Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

mysz domowa utrapiona  

  RSS

barbra2
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 34
15/12/2006 10:25 am  

poradżcie prosze jak pozbyc się z kuchni myszy? nie chcę ich brutalnie potraktować tradycyjna łapką na gryzonie (kociaka niestety nie moge w domu mieć); poszukuję klatkowej łapki na myszy (gdzie taka mozna dostać?) i co dalej gdzie je wynieść? to całkiem sympatyczne zwierzątka, zwłaszcza gdy przestały sie mnie zupełnie bać; niestety niszczą jedzenie i strasznie brudzą; rzucanie w nie gazetą, klaskanie, włącznie na maxa radia juz nie skutkuje; podobno takie dzikie myszki moga w dodatku przywlec jakąś chorobę. ( ostatnio zuważyłam że potrafią się wcisnąć przez kratkę do klatki mojej szczurzynki i wyżerają jej bezczelnie karmę gdy ona spi!) 😎


OdpowiedzCytat
wrobel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 138
15/12/2006 5:26 pm  

w sklepie to raczej nie dostaniesz humanitarnej pułapki na myszy. Na allegro jak już. Na forum w linkach ktoś podał adres do takiej aukcji. Albo sama pobaw sie w małego konstruktora:D
A to strasznie twardy sen ma twój szczur, moja Zośka to przy najmniejszym jakims stuknięciu sie budzi:)


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
15/12/2006 8:20 pm  

Tu jest link: [url=modules.php?op=modload&name=XForum&file=viewthread&tid=1718]www.wegetarianie.pl/modules.php?op=modload&name=XForum&file=viewthread&tid=1718[/url]

Wege Studio


OdpowiedzCytat
  
Praca