Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ukochane zwierzę  

Strona 1 / 15 Następny
  RSS

mokuso
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 101
23/11/2005 3:55 pm  

No właśnie - czy wszyscy z nas mają jakieś zwierzątko? Jeżeli tak to napiszcie jakie macie.
Ja mam ukochaną roczną suczkę amstaffkę. Nazywa sie Gaja i jest najukochańszym pieskiem na świecie.
a Wy?

I believe in angels


OdpowiedzCytat
Wege-Weronika
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 105
23/11/2005 8:17 pm  

Ja mam 2 świnki morskie (samiczki) - Lusi i Bysię oraz papugę nimfę o imieniu Ara. 🙂 Jednak najbardziej ze wszystkich zwierząt kocham psy i nie mogę się pogodzić z tym, że nie mogę mieć tego czworonoga... 🙁


OdpowiedzCytat
marcelinka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 105
23/11/2005 10:39 pm  

ja mam koszatniczke, wlasciwie to koszata 😉 bo to samczyk a na imie mu Miziosław, zdrobniale Miziek, Miziu, Miziaczek i żółwia lądowego-Napoleona, w skrócie Żółw 🙂


OdpowiedzCytat
medusa
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 36
25/11/2005 5:37 pm  

a ja mam od ch.. kotów, bo przygarniam wszystko, co się do mnie przybłąka i zjadają one zajebiste ilości mięsa, co sprawia, że mój wegetarianizm radykalnie traci na wiarygodności 😮


OdpowiedzCytat
Wege-Weronika
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 105
25/11/2005 9:43 pm  

zjadają one zajebiste ilości mięsa, co sprawia, że mój wegetarianizm radykalnie traci na wiarygodności 😮

Cóz.... niestety kot to nie człowiek i mięso jeść musi...


OdpowiedzCytat
Cartil
początkujący
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 19
28/11/2005 12:26 pm  

a ja mam królika miniaturke 🙂 Gaja się nazywa


OdpowiedzCytat
mokuso
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 101
29/11/2005 11:36 am  

:hiya: Gaja tak jak moj piesek!!!
Bardzo ladnie, bardzo 🙂

I believe in angels


OdpowiedzCytat
kazamuko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 630
29/11/2005 1:54 pm  

Ja mam prawie dziewięcioletnią czarną bulterierkę, ale lubię też amstafy, za ich miłość do gatunku ludzkiego i wiele innych ras i te bezrasowe też. Niedawno szłam z córką i gdy mijaliśmy amstafa ona powiedziała, zobacz mamo twoja ukochana rasa, Wydał mnie dzieciak, cztery lata. Mokuso a jak do innych psów ? Wiesz, że amstafy miewają czasem problemy w kontaktach ze swoimi ziomkami? Polecam stronę www.kliker.eug.org cała poświęcona szkoleniu łagodnymi metodami, prawdziwa skarbnica wiedzy. Pozdrawiam znad morza.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html


OdpowiedzCytat
mokuso
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 101
29/11/2005 9:06 pm  

Ja poprostu kocham wszystkie pieski (ogólnie wszystkie zwierzeta świata), moglabym miec jakiekolwiek, lecz tata chcial tylko amstaffa ( uwaza, ze inne pieski sa ' nie dla niego').
Gaja jest kochana; nie jest ani troszke agresywna w stosunku do innych pieskow, to raczej one sa do niej 🙁 Kazdy, kto ja widzi mowi, ze jest sliczna, milutka, bardzo sympatyczna i wesola, zawsze merda ogonem i jest zawsza chetna do zabawy.
Pozdrawiam i dziekuje za linka 🙂

[edytowane 29/11/2005 od mokuso]

I believe in angels


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
29/11/2005 10:19 pm  

A oto i Gaja:
[url] http://www.wegetarianie.pl/index.php?module=My_eGallery&do=showpic&pid=191[/url]

Jesli chcecie umieścić zdjęcia swoich zwierzaków (albo swoje;)) to podsyłajcie do galerii.

Wege Studio


OdpowiedzCytat
Johrel
początkujący
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 13
29/11/2005 11:25 pm  

a ja mam slicznego czarnego kociaczka o imieniu Megan 😀

WWrraaaauuu!!! Neopogaństwo zbliża do Natury.. wierzysz, lub nie.. ale to ona jest Twoja Matka 😉 .. ja wierze.. i dbam o Rodzicielke


OdpowiedzCytat
mokuso
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 101
30/11/2005 10:12 am  

dziekuje panie adminie 🙂

I believe in angels


OdpowiedzCytat
Zarathos
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 339
30/11/2005 11:26 am  

fajna morda.

u mnie po mieszkaniu szweda sie cos okreslone przez weterynarza mianem 'kot - rasa europejska', a przezemnie 'dachowcem'. Nazwalem go Filemon, chociaz z ubarwienia bardziej przypomina Bonifacego 😀

"Jastrambij. Que babatum intus cruce, ornatum in campo celestino,et in galea accipitrem defert." - Jan Długosz, kronikarz i sekretarz biskupa krakowskiego Zbigniewa Oleśnickiego


OdpowiedzCytat
kazamuko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 630
30/11/2005 2:36 pm  

Mokuso fajnie, że Gaja spokojna do psów. Jak możesz oszczędzaj jej kontaktów z psimi dewiantami. Chodzi mi o psy agresywne, nietowarzyskie. Jest fajna książka o amstaffach autorstwa Capicon " Amstaff- pitbul, bestia czy przyjaciel" Jest jeszcze ta wydana w serii Hobby "Amstaf" z pięknymi zdjęciami Agaty Kalicińskiej ale ciut gorsza treściowo, a może po prostu dobra, tylko że ta pierwsza jest fascynująca, mówi wiele o naturze i historii tych psów.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html


OdpowiedzCytat
mokuso
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 101
30/11/2005 8:53 pm  

Dzieki za zainteresowanie 🙂
Pozdrawiam.

I believe in angels


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 15 Następny
  
Praca