Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

"Zwolnij szkoda życia"  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

saimaa-lake
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 150
25/08/2006 3:03 pm  

"Nie wiem, jak to się stało, że w niego trafiłam, czy się zagadałam, czy nie spojrzałam..."

to nie moje słowa więc nie pisz ich jako cytat, bo wkładasz mi w usta coś, czego nie powiedziałam

. Nie pamiętam juz czy jechałam szybko, czy wolno, może zagadałam się z pasażerem....

On a steady diet of soda pop and Ritalin.


OdpowiedzCytat
Weronika
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 194
25/08/2006 8:19 pm  

..sama więc widzisz, że cudzysłów nijak się tu ma.

saimaa-lake, gdybym chciała być złośliwa napisałabym, że za to, ze nosisz glany powinnaś miec sprawę za morderstwo na zlecenie - ktoś zabił zwierzę, obdarł je ze skóry i wygarbował, żebyś mogła za to zapłacić i nosić. Butów ze skóry ludzkiej pewnie byś nie kupiła, wieć proszę Cię tylko, żebyś nie wygłaszała ostentacyjnie haseł "-KOT-NIE-JEST-W-NICZYM-GORSZY-OD-CZLOWIEKA-" skoro uważasz, że zwierzę, w kórego skórze teraz chodzisz, chyba Twoim zdaniem jest.
Piszę to po to, zeby pokazać Ci jak łatwo role mogą się odwrócić, ja nie noszę niczego ze skóry i łatwo byłoby mi rzucac w Ciebie okarżeniami, tylko po co

z dokładnością atomowej sekundy globalnej, wyruszyliśmy ratować świat, podejmując się niewykonalnej sprawy


OdpowiedzCytat
saimaa-lake
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 150
26/08/2006 1:05 pm  

..sama więc widzisz, że cudzysłów nijak się tu ma.

saimaa-lake, gdybym chciała być złośliwa napisałabym, że za to, ze nosisz glany powinnaś miec sprawę za morderstwo na zlecenie - ktoś zabił zwierzę, obdarł je ze skóry i wygarbował, żebyś mogła za to zapłacić i nosić. Butów ze skóry ludzkiej pewnie byś nie kupiła, wieć proszę Cię tylko, żebyś nie wygłaszała ostentacyjnie haseł "-KOT-NIE-JEST-W-NICZYM-GORSZY-OD-CZLOWIEKA-" skoro uważasz, że zwierzę, w kórego skórze teraz chodzisz, chyba Twoim zdaniem jest.
Piszę to po to, zeby pokazać Ci jak łatwo role mogą się odwrócić, ja nie noszę niczego ze skóry i łatwo byłoby mi rzucac w Ciebie okarżeniami, tylko po co

Gdybyś uważniej czytała moje posty zrozumiałabyś, co myślę o moich nieszczęsnych glanach i że biegam już od długiego czasu po sklepach mając nadzieję, że złapię glany nie ze skóry.

I ja w chwili noszenia glanów uznaję że za morderczynię. Gotowa byłabym za to odpowiadać.

On a steady diet of soda pop and Ritalin.


OdpowiedzCytat
Weronika
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 194
26/08/2006 7:35 pm  

Gdybyś uważniej czytała moje posty zrozumiałabyś, co myślę o moich nieszczęsnych glanach i że biegam już od długiego czasu po sklepach mając nadzieję, że złapię glany nie ze skóry.

I ja w chwili noszenia glanów uznaję że za morderczynię. Gotowa byłabym za to odpowiadać.

Wytykając ci te glany pokazałam tylko jak łatwo samemu zapędzić się w kozi róg i wpaść we własną pułapkę. Ja żałuję, że dosżło do wypadku, ty że nosisz skórzane buty. Gdyby walczono o to, aby zamknąć takich ludzi problem by nie zniknął, popieram zwalczanie przyczyn nie skutków.

[edytowane 26/8/2006 od Weronika]

z dokładnością atomowej sekundy globalnej, wyruszyliśmy ratować świat, podejmując się niewykonalnej sprawy


OdpowiedzCytat
saimaa-lake
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 150
26/08/2006 11:04 pm  

popieram zwalczanie przyczyn nie skutków.

[edytowane 26/8/2006 od Weronika]

To też racja.

On a steady diet of soda pop and Ritalin.


OdpowiedzCytat
saimaa-lake
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 150
27/08/2006 12:00 am  

He he życie człowieka nie jest więcej warte niż życie komara który pije naszą krew... więc może będziemy zakładać sprawy karne za przypadkowe zabijanie owadów?? Najlepiej śmierć za śmierć... co będziemy pobłażać sk****nom!! 😀

Ahahahahaha, tak, amebko, skacz sobie po forum, skacz, tylko nie powybijaj monitorków....

On a steady diet of soda pop and Ritalin.


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca