzucila na podworku moglby niez aakcpetowac zreszta oferta chyba juz niekatualna

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/06/2008 6:39 am
  
Praca