Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nie do wiary.  

  RSS

Kretka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 120
16/04/2007 8:04 pm  

Po prostu nie chce mi się wierzyć, że ludzie mogą mieć tak chore pomysły:
http://wiadomosci.onet.pl/1519933,11,item.html

Wstydzę się czasem, że jestem człowiekiem 🙁


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
16/04/2007 9:00 pm  

jakby komus link nie wchodzili

Kraków: sekcja kota zadecyduje o zarzutach
- Sekcja zwłok czarnego kota, jakim rzucono w sobotę podczas manifestacji w Krakowie, zadecyduje o zarzutach, które mogą być postawione zatrzymanym w tej sprawie dwóm studentom - poinformował rzecznik małopolskiej policji Dariusz Nowak.
Jeżeli okaże się, że kot był żywy i został uśmiercony, wtedy w grę wchodzić będą zarzuty z ustawy o ochronie zwierząt (zagrożone karą do 2 lat pozbawienia wolności). Jeżeli rzucono martwym kotem - sprawcy odpowiadać będą za wykroczenie, jakim jest zaśmiecanie.

Sprawa dotyczy sobotniego przemarszu Obozu Narodowo-Radykalnego przez Kraków. Przy ul. Grodzkiej uczestnicy tego marszu przechodzili obok zgromadzonych na pl. św. Idziego uczestników wiecu antyfaszystowskiego, którzy protestowali przeciwko marszowi ONR. Mimo oddzielenia obu grup manifestantów szczelnym kordonem policji, w kierunku idących ONR-owców rzucono z placu kilka petard i martwego czarnego kota. W związku z tym wydarzeniem policja zatrzymała dwóch studentów wyższych uczelni z Krakowa i Rzeszowa. Według dowodów, jeden nich miał przynieść kota, drugi nim rzucić. Ustalenia jednak wymaga, czy kot był żywy.

Trzecia zatrzymana podczas sobotnich manifestacji osoba to nieletni, który odpowie przed sądem rodzinnym za znieważenie policjanta na służbie.


OdpowiedzCytat
elis99
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 219
16/04/2007 9:59 pm  

''...Jeżeli rzucono martwym kotem - sprawcy odpowiadać będą za wykroczenie, jakim jest zaśmiecanie '' :exclam: :exclam: :exclam:
Nieskomentuje bo zabrakło by mi miejsca na forum..

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you


OdpowiedzCytat
aniusia
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 165
17/04/2007 1:53 pm  

aha czyli jak martwy to juz smiec? 😮


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
17/04/2007 8:26 pm  

nie ma paragrafu za rzut martwym kotem,wiec znajduje sie inny-tym razem zasmiecanie


OdpowiedzCytat
siwcia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 661
18/04/2007 12:13 pm  

To jest jakaś totalna paranoja...Kretka mam podobnie jak Ty, też w obliczu takich właśnie sytuacji wstydzę się, że jestem człowiekiem.


OdpowiedzCytat
MEDeah
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 101
18/04/2007 12:29 pm  

wstyd:[
-odcinam się

MED is not so bad as they say]:>


OdpowiedzCytat
Surri
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 200
18/04/2007 7:06 pm  

🙁 cholernie smutne i żenujące. "zasmiecanie" ludzie, kto ustala to chore prawo. Aż sie niechce komentować 🙁


OdpowiedzCytat
elis99
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 219
18/04/2007 10:23 pm  

''Za zaśmiecanie odpowiedzą przed sądem grodzkim dwaj studenci, którzy rzucili martwym kotem podczas sobotnich manifestacji w Krakowie - poinformował rzecznik małopolskiej policji Dariusz Nowak. Grozi im kara nagany lub grzywny do 500 zł.''

ehh...

[edytowane 18/4/2007 od elis99]

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you


OdpowiedzCytat
Kretka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 120
19/04/2007 2:27 pm  

O bosze... Nie mam słów. 🙁


OdpowiedzCytat
  
Praca