Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

szukam domu dla kundelka!!!!!  

Bellis_perennis
Famed Member

Niedawno przybłąkał się do mnie kundelek. Wygląda na to, że całe życie ktoś go trzymał na łańcuchu na dworze. Trudno mi określić ile może mieć lat. Może ok 5. Pies jest przyjaźnie nastawiony do ludzi i innych zwierząt. Bije od niego smutkiem 🙁 Szukam mu domu w okolicach Poznania. Mam nadzieję, że przygarnie go ktoś posiadający duży ogród.

[img] [/img]

Proszę o kontakt po nr tel [b] 509071322[/b]

[edytowane 2/4/2009 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/04/2009 6:27 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

stokrota napiszę tu i przy okazji podniosę temat
to ty mi pisałaś o tym na gg?
niestety ja zostałam w gnieźnie i nie znam nikogo z poznania ale popytam i dam ogłoszenie na gniezno.
jaki on jest duży???

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/04/2009 11:13 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Troche wiekszy od jamnika. Tak ja ci pisalam na gg.
Biedactwo jest takie smutne... 🙁 jakis p****t go wyrzucil. Ja nie wiem jak tak mozna......

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/04/2009 11:50 pm
Tusia666
forumowicz

Proponuję zrobić lepsze fotki psiakowi. I jakiś konkretniejszy opis. Zaprowadz go do weterynarza (sprawdzi chociaż czy jest zdrowy i ile ma lat). Opisz jak najwięcej. Jak się zachowuje, czy chodzi na smyczy. Czy nie załatwia się w domu. Jaki ma stosunek do dzieci i kotów. Czy lubi być głaskany itp. Najskuteczniejsze ogłoszenia to Allegro i ale.gratka (przynajmniej tak z naszych obserwacji wynika). Jak dasz więcej info to może jakiś takścik dla niego napiszę? Chyba że sama sklecisz 🙂 Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/04/2009 1:02 am
Bellis_perennis
Famed Member

No to tak powiem. Nie mogę na razie iść z nim do weta bo nie mam jak zapłacić... I to nie jest jakieś tam moje "nie mam kasy i koniec" tylko faktycznie na tą chwilę nie mam nic. Pies nie chodzi na smyczy, boi się panicznie budy i dlatego śpi w garażu. Jutro go potraktuję środkiem na pchły. Generalnie jest spokojny i lekko bojaźliwy. Życie go nie oszczędzało...
Jest to pies TYPOWO podwórkowy i wątpię aby kiedykolwiek widział dom od środka.

[img] [/img]

[img] [/img]

Zamieściłam też ogłoszenie na tablicy ogłoszeń ale stwierdziłam, że tam nikt nie zagląda i efekt będzie lepszy jak poruszę temat tutaj.
Cała moja okolica jest obwieszona plakatami i obdzwoniłam wszystkich znajomych którzy mogą pomóc.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/04/2009 1:14 am
Tusia666
forumowicz

Oczywiście wiem jak to bywa, wet nie jest tani. No ale jak kiedyś będziesz przy okazji, za zerknięcie na zęby i ocenienie wieku nie powinien nic od Ciebie wziąć (przynajmniej w Łodzi tak jest 😉 ). A w necie był gdzieś jeszcze chłopak ogłaszany?
No i czy szukasz mu domu gdzie będzie mieszkał wewnątrz czy raczej będzie podwórzowy?
Fotki fajne
🙂
Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/04/2009 2:09 am
Bellis_perennis
Famed Member

OGLOSZNIE NIEAKTUALNE

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/04/2009 2:20 pm
katrinko
stały bywalec

Piesek trafił do schroniska? dowiadywałaś się gdzie go zabrano?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/04/2009 2:29 pm
Martusia187
początkujący

Też jestem bardzo ciekawa, ale chyba już raczej nikt tutaj nie dopisze, bo forum chyba umiera 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2020 2:39 pm
  
Praca