Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

SKATOWANY PIES POTRZEBUJE PILNIE POMOCY!!!!  

  RSS

Ahimsa9
początkujący
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 11
12/09/2005 4:14 pm  

Szukam domu dla niewielkiego, rudego pieska - kaleki, który błąka się po
pewnej wsi na mazurach. Niestety los pieska nie oszczędzał: w te wakacje,
miejscowi ludzie wydłubali mu oko a w zeszłe spalili pyszczek... Obawiam
się, że po moim wyjeździe może go spotkać coś jeszcze gorszego:( dlatego
właśnie zwracam się z ogromną prośbą o pomoc dla małego czworonoga. Piesek
jest bardzo miły choć lękliwy, lubi przebywać w towarzystwie ludzi. Niestety
sama nie mogę go przygarnąć ponieważ mam kocura. Zapewniam dowóz pieska na
teren całej Warszawy. Kasia.
sybilla@vp.pl 691448804


OdpowiedzCytat
aniaszczecin
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 44
13/09/2005 2:13 pm  

wiadomo kto go tak skrzywdził ? Zgłaszałaś to np. do TOZ ? Ci, którzy to zrobili powinni za to zapłacić (znęcanie sie nad zwierzętami).
Mam nadzieję, że piesek znajdzie dom z dobrymi ludźmi a oprawcy zapłacą za swój czyn.
Ja niestety nie moge mieć w tej chwili żadnego psa. 🙁

ania


OdpowiedzCytat
emyann
świeżaczek
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1
13/09/2005 3:41 pm  

Na Twoim miejscu powiadomiłabym najbliższy oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami o całej sytuacji. Telefony do inspektorów TOZ-u znajdziesz na ich stronie: www.toz.pl. Jeśli nie masz jeszcze 18 lat to najlepiej żeby pomogli Tobie w tym rodzice. Wtedy sprawa nabiera bardziej oficjalnego charakteru. Sprawa jest bardzo przykra. Jeśli pies tam zostanie to rzeczywiście może to źle sie dla niego skończyć. Wejdź na stronę www.viva.org.pl - to organizacja wegetariańska na rzecz obrony praw zwierząt. Puść Twoją wiadomość tam na formu. Może bedzie większy odzew, bo ta strona jest stosunkowo młoda.
POWODZENIA!!!


OdpowiedzCytat
justynaf
świeżaczek
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1
28/01/2006 3:13 pm  

Współczuję, mam nadzieję że jednak ktoś się po niego zgłosi. Trzymam kciuki.

Justyna


OdpowiedzCytat
matahari33
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 21
28/01/2006 11:59 pm  

A dlaczego na forum Vivy? Z tego co widzę to na tym forum dzieje sie dużo więcej niz na tym całym forum Vivy! Zresztą Viva! powinna się zająć zwierzetami hodowlanymi i walką o polepszenie ich losu, a nie wchodzeniem w kompetencje innych. Równiez proponuję czym predzej powiadomic najbliższy oddział TOZ-u, albo próbować wszelkich innych możliwości na miejscu. Jeżeli stan pieska jest zły to czym prędzej powinien trafić do weterynarza. Czy podejrzewasz kto to mógł zrobić? Ja tam kiedyś podobny przypadek zgłosiłąm od razu na policję i poskutkowało. W żadnym bądź razie nie pozostawiaj pieska w tej wsi, bo to może dla niego oznaczac koniec 🙁 Mieszkam zbyt daleko żeby pomóc, ale trzymam za was kciuki :exclam: I napisz jak poszło, koniecznie....

Tutaj jest link do strony TOZ-u: http://www.toz.pl/
A tutaj namiary na najbliższe jednostki: http://www.toz.pl/jednostki.php


OdpowiedzCytat
matahari33
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 21
29/01/2006 12:08 am  

Hej Ahimsa9 dopiero teraz widzę, że to stary temat 🙂 I co się stało z tym psem??
Gdzie znalazł swój domek?


OdpowiedzCytat
  
Praca